Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ennek a két kamerának így kellene kinéznie?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2) Juhaszatti válasza Quqesz (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha jobban megnézed a fehér hátlapos képet, szerintem ebben benne sincs a kamerarendszer. Persze lehet, hogy tévedek.

Számomra a legérdekesebb infó ezekről a képekről, hogy ahogy nézem már az LG sem Kínában gyártat, (vagy legalábbis nem mindent) mint a Samsung. Úgy néz ki a koreaiak kivonulnak onnan.

(#3) fornettisuti válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


fornettisuti
veterán

az akkut biztos, hogy kinaban gyartottak, arra legalabbis az van rairva

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) #30610944


#30610944
törölt tag

Felso kozepkategiraba akar belepni snapi 765g-vel, ha az lesz...szep.
:DDD

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az LG Chem-nek van akku gyára. Saját. Nem hiszem, hogy gond, ha közös kínai vallalat.
Amúgy nem egy nagy dolog hogy megmutatják.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) karmaresz


karmaresz
senior tag

Szerintem a mostani trendeket alapvetően hozó, de mégis eltérő, és izgalmas készülék lesz ez a Velvet. Ha korrekt árazással és némi egyéb promócióval is megtámogatják, úgy van keresnivalója a piacon.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#7) santa clause


santa clause
aktív tag

"Mint a rendekeren" rengeteg a helyesírási hiba a cikkekben, miért nem ellenőrzik le? :F

(#8) marcee


marcee
addikt

Középkat hardver, csúcskat áron! Az LG is jól ráérzett, hogy hogyan menthetik meg a döglődő mobilos üzletágukat. Ja, nem.
Kár, mert nagyon szerettem a G-t és kb. a 4 generációig vágytam is az utódokra. A V-k már szóba sem jöhettek sajnos.

\m/

(#9) Soleco


Soleco
tag

Jó gondolat a felső-közép kategóriát megcélozni, viszont aligha fog sikerülni 200 000 alá bevinni az árat (680 euró környéki árat saccolnak neki), így meg aligha lesz egy sikertörténet :\.

(#10) GeryFlash válasza #30610944 (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

Mert mivel kéne?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) johnny500 válasza marcee (#8) üzenetére


johnny500
tag

V30 nem rossz. Már több mint egy éve használom és semmi baja. Havonta 1-2 röccenés vagy furcsaság, de azt betudom az androidnak mert másoktól is hallok ilyen-olyan problémákat egyéb gyártóknál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.