Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) venember83


venember83
nagyúr

"...amelyet „megtisztítanak” majd annyira, hogy 1 GB memóriával is tökéletesen működjön."

Ehhez jobb is, ha nem fűzök semmilyen kommentet.

(#2) marcias válasza venember83 (#1) üzenetére


marcias
őstag

Most ez komoly? Szóval, a könnyűsúlyú változathoz lesz elég 1GB? A teljes változathoz mennyi kell akkor? 2-3? Nevetséges.

Steam: marcias88

(#3) Skizz


Skizz
addikt

Az előzetes képeken és bemutatókon még a Vista is tökéletes volt.

(#4) dajkopali válasza marcias (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

3 gigás Dell-gépen tesztelték egy próbán
A clean install of an early build of Windows 7 on a Dell M1330 laptop, with a Core 2 Duo T9500 running at 2.6GHz and 3GB of RAM, still took around 40 seconds to go from power off to ready for action. It takes merely a second or two to resume from Hibernate, however.
persze ezzel a bootolás gyorsaságát akarták demonstrálni

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) pilsner


pilsner
aktív tag

nekem tetszik a videók alapján, bár nem túl eredeti. lehet hogy a végén még jó is lesz? azért fenntartásaim vannak, de a Vistát is egészen megszerettem, igaz vannak idegesítő tulajdonságai, főleg az alapértelmezett ms alkalmazásoknak, használhatatlan intéző, wmp, és a megnövekedett gépigény. kíváncsi leszek, hogy a megjelenésével vajon annyira nagy ugrás lesz hardverkövetelményeiben, mint a vista volt az xp-hez képest

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#6) twine


twine
addikt

" A Vistában érkezett „kütyük” (a gadgetek) a Windows 7-ben már nem lesznek a képernyő jobb szélére rögzítve, szabadon elhelyezhetőek az asztalon bárhol"!

A Vistában sincsenek kötelezően a jobb széléhez rögzitve...Lerántom az oldalsávról bármelyik Geadgetet az asztalra,,oldalsáv bezár,,és csókolom..vagy én értek valamit félre? :F

(#7) cucka


cucka
addikt

Nekem tetszik, különösen a Device Stage része tűnik nagyon jó ötletnek.

A kicsontozott változat bevezetése pedig teljesen logikus lépés. Perpill ugye az van, hogy az MS szeretne teljesen megszabadulni az xp-től, ugyanakkor a felhasználók körében népszerűek a netbook-ok, amelyek egyszerűen nem alkalmasak vista futtatására. A vistával elkövették azt a hibát, hogy egy, a megjelenéskor átlagosnak számító gép nem volt alkalmas a futtatására, remélhetőleg a win7-nél nem lesznek ilyen problémák.

(#8) MerLinh


MerLinh
senior tag

Hát azt is vedd figyelembe hogy eltelt a két oprendszer között vagy 6 év....és mégis mibajod az 1 giga rammal manapság már mindenhol azaz alap...sőt ahogy nézem laptopokba is átmentek már 2-3 giga ramra persze a ramárak alkonyának köszönhető de azért mégis...szerintem már nem lesz vészes a gépigény win7nek gondolom ugyanaz lesz mint vistanak...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#9) attila9988 válasza marcias (#2) üzenetére


attila9988
őstag

Nem értem a microsoft döntéseit. A vista elleni egyik legfőbb érv éppen a gépigény volt, azon belül is leginkább a memória éhség... Persze persze sokan mondják hogy csak a superfetch miatt van ez, de óriási tévedés. Superfetch nélkül is jóval magasabb igényeket támaszt mint az xp. Ami még viccesebb, hogy a 2d HW gyorsítás hiánya miatt, a classic felület (ami nem eszi meg a +100 mb ramot ami az új asztalfelületnek kell) lassabb mint a 3d, és jobban terheli a cpu -t. Ennek köszönhető pl az is, hogy az én 4 magos core cpu -mon akadozik néha a teljes képernyőn futó flash animáció. Na nem vészes mértékben, de egy beröccenés is furcsán hat. Milyen lehet akkor egy vacak notebook -on?

És akkor most még a "könnyített" windows 7 -nek is 1GB ram kell majd (ami persze semmit nem fog érni ahogy a vista minimum 512 mb sem ér semmit, mert nem elég a rendszernek sem igazán) Ezek azt hiszik hogy minden vállalatnál elrohannak ram -ot venni mert jön a windows 7? A vállalati pc -k nagy része minimál költséges gép, ami elég is arra amire kell. És egyáltalán.. mi a fenének kell egy operációs rendszernek 1 gb ram? Mi az a nagy csoda amit a vista vagy akár a windows 7 kínál önmagában? Mert itt még szó sincs arról hogy valami alkalmazást is futtatok..

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#10) venember83 válasza MerLinh (#8) üzenetére


venember83
nagyúr

A Vistának "elég" egy giga, a lecsupaszított zabál fél gigát. S akkor még nem is szóltunk arról, hogy általában mennyire utópisztikusak is ezek az MS által közölt rendszerkövetelmények. Tehát miért is gondolod, hogy ugyanaz lesz a gépigény?

(#11) twine


twine
addikt

...és még annyit, hogy nézzük meg mit is mutattak nekünk a fejlesztői fázisban(Longhorn) a Vistáról?! :U Itt megnézhetjük pld.
Én ezt a megjelenés időpontjában nem volt gép amin futna dolgot viszont soha nem értettem...Inkább azt mondanám az emberek többsége még a súgót is lusta volt elolvasni,,mert mindenki piszkosul ért már a pc-hez...és mindenki okosabb a Microsoftnál dolgozó programozóknál...mióta elénk rakták a grafikus kezelőfelületet! Nekem a megjelenés pillanatában egy 3200-as bartonom volt, egy giga rammal...és dolgozni is tudtam a géppel,+ még játszani is....pedig egy átlag Juzer vagyok,,,kicsikét több kiváncsisággal felvértezve...én ha segiteni hivnak valahova, a mai napig látok olyan hiányosságokkal biró embereket akik bátran fikázzák a vistát,, a hozzá nem értésükből fakadóan..divatból,, hogy az már szörnyűűű!

(#12) mobbo


mobbo
senior tag

szerintem tök jó ez a win7
még pár év fejlesztés és már majdnem mindent fog tudni amit az OS X már évek óta tud

:D

(#13) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Én azért nem vagyok elájulva. Vistanál pont ennyire lelkesek voltak. Ez megint nem nyújt semmi használhatót az XP-hez képest. MS kezdi magát megfojtani. Elfogytak az ötletek...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#14) Lenry válasza Jim Tonic (#13) üzenetére


Lenry
félisten

mert pl a Leoban milyen eget rengető újdonság van, ami miatt muszáj Tigerről váltani? vagy bármelyik Linux disztróban mi olyan kötelező új van, ami miatt rögtön ki kell vágni a régebbit?

igazából semmi
ezt sem lesz kötelező használni

mobbo: mutass valamit, ami fontos (tehát a felhasználók nap mint nap használják, követelmény egy OS-nél és nem csak design-elem) ami benne van az OS X-ben, és mondjuk a Vistában vagy W7-ben nincs

#15 andris: plusz próbálj meg mondjuk Photoshoppolni az ujjaddal... megnézem azt, aki ki tud jelölni pár pixelt az ujjával... :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) andris74


andris74
csendes tag

Azt azért nem értem hogy minek kell az érintő képernyő? Hogy fog kinézni a monitor a félmillió újlenyomattal?!?

(#16) Integra válasza mobbo (#12) üzenetére


Integra
titán

lefagyni?
egyik kutya másik eb

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Integra válasza andris74 (#15) üzenetére


Integra
titán

én sem értem ezt az erőlködést a tapperolással...
otthon ülsz a képernyőd előtt és nyomogatod orrvérzésig?
mocskos lesz és leszakad a karod
add már el a júzernek ezt.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) Enclave


Enclave
aktív tag

Engem leginkább az érdekelne,h. nem tudja valaki,hogy esetleg ebből a Win-ből még mindig lesz 32 és 64 bites verzió egyaránt vagy innentől kezdve már csak a 64 bitre "állunk át"?

Thx!

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#19) Nyugdíjas válasza mobbo (#12) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jujj, ezdegonosz volt,de valami ilyet akartam irni a dock-szerű izével kapcsolatban :D

Viccet félretéve azért teljesen más az egész, legalábbis ezt igen elhamarkodott, és részrehajló lenne igy kiejlenteni.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#20) Lenry válasza Enclave (#18) üzenetére


Lenry
félisten

ezen gondolkodtam én is... már így is minden proci 64 bites, a felhasználónak meg tök mindegy...

a még használatban lévő 32 bitesek nagy része amúgy is gyenge a Vistához is, W7-hez is... sőt... pár korai 64 bites is (A64-ek)

Nyugdíjas: nekem most is van dokkom (Vista64en, sőt előtte XP-n is volt) hasznos kis util, nálam leváltotta az ikonokat és a gyorsindítót

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) zdanee


zdanee
őstag

Wow. Az uj talca ujra feltalalta a Windows 1.01 talcajat. Illetve nem, mert azon szabadon pakolhattad az ikonjaidat is :D Sot, ha tobb ablakod volt, egybol eligazitotta ugy, hogy kihasznalja a teljes teret, ezt biztos a Win8-ra tartogatjak, az uj MSDoS Executive-al egyutt, ami levaltja a regi, elavult explorer.exe-t. :D [link]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#22) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Inkább egy jó Vista Sp2-n dolgoznának a fiúk. Bár érthető, hogy szabadulni akarnak a Vista-tól, annyira le van már járatva a neve, hogy menthetetlen.

(#23) Polesz


Polesz
addikt

A képet nézve azt hittem KDE4 Vista skinnel.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#24) pilsner


pilsner
aktív tag

igaz, ami igaz, a vista közel sem néz ki olyan jól, mint az a longhorn prezentáció. és váltani meg azért KELL :D amiért minden szofverből a legújabbnak, a legnagyobbnak a pro/ultra/ultimate/enterprise stb. -nek kell meglennie. hát igen. na nem baj, én bízok, mégha igen erős marketing-bullshit is, csak jól használható legyen, de az se lenne baj, ha a vista az lenne

[ Szerkesztve ]

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#25) nervus.v


nervus.v
tag

Hat most nem azert, de szerintem ez egy kalap sz.r. Lehet, hogy szep meg minden, de nem az lenne a lenyeg.
Ezzel megfogjak az egyszeri juzereket, akik azt latjak, hogy szepen csillog-villog es hudejo.
Egyedul linux alatt hasznalok skineket, XP alatt meg minden az alap.

Persze lehet, hogy ezt megcsinaljak rendesen, de ez inkabb egy kitakaritott Vista lesz...

[ Szerkesztve ]

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#26) cucka


cucka
addikt

Remélem azért ez az újfajta taskbar nagyon gyorsan kikapcsolható lesz a win7-ben. Értem én, hogy az átlag júzer egyszerre max. 3-4 alkalmazást futtat és erre jó az ilyen típusú idiot-friendly dizájn, de ha munkám során rengeteg fajta alkalmazásból nyitva van 1 vagy több példány, akkor már annyira nem király. Különösen úgy, hogy a Vistánál is látni lehet, a kis előlnézeti kép egyrész nem jelenik meg azonnal, másrészt meg sok alkalmazásnál csak az adott app. ikonja látszik benne. Szép példa erre mondjuk az Office2k7-es PowerPoint, amiről a Vista képtelen előlnézeti képet gyártani.

(#27) ddekany


ddekany
veterán

A cikkből: "A Windows 7 már natívan kezeli a VHD (Virtual Hard Drive) virtuális lemezképeket, amelyeket nem csak létrehozni tud, hanem akár mountolni is, sőt akár bootolni is képes róluk."

Utánagoogléztam, és nekem továbbra is úgy tűnik, hogy ez csak a Windows Server-re vonatkozik.

A másik, hogy, az egész mondat furcsa... az alapképesség a mountolás, a extrásabb dolog a készítés, nem pedig fordítva.

(#28) szabage válasza Lenry (#14) üzenetére


szabage
tag

Az első két kérdésre én is várom a választ :)

Szerintem ha körbenézünk már sehol nem lehet kapni 1gb ramnál kevesebbel szerelt gépet/notebookot.Ráadásul várjuk meg a végleges követelményt.

Vállalatoknál is a vista ultimate verzióját használják ügye?:D hát persze....

(#29) Lenry válasza cucka (#26) üzenetére


Lenry
félisten

a hiba az ön készülékében van

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) leviske


leviske
veterán

"Arról még nem adtak tájékoztatást, hogy hány verziót kívánnak megjelentetni, ám arra utaltak, hogy az elképesztően pörgő netbookok piaca számára valószínűleg készül majd egy „könnyűsúlyú” változat is, amelyet „megtisztítanak” majd annyira, hogy 1 GB memóriával is tökéletesen működjön."

Lesz olyan változat, ami 1GB memóriával is megelészik???? AZT A MINDENIT! :Y IDE VELE!

Biztos a vállalatoknak is fog tetszeni... Csak tudnám, hogy akkor mit gyorsítottak rajta, ha ez már 1GB-ot sem fogja szeretni alapból. Van egy különbség, hogy a felhasználó vesz új gépet végső elkeseredettségében és azért lesz gyorsabb, mint a vista, vagy azért mert ők csiszolnak rajta.

De lehet, hogy rosszul gondolom.... :F

MOD: az új tálca aránylag tetszik, viszont a startot már megen' nagyon átszabták... :(

[ Szerkesztve ]

(#31) cucka válasza Lenry (#29) üzenetére


cucka
addikt

Gondolom akkor az okoz problémát, hogy kompatibilitási módban megnyitott dokumentumról van szó.
Akkor lesz gond, ha hasonló malőrök ennél az új taskbar-nál is előjönnek majd. Mert ugye ennek lényege, hogy az ablak fejléce helyett annak tartalma alpján döntsd el, melyikre van szükséged. Persze mondjuk két, szöveggel telefosott putty ablak előlnézeti képe között nem fogsz sok különbséget látni, de 1.0-s usereknek biztos tetszeni fog, ahogy ennek a mac-es megoldása is nagyon tetszik mindenkinek. Nekem meg inkább a vistás tetszi, ahol nem a nagyméretű színes ikonok között kell keresgélni, hanem megnyomom a win gombot, beírom mit akarok elindítani és enter.

[ Szerkesztve ]

(#32) Kephamos válasza MerLinh (#8) üzenetére


Kephamos
addikt

Persze senkinek sincs semmi baja vele, mert nem olyan sok. Onnan csak egy lépés a 2 giga, hiszen az sem olyan sok. De fogadjunk hogy aggódsz a környeztszennyézs, a fogyó fosszilis energiahordozók miatt. A M$-nek szerintem elég sok köze van ehhez, mégpedig azért, mert az emberek döntő többségének nincs más választása, mint az ő terméküket használni, ha mégis van lehetősége, akkor nem is ismer alternatív megoldásokat, mert a egyeseknek ez érdekében áll. De nem ez a lényeg! Tény, hogy az emberek nagyrésze Win-t használ, aminek generációról-generációra (szerintem) indokulatlanul nő a hardverigénye. Izmosabb hardever---->Nagyobb fogyasztás (az esetek nagyrészében)
(Én Ubuntu 8.10 betát használok egy C2D, 512ram, IntelX3100 Lenovo notin. Minden további nélkül 3D gyorsított asztalom van, minden csicsával. Na, az a poén, hogy PIII Voodo3-al is ugyanilyen jól néz ki, persze nem ennyire gyors. Na, ezt állítsuk szermbe a Windows vistával és 7-essel. Szerintem nem szorul magyarázatra. A sok csicsa és reklámduma helyett szerintem inkább az erőforrástakarékosságra kellene egy kicsit öszpontosítaniuk. :((( )

EZ EGY NO OFFENSE HSZ. VOLT. SZERETTEM VOLNA CSAK KÖRNYEZETVÉDELMI SZEMPONTBÓL MEGKÖZELÍTENI.

(#33) #19617792 válasza szabage (#28) üzenetére


#19617792
törölt tag

Azért vn még olyan új gép, amin csak 512 MB RAM van, Tesco és társai legcsóróbb gépében... Windows Vista Basic matrica megvan, ennyi elég, úgyis megveszik mégha szar a gép, akkor is... ;] :DDD

(#34) cucka válasza #19617792 (#33) üzenetére


cucka
addikt

A Vistás matricákkal kapcsolatban ha jól emlékszem az MS is belátta, hogy mellényúltak, mert olyan gépekre is kiosztották, amelyeken igazából nem is futott normálisan az oprendszer :D
Aki meg ilyen gépeket vesz, az megérdemli. Amúgy ezekhez általában nem is adnak Vistát, mert azzal rögtön másfélszer annyiba kerülnének :) . Ha megnézel bármilyen márkás gépet, azokban nem nagyon találsz olyat, amelybe 512 mega ramot szerelnek. Arról meg azt hiszem az MS sem tehet, hogy itthon bármilyen szart megvesznek az emberek, a lényeg, hogy nagyon olcsó legyen.

[ Szerkesztve ]

(#35) szabage válasza #19617792 (#33) üzenetére


szabage
tag

[OFF]Nekem nagy a pofám 256 ddr1-el:D. Egyébbként mire kijön ki tudja mi lesz már...

Szerintem szép és jó az energiatakarékosság, meg környezettudatosság, de egy kicsit nekem ez ahhoz hasonlít mint ami mostanság a kocsiknál van:Mindenki szorítja lefele a károsanyag kibocsátást, pedig a világ összes autójának kibocsátása(és ezáltal a szennyezés) nem haladja meg az 0,83%-ot.Inkább Kínába néznének körbe a gyáraknál...(meg USA persze) [/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#36) ddekany


ddekany
veterán

Van valahol valami részletes elemzés arról, hogy mire megy el ennyi RAM? Akár Ubuntu esetén is... Érdekelne. (Kuglival anno semmi értelemeset nem találtam.)

(#37) dajkopali válasza ddekany (#27) üzenetére


dajkopali
addikt

hát ez az az egy mondat, amit átemeltem a hwsw elemzéséből :)
megkérdem Bodnár Ádámot :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#38) Vladi válasza ddekany (#36) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell googli, random disztró esetén htop program. ;)
Nálam uborka 7.04 gnome-al és 128 mb sd rammal. Megy. Nem az, hogy száguld, de megy. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39) ddekany válasza cucka (#34) üzenetére


ddekany
veterán

"Arról meg azt hiszem az MS sem tehet, hogy itthon bármilyen szart megvesznek az emberek, a lényeg, hogy nagyon olcsó legyen."

Ha megengedte az efféle matrica ragasztgatást akkor tehet róla. (Egyébként meg... milyen előremutató szemlélet már, hogy ha az egyszeri vásárló nem ért a gépekhez, akkor hehe, miért ilyen hülye, basszuk át jól a fejét, és az ő kurvaanyját mert miért ilyen köcsög hogy olcsón akar gépet venni... :DDD)

(#40) ddekany válasza Vladi (#38) üzenetére


ddekany
veterán

Nem csak, vagy főleg nem folyamat szerint érdekelne, hanem, hogy is mondja, adatstruktúrák szerint... Tehát hogy konkrétan mire megy el, mi az az információ ami ennyit eszik. Ja, és persze főleg a Windows esetén, mivel desktop Unix-okkal nincs sok tapasztalatom.

(#41) ddekany


ddekany
veterán

Egyébként ez az 7-es tálca és ablakkezelés még értelmes is lehet, ha le lehet róla kapcsolni a mindenféle idegesítő késleltető animációkat, és úgy már azonnal megjelenik az előnézet ahogy a gomb fölé viszem az egeret.

(#42) localhost válasza ^Clown (#22) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Inkább azon is dolgoznak!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#43) PuMbA válasza attila9988 (#9) üzenetére


PuMbA
titán

Egy vacak notebookon tökéletes,nézd meg az enyémet az aláírásomban,1 magos proc,gyenge vidkari,1,5GB RAM és gyorsabb a Vista Business SP1 Classic kinézettel,mint az XP.

(#44) Polesz válasza PuMbA (#43) üzenetére


Polesz
addikt

Classic kinézet 2008-ban hogy ne zabálja le a hajad? Ne vicceskedjünk már kérem. Amúgy 1 giga rammal igenis baszott lassú tud lenni. Főleg ha 7-8 program már meg van nyitva.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#45) Draken


Draken
őstag

A vistának elég egy giga ram..gyerekek aki sajnál akár +6000et költeni a gépére az maradjon meg az xp-nél..

(#46) #19617792 válasza szabage (#35) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem is 256MB RAM, neszójjonbe senki! ;] :DDD

(#47) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Fura ez az új tálca, mivel nem látom, hogy mivel gyorsítaná az alkalmazások közötti váltást.
Win95 óta ha nyitva van mondjuk 8 alkalmazásod, akkor leviszed az egeret a taskbarra, klikkelsz egyet, és voilá, ott a kívánt alkalmazás.
Itt meg leviszed az egeret a taskbarra az alkalmazás ikonjára, vársz, majd följebb viszed az egeret hogy kiválaszd az ablakot, ami kell, majd klikkelsz.
Ráadásul ha nem vagy elég gyors, akkor automatikusan előtérbe hozza az egyiket, ami mondjuk egy nyomtatásra szánt képekkel teli 70 oldalas word dokumentumnál is kiakaszt egy c2duo-s gépet...

Már a futó programok csoportosítását sem értettem xp alatt, de ez még azon is túlmegy:)

Alkalmazásindításra nem értem mi szükség van hatlamas ikonokra, mivel általában az ember tudja, hogy mit szeretne indítani, és pl launchy-val fél másodperc alatt beírsz két-három betűt az alkalmazás nevéből, majd enter, nem lassabb, mint odahúzni az egeeret hatszáz ikon küzöl az egyikre és klikkelni.

(#48) PuMbA válasza Polesz (#44) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem tetszik a Classic,de Aero-t is bírja ,csak azért nem teszem be,mert osztott memóriás a vidkari. 1 GB RAM van az asztali gépben és az tényleg lassú 7-8 ablaknál,de 1,5GB-tal már semmi gond nincs..

(#49) #19617792 válasza Draken (#45) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ezzel az a baj, hogy otthoni felhasználás esetén, ha megvan a +6000 forint, akkor állításod helytáll, de vállalati környezetben az a +6000 gépenként már nem mindegy. Mondjuk más oka is lehet, hogy XP-nél marad, pl a munkavégzéshez használt szoftverük nem Vista kompatibilis, akkor kénytelenek XP-nél maradni. Utóbbi eset nem az adott vállalat sara, hanem a szoftver fejlesztőié.

(#50) floatr válasza Draken (#45) üzenetére


floatr
veterán

Így van :C
Nomeg azt is hozzátenném, hogy szakadjon szét az a sóher arc, aki képtelen normális videokarit venni az Aero-hoz, kellően gyors vinyót a gyorsindításvarázshoz, állandó cache-eléshez, nyolcmagos procit az idle állapot 5%os terheltségéhez. Logikus...

Ha valóban erről szól a vista, és kiccsaládja, akkor érthetően köhög tőle a fél világ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.