Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nubreed


nubreed
veterán

Aha... tehát attól lesz nyomtatási élményem, hogy úgy döntöm a kijelzőt, ahogy nekem tetszik...

értem..

ez fantasztikus. Ja nem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#2) Lenry


Lenry
félisten

Ez pedig igen jól hangzik, hiszen biztos lesznek sokan, akiknek egyáltalán az is a meglepetés erejével fog hatni, hogy egyáltalán létezik olyasmi, mint "nyomtatási élmény".

pontosan :D

nyomtatási élmény. lol
jöjjön ki belőle a papír a nyomtatandó akármivel együtt. ennyit kell, hogy tudjon. pont.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) BiP válasza nubreed (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem beszélve arról, hogy más nyomtató is rég tud ilyet, hogy dönthető a kijelzője. Jeeeee

(#4) carl18


carl18
addikt

Tableten nyomtatás közbe meg lehet nettezni stb? :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5) Patice válasza Lenry (#2) üzenetére


Patice
nagyúr

Végül is már az is élmény, ha kijön az, amit éppen ki akartam nyomtatni, nem? :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#6) elefant válasza Patice (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

de erre csak akkor jössz rá, mikor valamiért nem jön ki! Az az igazi stresszbomba.

(#7) jerry311


jerry311
nagyúr

Dolgoztam 50-es korosztállyal huszonéves koromban. Élmény volt, amikor szkenneltek és/vagy másoltak.
Én voltam a bunkó paraszt, amikor segíteni próbáltam, mert nehogy már egy 30 évvel fiatalabb újonc mondja meg, hogyan kell használni a fénymásolót. Pár ilyen eset után inkább hagytam őket és szórakoztam a bénázásukon.

(#8) #06658560 válasza Patice (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Különösen, ha előtte csípőset ettél.

(#9) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nekem ezen akadt meg a szemem: az egyik kizárólag a szkennelésért felelős, míg a másik a Smart UX felületet és a papírkiadást foglalja magában
Tehát akkor az iroda egyik végében beteszem a papírt, a másik végében meg kijön a másolat? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Szerintem az a dizájndíj, hogy két részegység, amit egy panelről vezérelhetsz... "Vagynemtudom" :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#11) Hennet


Hennet
aktív tag

Ha nem verem agyon a nyomtatót az már nyomtatási élmény? :U

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#12) #16939776


#16939776
törölt tag

Az Printing UX az az, amikor laponként 1x hibát csipog a nyomtató, aszerint hogy éppen melyik kellékanyag fogyott el, - szerinte - , esetleg akadt el a papír.
Ezt lehet fokozni azzal hogy st-by állapotban kiad olyan hangokat, mintha Dart-Vadher-nagyúr szuszogna melletted.
Ezt dönthető érintőképernyővel és nélküle is tudja, szóval nem feltétel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) scdlsc


scdlsc
aktív tag

példa:
- 2 db van az iroda azon részén, ahol te dolgozol
- az egyik sima nyomtató, a másikhoz van scanner modul is

nyomtatási élmény:
Mivel legalább 50 ember használja a nyomtatókat, akik közül sokan dolgoznak szenzitív adatokkal, ezért jól jön a dönthető kijelző a 150 cm-es és a 210 cm-es kollégának, amikor be akarják írni a jelszót, ami után kijön a nyomat. (Asztalnál megnyomja a nyomtatás gombot, de csak akkor jön ki a nyomat, ha ott van a nyomtatónál.)
Vagy például amikor a scannert használja, de az eredményt nem kinyomtatni akarja, hanem emailben megkapni a saját munkaállomásán, ezért meg kell adni a listából a saját mail címét.

Ráadásul tételezzük fel, hogy úgy, hogy közben az egyik kezével éppen telefonál (pl. egy ügyféllel beszél).

Szóval viccesen hangzik a nyomtatási élmény, de ha dolgoztál már szarul berendezett és felszerelt irodában, akkor tudod értékelni az ilyen apró dolgokat is.

(#14) copass válasza scdlsc (#13) üzenetére


copass
veterán

konica nagyon rég tudja már ezeket. többféle azonosítás kód,kártya,biometrikus, alap email cím beállítás,stb.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#15) #06658560 válasza copass (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

Persze, ezek nem cutting edge technology megoldások. Viszont nagyon tud fájni a hiányuk, ha egyszer már használta az ember őket.

(#16) macilaci78 válasza scdlsc (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Dolgoztam egy kicsit és kb 100 munkaállomásos cégnél, ahol volt egy kb 2×1×1,4 méter nagyságú nyomtató A/4, A/3 adagolótálcákkal. Azt csinálta, amit írtál: odament a kezelő, beírta a pin kódját és a hozzá rendelt hálózati tárhelyre szkennelt a nyomtatón megadott beállításokkal (formátum, duplex, színes/monokróm, stb), nyomtatta a rá küldött dolgokat, vagy a nyomtató által elérhető, vagy a pinkódhoz rendelt hálózati tárhelyről, stb.
Az adagolótálca nem 100-250 lapos, hanem ötezer.

Na, ez egy vidéki rendőrség volt 4 éve. Nem volt dizájnos, de élménydús. Az önkormányzati fénymásolóba embernyi magasságú A/4-es lapot lehet betárazni...
Mostani munkahelyemen van egy kis csamcsung tintasugaras, de hálózati, kiválasztom a hálózaton lógó PC-t, vagy a hálózati meghajtót a szerveren és nyomom rá a szkent, én egyedül a cégnél. A többiek oldalanként ugrálnak a PC és a multifunkci gép között... :U

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Nagyon fontos lehet, hogy a HR-es Julika melyiket veri szet mikulasos napjain. :D

(#18) scdlsc válasza macilaci78 (#16) üzenetére


scdlsc
aktív tag

"Nem volt dizájnos"

Ez meg dizájnos, ezért nyert dizájndíjat.

(#19) scdlsc válasza copass (#14) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Nem ezekért kapta a díjat, csak leírtam, hogy mi a nyomtatási élmény, mert úgy tűnt sokan nem értik mire gondolhattak.

(#20) twollah1976


twollah1976
őstag

Nyomtatasi elmeny.
Hellyeah!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) Endreas


Endreas
tag

Árak nem ismertek?

Kérdezz.

(#22) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Csak az maradt ki a hírből, hogy a Smart UX Android alapú, ergo szépen lehet rá különféle applikációkat, megoldásokat fejleszteni. És igen, az Angry Birds is feltehető rá.
(Azért azt csendben hozzátenném, hogy igazán ütős (szigorúan szakmailag) a csúcsgépeken, az MX4 és MX7 szérián teljesedik ki ez az Android + MFP kombó.)

(#23) elefant válasza SityiSXT (#22) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Köszi!

(#24) VIC20 válasza nubreed (#1) üzenetére


VIC20
őstag

,,Aha... tehát attól lesz nyomtatási élményem, hogy úgy döntöm a kijelzőt, ahogy nekem tetszik..."

Nekem attól lesz nyomtatási élményem, ha úgy döntöm az asszonyt, ahogy nekem tetszik... ;)

(#25) #06658560 válasza scdlsc (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

A megfelelö kijelzö egyébként valós nyomtatási élményt ad, illetve szkennelésit. Ha sikerül tíz másdpercen belül bevinni az E-Mail címet, nem kell szenvedni a rezisztív kijelzö nyomkodásával egy trágya érzékelésü rendszerrel megtámogatva. Mint az irodai HP multik esetében pár éve még. Bár nekik a kapacitív is egy rakat trágya e téren.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.