Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Érdekes, nem tudom miért csak most rakták ki a videót, nem most készült. Jeff Goldblum hangja meg... ISTEN! Számomra az év legjobban várt játéka! :C

(#2) gabor7th válasza szupermacs (#1) üzenetére


gabor7th
addikt

Állítólag lesz story is ami kitölti a lyukakat az egyes részek között, sőt a legutólsó film idejében is fog majd játszódni a történet és nem csak Malcom lesz benne... Mondjuk megnézve sok videót, kicsit jobban kommentálhatta volna az eseményeket szerintem, éppen hogy nem éli eléggé bele magát.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) gabor7th


gabor7th
addikt

" amelyben egy őslénypark elkészítése és menedzselése lesz a feladatunk"

Az összes szigeten építkezhetünk majd és nem csak egy parkot építhetünk.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) oriic válasza gabor7th (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosítottam. :D

Live-Die-Respawn

(#5) twi452


twi452
senior tag

Épp gondolkodtam, hogy megveszem a zoo tycoon-t xbox-ra így hogy game pass-al eljátszogattam vele de így, hogy mindjárt megjelenik ez a játék már el is hesegettem a gondolatot és várok egy picit erre :)

[ Szerkesztve ]

(#6) szupermacs válasza gabor7th (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Goldblum sajátos stílusa teszi azzá a karaktert, ami. Nem a színészi tehetsége miatt kedveli aki kedveli. Nekem ezzel semmi bajom.

(#7) Joccc07


Joccc07
addikt

Várós de nem lesz elővásárlás mert az elmúlt pár hónap elég deficitesre sikeredett. Túl sok akció volt mostanába. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8) gabor7th válasza szupermacs (#6) üzenetére


gabor7th
addikt

Mondjuk a Jurassic World cáfolta őt, hisz 10 évig gond nélkül üzemeltették a parkot és végül nem egy dinoszaurus tett be neki és az első résznél is egy informatikus szabotált.

Amúgy a játékban elkerülhetetlenül ki fognak szabadulni ígyis úgyis a dinók, nem lehet úgy megépíteni, hogy ne történne meg, hogy a "természet utat törjön".

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#9) tuki2200 válasza gabor7th (#8) üzenetére


tuki2200
senior tag

A filmben, eredetileg a könyvben az elet mar elotte utat tort, az allatok eszrevetlenul szaporodtak, kiszoktek, öltek... kb mint ahogy a 2. vagy 3. Film kezdodik mikor elkapjak a kislanyt a parton... a tortenesek elegge ossze lettek kutyulva a filmekben

[ Szerkesztve ]

(#10) Xarina


Xarina
aktív tag

A Frontier vidámparkos cuccait nagyon szerettem, így nagyon várom már ezt is.

(#11) myckey


myckey
veterán

Fúú de baszó ! :Y

Mindenhol Stegosaurus fog szaladgálni.. :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) Aleeeeex


Aleeeeex
csendes tag

Leghosszabb egy hónap lesz ez. :))

(Operation Genesis 2003 :K )

(#13) elithun


elithun
őstag

Azt hiszem ezt megjelenés napján meg fogom venni. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#14) zolee0307


zolee0307
őstag

Pc-re steamen kívül máshol is megvásárolható lesz?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#15) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egy új Turok még mindig jobban érdekelne mint ez.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.