Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Mi az az i3 3600t?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Bjørgersson válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem 6300T lenne, csak elirtak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Ennél lesz valamikor DX12 patch? Vagy olyan űber gamma, aminél nem is gondoltak ilyesmire ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) atike


atike
nagyúr

A többi játéknak is ilyen gépigénye van 4K esetén...? Nem semmi.

Amúgy meg jól néz ki... :)

(#5) duvi


duvi
nagyúr

Kíváncsi vagyok a single részére(is). Ha jól sikerül és nem csak a "kötelezőt" hozzák, akkor ez is megdobhatja az eladásokat.

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz smart pistol, de csak boost kártyaként. :D

Live-Die-Respawn

(#7) Nyugis


Nyugis
senior tag

üdv!

én az első résszel sem voltam amradéktalanul elégedett.
és most jön a második rész.
összeségében max kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak össze.
mi lesz az ujdonság, stb.

(#8) #47982080


#47982080
törölt tag

Smart pistol nélkül marhajó volt játszani vele,de mindig jött egy buta és használta...

(#9) ribizly


ribizly
veterán

Meglepő módon ugyanaz, mint az első rész, néhány update-el. Nyílván nem lehet akkorát ütni már, mert ez is egy franchise lett, tehát meg kell felelni a már meglévő rajongóknak.
Számomra a grafika kicsit sovány ebben a game-ben. A Source jól teljesít még így is, de lehetne szebb. Ha mindenki a CoD-ot szidja, mert nem elég high-tech az engine, akkor tessék 1-1 screenshot-ot ebből meg az utóbbi 3 CoD-ból egymás mellé tenni és kiderül, hogy azért az mégsincs úgy elmaradva.
Node vissza ide. Amúgy jónak tűnik, a koncepció eddig is bevált, csak az a kérdés mennyi aktív játékos lesz raja fél év múlva. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) Zedz válasza ribizly (#9) üzenetére


Zedz
addikt

16GB memória? Miért kell neki annyi?

(#11) wjbhbdux válasza Zedz (#10) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A konzolokon is végre nem 512 ramból gazdálkodnak, PC-n is olcsó, ki kell használni. a hírben lévő cikkben van hogy az ajánlott az 1080p/60fps max grafikán, 1440p 30 fps fölött, a minimum meg 1600*900 60fps sok mindent bekapcsolva hagyva. Inkább a tökéletes folyamatos élményhez adták meg ezeket kicsit felül becsülve, mint a valós követelmények.

[ Szerkesztve ]

/s

(#12) Zedz válasza wjbhbdux (#11) üzenetére


Zedz
addikt

Ja bocsi, akkor kiadok valamit én is 32GB memória igénnyel, és akinek nincs 32GB ramja 2016-ban, az ne is játsszon. Persze megoldhatnám kevesebb erőforrással is egy kis odafigyeléssel és igényes fejlesztéssel, de 2016 van, ahol ez már alap, így minek törjem magam. Teljesen logikus. :U

(#13) k-adi válasza Zedz (#12) üzenetére


k-adi
nagyúr

2016ban alap hogy 16gb ramod van ha gamer vagy (és AAA+ játékkal akarsz játszani, lehetőleg max.-on persze). Még mindig olcsóbb ram-ot venni, mint gpu-t :K

[ Szerkesztve ]

(#14) cskamacska válasza Zedz (#10) üzenetére


cskamacska
addikt

Öreg a motor és nincs benne fejlettebb adat streamelés, ezért kér VRAM-ból is 6-8 gigát. Bár ha már itt tartunk, inkább kérjen több memóriát és esetleg töltsön az elején többet, mint minden játékot kötelező legyen még drágább SSD-re rakni.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15) Zedz válasza cskamacska (#14) üzenetére


Zedz
addikt

Ez mondjuk igaz. :)

(#16) davidsone


davidsone
addikt

crysis cod killzone korcsi de bejön :D

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.