Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zarayg


zarayg
aktív tag

egyszerű csalogató.... semmi más...

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#2) Victoryus válasza zarayg (#1) üzenetére


Victoryus
addikt

Ne bánkódj miatta, vannak közte elég rossz szériák! Vettem egyet, de sebességteszt után már ment is vissza a boltnak... 500/500 helyett 120/120 körül ment, vettem helyette egy Intelt, ami tudja ténylegesen is az 500/500-at. Egyik haveromnak is van egy 120-as V300-asa, de az is csiga lassú. Ellenben a HiperX Fury az jó!

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3) marositech válasza Victoryus (#2) üzenetére


marositech
senior tag

Ez azért attól függ milyen beállítással indítottad a tesztet.
0fill-t kell beállítanod a CrystalDiskMarknál.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#4) Victoryus válasza marositech (#3) üzenetére


Victoryus
addikt

Jól volt beállítva, de egyszerűen nem tudott nagyobb sebességet elérni. 2 gépben próbáltam, egyikben se. Utána megvettem az Intel 520-at helyette, az már hozta a villámgyors érzést, és a tesztek alatt is a beígért sebességet. Azt nem mondom, hogy mind rossz lenne, főleg, hogy ez kb 1.5 éve volt, de egy gyengébb széria biztos volt köztük.
Ezek az akciók meg ilyenek... Az emag is mindig hirdeti, hogy 30-60%-os leértékelés, de a legtöbb termékre csak 5-10%-ot ad, úgy kerül annyiba, mint a pcx-nél normál áron :D

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5) d@vee válasza Victoryus (#4) üzenetére


d@vee
őstag

Na hát neméppen, most megvédem az emagot :) Én majd napi szinten rendelgetek netről xy dolgot és emag-on rengeteg akció van. Pl. Telefonoknál szinte mindíg van valami 30-40%-os csájnafón. Vagy kontroller, notihűtő, memókártya, stb...Ne a 200 rugós galaxyt meg ájfónt kereresd, azokat viszik mint a cukrot, bolondak lennének leárazni. :P

[ Szerkesztve ]

Ja

(#6) UnA


UnA
Korrektor

Oda van írva, hogy "húsvéti akció", és szerintem húsvét már elmúlt ;)

(#7) dugo_ válasza UnA (#6) üzenetére


dugo_
veterán

2016. március 28-án még Húsvéthétfő volt. ;]

(#8) UnA válasza dugo_ (#7) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez jó :) igazából rá se néztem a dátumra, csak a Logout feldobta, mint aktuális bejegyzést...

(#9) GreatL


GreatL
őstag

LOL. Azért van mindenhol mindenen dátum hogy ellenőrizhesd az érvényességét.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.