Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Irányítás vajon mivel mehetett? Azok a csuszások azért elég érdekesek, oké arcade de még ahhoz mérten is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Ha a Forza kicsit az optikai tuningra jobban ráhangolódna létjogosultsága se lenne az NFS-nek. Sajnos ez így az én szemembe elég semmi, pedig 2 éveket pihen mint a Horizon...

(#3) laceszgamer válasza rdt89 (#2) üzenetére


laceszgamer
addikt

Gondolom annak jogi oldalai vannak, hogy mennyire hagyják az autókat átalakítani, bár pont a Forza ahol sikerült belső nézetet és egy kis optikai srülést is intézni minden kocsinak, akkor a tuning már lehet menne könnyen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) ribizly


ribizly
veterán

:Y :F
Ez valami veszett gagyi!
Szomorú látni, hogy mivé lett ez a remek cím.
Régebben csak 1-2 ilyen "töltelék" rész volt, miközben voltak a komoly megjelenések és fejlődések (1, 2, 3, Porsche Unleased, U1, U2, MW, ...). Ma meg már nem tud semmit sem felmutatni. Sőt. :O

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

hát ez tiszta Payback, csak más köntösben :DDD
no de nem baj majd 1év múlva bekerül az Access Basic-be akkor talán ér valamit :U

[ Szerkesztve ]

(#6) oriic válasza HELLAFLUSH (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A tuning része még mindig tetszik, de úgy érzem ez is elég lesz arra a 10 órára, amíg trialt tolhatom. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) SzlobiG válasza rdt89 (#2) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szvsz a Forza ezt megeszi reggelire, össze sem hasonlítható a kettő, nagyon hitványnak tűnik ez az nfs, kár érte. :(

(#8) BiP


BiP
nagyúr

Hát a játékmenet tényleg nagyon óvodás. Meg azok a színek?! Kicsit túltolták a '90-es retrót.
Viszont a karakteranimációk egész normálisak.

(#9) rdt89 válasza SzlobiG (#7) üzenetére


rdt89
addikt

Igen én is így vélekedek, csak szerintem ha a Forza-ba is ilyen tuning lenne, már a NFS nem lenne eladható. Na majd 2021-ben a Horizon 5-be :)

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nem nagyon értem meg amúgy, hogy ekkora cégek hogy képesek ekkora baklövéseket összehozni, mint pl a payback volt, pedig olyan egyszerű dolguk lenne, gondolom van kismillió emberük arra is, hogy pl forumokat olvasgassanak és abból szedegessék az ötleteket stb, nem csak így hasraütésszerűen, na ez most iylen legyen ez olyan, nem az a lényeg hogy szeretnék-e az emberek, hanem próbálják nyögvenyelősen megszerettetni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem bántam meg, hogy az (új) Grid-et vettem meg... nagyon nem...
megnézem majd G25-tel is..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Benito94 válasza laceszgamer (#10) üzenetére


Benito94
tag

Ezen már én is sokat gondolkodtam.. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy ekkora cégnek nem lenne akkora kapacitása, hogy lerakjon egy értelmes játékot ami megfogná az embereket. Nem értem miért jó nekik az, hogy ilyen semmitérő hulladékokat adnak ki egymás után és ezzel nem csak a játékot leírva hanem a céget is... ennél a játéknál azt nem értem, hogy az alapvető gyengeségét hogy a francba nem képesek kijavítani(irányítást) pl. Kipróbálni kifogom ha lesz rá lehetőségem de többet nem is várok tőle.

(#13) Sylvanas válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


Sylvanas
csendes tag

Pedig az tényleg dögunalmas ehhez képest, no offense.

MSI Z370 Tomahawk, i7 8700k @ 4.70GHz, Corsair Vengeance 16GB 3200MHz CL16, Asus TUF RTX 3080 OC, Samsung 970 EVO 500GB, FSP Hyper S 700W, Noctua NH-D15, Coolermaster MasterBox 5, Acer Predator XB271HU IPS

(#14) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Nekem ez a sok éjszakai verseny megy az agyamra, pedig szívesen autóznék egy jó városit valamivel.

(#15) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

A körítés egyelőre szimpatikusabb, mint a Forzaknál, az egyre jobban túltolt fesztiválhangulatukkal.
A játékmenet már más kérdés, kíváncsi vagyok abban lesz-e előrelépés.

(#16) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Szerintem ez jó lesz. NFS korábbi részei is ilyenek voltak, nem kell nyavalyogni.

(#17) ceia


ceia
őstag

Olyan, mint egy konzolos vacak. Ez inkább a színes fényekről szól, mint egy autószimulátorról.Tűz az autó hátulján, Lila árnyék az autó alatt? Nekem azok a részek tetszettek, amikben valósak az autók, körülmények. Főleg az Első rész, Hot Pursuit, Porsche Unleashed, Hot Pursuit 2. Jelenleg a PU van fent, és minden nap próbálom minél jobban szivatni az egyetlen ellenfelet, csak két Moby Dick párbaja. De a programozók jól láthatóan kiemelt figyelmet fordítottak arra, hogy ez ellen felkésztsék a programot. Rendesen fél bizonyos helyektől, nem akar oda mellettem megérkezni. Persze ordenáré módon csal is. Nem is a verseny a fő célja, hanem az, hogy megússza azokat a helyeket. (pl. alagút bejárat fala, ahová szeretem nekivezetni) Még le is marad, sunnyog mögöttem, ha meg sikerül elém kerülnie, menekül, mint a nyúl, hirtelen profi lesz a pilótája. Már az a gyanúm is támadt, mintha ez a program tanulna! Tudja, mit akarok csinálni ;]

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#18) D.Va válasza ceia (#17) üzenetére


D.Va
senior tag

Hot pursuit klónból is volt már ezer rókabőr pl az NFS RUN. Amúgy lehet hogy neked azok jöttek be, de a fórumokon meg a youtubeon az NFS rajongók 90%-a meg pont a neonos tuningos színes Undergroundért könyörög évek óta, a legtöbb NFS rajongónak az Underground 1-2 meg a Most Wanted az örök kedvenc. Hát itt van.

(#19) D.Va válasza laceszgamer (#3) üzenetére


D.Va
senior tag

Nem jogi, és nem anyagi okai vannak, hanem lustaság ;] Nagyon sok plusz munka egy törésmodellel és belső nézettel megtoldani a játékot. Az NFS meg sosem erről szólt hanem az agyatlan szálguldásról. 1-2 kivétellel (Porshe + Shift)

[ Szerkesztve ]

(#20) D.Va válasza ceia (#17) üzenetére


D.Va
senior tag

[link]
[link]
[link]

Amúgy ez most egy Tuner világot feldolgozó rész. 2020-at írunk. Ma erről szól az autó tuning. Persze ne magyarországból induljunk ki... Itt nincs autós kultúra.

(#21) BiP válasza D.Va (#19) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha nem is az agyatlan, hanem a száguldásról.
Mert szerintem a többség nem Burnoutot akar, pedig kaptunk, a többség nem Asphaltot szeretne, pedig egyre inkább közeledik a két sorozat egymáshoz.
Az Underground 1-2-nek volt egy baromi jó hangulata, és ezt valahogy nem sikerült még visszahozni, neon ide vagy oda.
Én pl. az NFS1-3-at sírom vissza, mint sokan mások is, én a Forza Horizonban találtam meg azt. Mondjuk ott ez az említett fesztiválbaromság nem tetszik. De hát ezt már minden autós játékban tolják, a Shiftben is volt, meg a Dirt szériában is megjelent.
Ahogy egy Porsche remake is sokak álma, de az szerintem sosem lesz, attól félek. Én mondjuk azt nem csak a vezetés miatt szerettem, hanem a NFS1 és 3-at idéző pályák, meg főleg körítés miatt. Az a része az NFS1-re emlékeztetett, ahol nem a vagánykodó outlaw suhancok arcoskodása volt a versenyek közti kitöltő tartalom, hanem magazinba illő autós content. (videók, adatok, stb).
Ha valakinek csak a vezetés miatt hiányzik, szerencsére széles a paletta, NFS-nél jobb vezetésmodellel rendelkező játékokból lehet válogatni.

(#22) ceia


ceia
őstag

A PU további érdekességei: Az Alps pályán a befagyott tó jegén, egy bizonyos pontnál elsüllyed az autó, majd olyan magasra pattan fel, hogy sokáig tartó zuhanásba kezd. Egy letöltött maszek autóval úgy jártam, hogy nem lett látható, csak a nyoma az úton. Ezzel a "szellem" autóval el tudom hagyni a pályát. Az első pályán pl. el lehet menni a nagy hajó fedélzetére, vagy magasan a levegőben haladni, az út mellett. Mert amint fölé megyek, leesik rá az autó. Szóval lehet kísérletezni is, én legalábbis mindig szívesen szórakoztam így is a játékokkal. :)

        it's more fun to compute

(#23) D.Va válasza BiP (#21) üzenetére


D.Va
senior tag

Az Underground 1-2 akkor egy teljesen új stílust hozott, és valóban ütött a hangulat, amiben a soundtrack-nek óriási szerepe volt. Mivel ma egy új "underground" már nem újdonság, mindegy hogy mit csinálnának, ha a világ legjobb autós játékát készítenék ma el Underground 3 név alatt akkor sem tettszene sem neked, sem nekem, sem senki másnak úgy ahogy anno az Underground tettszett. Ezt el kéne fogadni. "Csoda" csak egyszer van. Ez pont olyan mint életed szerelmével az első csók, vagy az első pár hónap. 20 év múlva már nem adja az sem ugyanazt az élményt. Van amin nem lehet változtatni. Az a csoda akkor anno megtörtént. Amire rátesz a nosztalgia hogy az milyen jó volt. Mindegy hogy ma ki milyen autós játékot csinál, soha nem lesz olyan "jó" mint az undergroundok.
De egy mai 8 évesnek, aki most játszik életében először NFS-el, annak meg valószínűleg a HEAT lesz olyan élmény és emlék 15 év múlva, mint nekünk az underground volt anno.
Nem tudom jobban elmagyarázni... El kell engedni ezeket a nosztalgikus érzéseket, és élvezni kell az új játékokat... ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) John_Deere


John_Deere
tag

Személyes véleményem szerint sosem fogom megérteni, hogy minek kell olyan nagy sztorit beleerőltetni az NFS-be. A tinédzser játékosok nem tudnak a szereplővel azonosulni, a magamfajta öregebb rókák megint nem, egy patika E30-M3 még Európában sem a "zsebbőlkitolomazárát" kategória, persze, hogy a gyerek a sztori szerint 0 háttérinfóval megérkezik a Raccse világvárosába, ahonnan több száz dollárt nyer valami 2 körös házi versenyen, de pénzt bukni nem tud a játék szerkezete miatt. Ez megy már az Underground óta, DE! Ott konkrétan semmi sztori nem volt és nem 20-30.000$-os autóval tippentünk be a nagyvilágba mindenkit igázni. :)

Erős? Lehet. Mondom, a saját véleményem. :U

(#25) - = Zk = - válasza Sylvanas (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már toltam vele, nem tűnik annak.. sőt... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) Cifu


Cifu
nagyúr

Megnéztem a videókat. Eredmény: egy fillért nem adnék ezért... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#27) BiP válasza D.Va (#23) üzenetére


BiP
nagyúr

Teljesen érthető, amit mondasz. (ugyanígy érzek a c64 játékokkal, mert emulátorral nem az igazi, aztán a dos-os játékok, ps1-2 játékok stb.stb Az a gyerekkor elmúlt, el kell fogadni, meg kell emészteni. )
Bár itt a csalódásfaktorra rátesz az is, hogy a mostani remake-ek nem olyanok, hogy hipiszupinagyonfasza csak épp nekünk nem tetszik, mert elmúlt a varázs, hanem már alapból nem is olyan jó, ezért egyből hátránnyal indul.

(#28) frame>24 válasza D.Va (#20) üzenetére


frame>24
addikt

Mert a világ mely részén reális, hogy huszonéves suhancok ilyen csilli-vili, betonra ültetett szarokkal krúzolgatnak a pálmafák alatt?
Mert ezt kb. az Egyesült Arab Emírségekben tudom elképzelni, az olajsejkek fiainál, meg talán Monaco-ban, a milliárdos versenyzők és filmszínészek/zenészek (és azok gyerekeinek) gyűjtőhelyén. Esetleg az USA ifjú drogdíler közösségében.

Komolyan érdekelne, hogy kiket ábrázolnak ezek a linkelt videók? Én ezzel gyerekként sem tudtam azonosulni.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29) speed3456 válasza D.Va (#23) üzenetére


speed3456
aktív tag

Ezt az írásodat szerintem minden NFS cikk alá be kellene szúrni. Mert ez az igazság. A lehetetlent várja mindenki ettől a szériától kb a Carbon óta. Pedig ha reális szemmel nézi az ember akkor mindegyik jó játék volt és hozta a szintet, valamelyik jobban tetszett, valamelyik nem.

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#30) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos-nem sajnos, ennek a Heat-nek van létjogosultsága még ilyen formában is. Sőt.. Ne nézzetek teljesen hülyének, nem őrültem meg. Én is, mint minden értelmes ember, tényként kezelem, hogy a Forza Horizon etalon ebben a stílusban. FH3-FH4 is megvolt, jelenleg az arcade autós játékok csúcs, mérföldekkel.

Viszont PS4-re nincs. Nekem csak PS4-em van. Sőt van egy 6 éves kisfiam, akit nem tilthatok a végtelenségig a játékok elől. Ezért szép lassan, bevezetem a játékokba. Erre szerintem kezdésnek, az autós játékok a legalkalmasabbak. PS4-en megvan nekünk a Gran Turismo Sport, The Crew 2, Need for Speed: Payback (EA Access), DriveClub.. Meg sem közelíti egyik sem a Forza-t, leszámítva a GTS-t. De az meg igazán online az igazi. És egy hat évesnek kicsit nyers, naturalista játék. Ezek közül ő a The Crew 2-vel játszik a legtöbbet. De a Payback is tetszett neki. Nekem nem "annyira", ezt le is írtam: [link].
Szóval gondolom ennyiből is lejött, hogy PS4-en nem igazán van alternatíva. Ezért némi undorral ugyan, de figyelemmel követem a Heat-tet. És Azt kell mondanom, hogy a játék pozitívan fejlődött a korábbi részekhez képest. Ezért Access-ben mindenképp kipróbáljuk majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) D.Va válasza frame>24 (#28) üzenetére


D.Va
senior tag

Ezek USA videók. Egyébként nem kell messzire menni. Németben egy magyar segédmunkás is átlag 500 ezret keres. Egy német állampolgár, vagy Svéd vagy Osztrák, vagy angliai (teljesen mindegy) állampolgár meg lazán megkeresi normális munkahelyen az 1-2 milliót havonta.
Példának: egy Nissan 350Z-t már magyarországon is veszel 2-3 millió forintért használtan, ami alapból sem egy szar autó... Ráköltesz még 2-3 millát és van egy porig ültetett Rocket Bunny vagy Liberty Walk-os brutál 350z-d...
Ismétlem: Ne a magyar 130 ezres minimálbérből indulj ki!
Picit fejlettebb országokban 5 millát lazán félrerak az ember egy év alatt!!
Szóval hagyjuk ezt az arab emírség dolgot szerintem...
Mikor olvastam még a TUNING magazint, abban volt pl egy arc aki az USA-ban könyvtárosként dolgozott és brutális tuning EVO-t épített abból a fizuból. Vagy a Totalcarban volt egy adásban egy magyar srác aki az USA-ban BICIKLI BOLTBAN (!!!) dolgozott és 3 év alatt összespórolt 20 millát egy autóra...
Ez tőlünk nyugatabbra csak attól függ ki mennyire tud/akar spórolni! Mint ahogy a srác is elmagyarázta ezt az adásban!
Szóval egy 5-6 millás épített 350z pl nem egy nagy cucc! Mikor budapesten is azt látom hogy minden harmadik autó az utcán 20 millió forintos Merci meg BMW X5 meg hasonlók!

Ismétlem: Itthon nincs igazán autós kultúra, főleg autó tuning kultúra! Az igénytelen rozzant kályhacsöves Civic-ek meg Swiftek országa vagyunk... Az AMTS-en is az igazán jó kiállított tuning autó mind külföldi! Tisztelet a kivételnek!

[ Szerkesztve ]

(#32) Cifu válasza D.Va (#31) üzenetére


Cifu
nagyúr

Németországban, Svédországban vagy Ausztriában sem általános, hogy a suhancok ilyen autókkal rohangálnak. De még Miami-ban sem...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#33) D.Va válasza Cifu (#32) üzenetére


D.Va
senior tag

Nyilván az utcai autók számához a tuningolt autók száma minimális a világ minden területén. Egy szóval sem mondtam hogy arrafelé minden második autó szénné tuningolt verda... :P

(#34) D.Va válasza Cifu (#32) üzenetére


D.Va
senior tag

Plusz azokat az országokat amúgy is csak az anyagiak miatt említettem példaként, hogy a legtöbb uniós tagállamban nem anyagi probléma az autótuning... Európában amúgy sincs olyan nagy tuning őrület, USA, Japán, Taiwan, Törökörszág, Arab Emírségek a tuning gépek melegágya.
Plusz most ugye Autótuningról, tuning "világról" van szó nem tudom ez feltűnt-e? Nem atcai autókról szól az NFS HEAT hanem a tuning világáról... Az pedig ma arról szól mint amit linkelt videókban is látni. Attól hogy te vagy más nem követi ezeket, sem a mai tuning trendeket, sem a tuning találkozókat, az még nem jelenti azt hogy nem létezik...
Youtubeon hatszáznyolckankét millió igényes autós tuningról szóló videó van fent, szóval nem mindanám hogy nem divat a dolog...
Persze hogy számodra nem tűnik annak ha nem is követed s nem vagy benne a témában!
;] :U

(#35) Cifu válasza D.Va (#34) üzenetére


Cifu
nagyúr

Aham. Szóval mivel Én ugyan jártam az említett országokban, helyeken, és láttam egy's-mást (tuningautók terén is), mivel ez nem áll párhuzamban a Te világképeddel, ezért megpróbálsz valami olyan nyakatekert választ kisajtolni magadból, ami esetleg vélt felsőbbrendűségedet próbálná alátámasztani...

Kár, hogy a PH! lapcsalád moderáció terén ilyen liberális. Itt az a normális, ha az ember inkább félrenéz (elrejti a hozzászólásait) azoknak, akik túl alacsony színvonalat ütnek meg... Ezt teszem én most veled...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#36) D.Va válasza Cifu (#35) üzenetére


D.Va
senior tag

Elmehetsz tuod hova! Ki a rák vagy hogy sértegetsz és alacsony színvonalként beszélsz rótam te gyökér? Olvasni és értelmezni nem tudsz csak kiforgatni és kötekedni. Amúgy meg le se szarom ha letiltod a hozzászólásaimat. Nekem teszel szívességet. Köszi. :R

(#37) D.Va


D.Va
senior tag

Az NFS tuningos részei mindig is az aktuális divatot reprezentálta szóval kár vitatkozni, ma ez a fő divat az autótuning terén ami nagyjából a játékban látható akár tettszik ez a stílus, akár nem... Attól hogy neked nem tettszik, vagy nem találkozol ilyenekkel az a te hibád...

No comment on your poor awareness...

Stancewars
Stancenation
H2O (H2Oi)
canibeat
First Class Fitment.......

[ Szerkesztve ]

(#38) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Nekem az esti rész nagyon ad egy 80-as évek feelinget. Van youtubeon az összes autóról videó, irtó komoly járműparkkal rendelkezik a játék. Pl veterán autókból is van, csakhogy párat emlitsek: Ford Mustang, Buick, VW Beetle, Ferrari Testarossa (személyes kedvencem), 60-valahanyas Aston Martin, stb. És mind testreszabható unalomig. Nekem egyre jobban tetszik, a rendőrök meg szadisták :K

(#39) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Közben rátaláltam a full járműlistára:

https://www.ea.com/games/need-for-speed/need-for-speed-heat/news/nfs-heat-car-list

(#40) rdt89 válasza .LnB (#30) üzenetére


rdt89
addikt

Gyönyörű megfogalmazás :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.