Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simi87


Simi87
senior tag

Én az android-os telefonjaimon használtam Opera-t, és nagyon szerettem. :K
De gépen soha nem volt alternatíva. Otthon a Mac-en Safari-zok, iPhone-on, iPad-en szintén. A benti PC-n Chrome-ot használok, és teljesen hibátlan.

(#2) II.Démonlord válasza Simi87 (#1) üzenetére


II.Démonlord
tag

Az Opera PC-n sajnos valahogy soha nem volt népszerű böngésző, pedig nagyon sok funkció először benne jelent meg és tőle vették át más böngészők.

Mobil környezetben pedig mégis az egyik legtöbb felhasználóval rendelkezik.

(#3) Simi87 válasza II.Démonlord (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

Nekem mobilon nem volt alternatívàja. Egyszerűen a legjobb volt. Azóta sok víz lefojt a zöld kuka dunàjàn, nem tudom most mi a helyzet androidos böngésző fronton, de ha agyvérzést kapnék, és vennék valami droidos telót, biztos, hogy az opera-t szedném le először.

(#4) gyurkikrisz válasza II.Démonlord (#2) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

[ahha, tényleg sokan használják] összesítve megvan a 6 százalék.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#5) kemotox válasza gyurkikrisz (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Most miért? Az igen is sok. Én pl egy kezemen nem tudok addig elszámolni :D

(#6) II.Démonlord válasza gyurkikrisz (#4) üzenetére


II.Démonlord
tag

Ha nem nézed a mobil oprendszerek alap böngészőjét, akkor igenis népszerű :D

(#7) teratti


teratti
senior tag

Én is az Operát használom évek óta. Firefox volt azelőtt de többször nem indult el csak forgott a karika türelmesen de én annál türelmetlenebb voltam. Leszedtem, feltettem újra és ugyan az...akkor tettem fel az Operát és azóta is azt használom....

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#8) gyurkikrisz válasza II.Démonlord (#6) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha nem nézzük a világ többi országát, Magyarországon kiemelkedők a fizetések :DDD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#9) II.Démonlord válasza gyurkikrisz (#8) üzenetére


II.Démonlord
tag

Jogos :D
Egyébként bizonyos munkakörökben tényleg kiemelkedő, de ott olyanok vannak, akik általában semmihez nem értenek ... de ez más téma.

(#10) halkow


halkow
őstag

Gépen mai napig is azt használom néha:) ,telefonon ez a legjobb leggyorsabb "opera mini" igaz ha valami flash-es oldalon akkarok tevékenykedni akkor a dolphin-t használom

Alcatel onetouch idol2s the king

(#11) petipetya


petipetya
nagyúr

Jómagam a Chrome-ot használom a telón és a gépen egyaránt. Ezeket szoktam meg, kedvelem, kényelmes és sokszor váltok a gép/teló között úgy, hogy az egyiken megnyitott lapokat egy mozdulat után látom a másikon is. Emellett nagy segítség a közös előzmények is. Persze ezeket más eszközzel/böngészővel is el lehet érni, de nekem nem kell más.

Csak egy dolgot nem értek. Hogy miért is van a Firefox előre telepítve az Ubuntu alapú disztrókra? Ez nem olyan, mint az IE megléte a Win alatt? Nem kellene egy böngészőválasztó ablaknak felugrania a telepítés során, ahonnan ki lehet választani a Chroma-ot is?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#12) DarthSun


DarthSun
nagyúr

Én nehezen tudnék leszokni az Operáról, régóta használom és sok olyan kényelmi funkció van benne amit nagyon megszoktam.Valamint sok megnyitott lap esetén ez bizonyult a legstabilabbnak.

(#13) Gergosz2


Gergosz2
veterán

FF!

A Chrome az utóbbi időben elég kaki lett, főleg amit a flash-sel művelnek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) II.Démonlord válasza DarthSun (#12) üzenetére


II.Démonlord
tag

Még nekem is nehéz megszokni, hogy amit eddig Operában volt, az most nincs. Viszont amelyik oldalakkal nem volt gond azt még mindig inkább Operából használom és talán egyszer kap egy olyan frissítést, ami az új verzióba is visszaadja a régi jó dolgokat, amitől egyedi volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.