Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Biztos a vihar verte le? Nem marketing fogás :)?
A képen a srác bal lába erősen kötözött :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#2) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Lulz...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó kutya! Okos kutya! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) Graphics válasza JoceeHunt (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És milyen marketing? Gombahatásvadász?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) elefant válasza JoceeHunt (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szoktam olvasni a blogját, és eddig semmilyen drónos téma nem volt, a típusra is külön kérdeztem rá nála.

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Ügyes blöki.

(#7) JoceeHunt válasza Graphics (#4) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nem tudom :), de nagyon megjátszottnak tűnik, lehet frizbin nevelte a vérebet :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#8) Graphics válasza JoceeHunt (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megjátszott?

Hogyan? :D mert írtak róla?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) JoceeHunt válasza Graphics (#8) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Neem, szerintem direkt elkapatta a kutyával a kütyüt :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#10) #10691584


#10691584
törölt tag

Csak én röhögtem magam rommá rajta? :DDD

(#11) macilaci78 válasza JoceeHunt (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát, nem lehetett könnyű a kutyától elvenni a zsákmányt. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Okos kutyus, csak visszahozta amit a gazdi elreptetett! ;]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#13) iMaverick


iMaverick
addikt

Elég kalandos (élet)pályája van ennek a drónnak. Filmet is forgathatnának róla... ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#14) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Elb@axták! Az Rtl-nek kellett volna eladni a felvételt! :P ;]
Este már menne is a hírekben.:

Figyelem sokkoló felvétel következik!
Brutális yeti támadás!
Olyan nagy erővel harapta ketté a drónt a Mátrabüdöskei yeti, hogy még mindig látszanak a lyukak rajta.. Nagy palibá 3 napja lakik ezen a tisztáson de ilyen brutális támadásra még ő sem emlékszik! :DD

[ Szerkesztve ]

(#15) 80hun


80hun
addikt

:DD

(#16) Snip3r_HUN válasza iMaverick (#13) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Egy bogár drón élete. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#17) #10691584 válasza Snip3r_HUN (#16) üzenetére


#10691584
törölt tag

(#18) TESCO-Zsömle válasza #10691584 (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha vért tud venni, akkor meg is tud mérgezni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) #10691584 válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére


#10691584
törölt tag

Persze. De rádiófrekvenciás nyomkövetőt is kaphatsz tőle szúnyogcsípésnek álcázva

(#20) #72042496 válasza #10691584 (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

"The specific mosquito-like object pictured above is, however, just a conceptual mock-up of a design for a MAV, not a photograph of an actual working device "already in production." And although taking DNA samples or inserting micro-RFID tracking devices under the skin of people are MAV applications that may some day be possible, such possibilities currently appear to be speculative fiction rather than reality."

[link]

(#21) TESCO-Zsömle válasza #72042496 (#20) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy csak azt akarják, hogy ezt hidd...

Ezek olyan dolgok, amikről csak az tudja az igazságot, aki dolgozik rajta meg a felettesei... Nem fogják nagy dobra verni, hogy "Hé, csináltunk egy robot-szúnyogot, amivel bárkit bárhol megfigyelhetünk vagy megölhetünk anélkül, hogy bárki is észrevenné..."

Az információ a legnagyobb fegyver. Csak akkor tudsz védekezni valami ellen, ha tudsz róla.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) #72042496 válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ilyen robotszúnyogot a 3ds max topicban is csinálnak neked. Itt egy hasonló, egy fokkal gyengébb renderrel.

Ez egy tipikus hoax. Fogtak egy képet, írtak hozzá egy hangzatos, konkrétumok nélküli szöveget, aztán elterjedt a neten.

[ Szerkesztve ]

(#23) #10691584 válasza #72042496 (#20) üzenetére


#10691584
törölt tag

Akkor mégsem lesz bogár-drón élete? :P Attól még concept art-nak elmegy, bár szerintem túl kicsi a "szárnya" :) Egyébként, azt ugyan nem tudom ebből, vagy a hasonló project-ekből mennyi a valóság, de 1989-ben a deltában láttam egy 3mm-es miniatűrizált rolls royce-t, aminek 1milliméteres, működő robbanómotorja volt és egy japán f@szi keringette egy batár nagy távirányítóval valami 20 centi átmérőjű, kör alakú mini "autópályán". 1989 pedig elég rég volt. Legalábbis sokkal több hajjal ezelőtt :D

[ Szerkesztve ]

(#24) Solten válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére


Solten
addikt

Ahhoz tul kicsi az a bizb@sz tu (marmint hogy beleturjon vele a venadba).

Saor Alba

(#25) Solten válasza #10691584 (#17) üzenetére


Solten
addikt

Saor Alba

(#26) Kékes525


Kékes525
félisten

Akkor lesznek ezek az eszközök igazán érdekesek, amikor méretük jelentősen csökkenni fog, néhány centire, vagy akár lejjebb.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#27) TESCO-Zsömle válasza Solten (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bőr alól is felszívódik a méreg.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) icp1970


icp1970
senior tag

DDDD.nem semmi.

(#29) Solten válasza TESCO-Zsömle (#27) üzenetére


Solten
addikt

Ahhoz is egy ilyen szerkentyu hosszusagu (ranezesre ~ 5mm) ture lenne szukseg hogy kelloen athatoljon az osszes borretegen. Meg ez igy nem eletkepes, a sok szarnycsapkodast nem birna az apro mechanika, ja persze a madarakat is probalta utanozni az ember... :D Egy mukodo megoldas: [link]

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#30) Teréz Atya válasza Kékes525 (#26) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Mar egy ideje vannak. Nekem ez van:
Cheerson CX-10 / CX-10A - > 4,5 cm szeles, a kozepso resze mint egy szazforintos.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#31) Teréz Atya válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ennyike:
http://www.snopes.com/photos/technology/insectdrone.asp

BTW az elobbi kopter 80mAh akkuval repul max 7-10 percet - semmi GPS, semmi infra szenzor csak a "6 axis" gyro.
Military grade motorokkal meg kisebb csikszelessegen keszult SOC-al lejjebb lehetne vinni a sulyat, de a legnagyobb gond a LiPo akku sulya.
Tehat ha valakit egy ekkorka kis izevel akarnanak eltenni lab alol, roahdtul kene sietni az operatornak.
Akk mar egyszerubb, ha az ugyfelet elcsabitja az ugynok, es leszurja egy bugylibicskaval egy hotelszoban, no.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#32) Kékes525 válasza Teréz Atya (#30) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez k@rva jó! Hol vetted? Mennyiért? Mit tud? Linket tudnál róla dobni?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33) Teréz Atya válasza Kékes525 (#32) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

17 euro volt kora tavasszal most kb 13-14 euro a banggod.com-on. Ha erdekel, dobj egy privatot, mertha meghivlak te is meg en is kaphatunk kedvezmenyt.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#34) Kékes525 válasza Teréz Atya (#33) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem is olyan drága. Utánanézek mit tud.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#36) F1rstK1nq válasza Teréz Atya (#30) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nekem is volt egy ilyenem kb 3 hónapja narancssárgában. Szintén banggod-ról rendeltem. 2 hétig bírta velem a megpróbáltatásokat. Fal mellett reptettem, szélben. Jött egy erősebb fuvallat és falhoz vágta. Ennyi a rövid története. Többet nem indult be. :D

Neked még bírja?

(Tanulság: szélben ne reptessük, muhahah)

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.