Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

És még mindig nem tudjuk, hogy mégis miről van szó... szépnek szép, de eddig ennyit tud ez a játék :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) Sirandrish válasza Kanczy (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy COOP Hack and Slash, amiben lesz többféle karakter, meg látványos csaták. Ennyit már biztosan tudunk :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Továbbra sem értem, hogy kit tud izgalomba hozni egy ilyen játék... :( Egy valóságos giccsparádé az egész.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) Raysen623


Raysen623
addikt

Nekem egyre jobban tetszik, ha a játék is ennyire élvezhető lesz akkor már akcióan megéri valamikor...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) Hoffer PC


Hoffer PC
csendes tag

Szerintem a Co-op miatt lesz izgalmas, egyedül nem igen állnék neki. :))

Üdv: Roland. +36307550213 - WWW.FLEXBYTE.HU -

(#6) GAbre válasza Kanczy (#1) üzenetére


GAbre
veterán

Így vagyok vele én is,még mindíg nem tudom adjam majd el,vagy próbáljam ki.
Megvárom az első teszteket/videót.

Avatar

(#7) 3L1T3 válasza Kanczy (#1) üzenetére


3L1T3
addikt

:DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8) Imilenni válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Imilenni
addikt

Nálam tuti vétel, elég God of Waros néhány pillanatban a harcrendszer :D

Press "F" to pay respects.

(#9) saelin


saelin
veterán

Mutathatnának több gameplay-t és mechanikákat. Engem még mindig nem győztek meg!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Sirandrish válasza Imilenni (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is tuti veszem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) melega válasza Imilenni (#8) üzenetére


melega
őstag

Nekem soulsborne jellegűnek tűnik.

(#12) flanki válasza Sirandrish (#10) üzenetére


flanki
aktív tag

Nekem már meg is van! :DD :DDD

(#13) GodGamer5 válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Mondjuk engem a Dark Souls is hidegen hagy, de nem vagyunk egyformák. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) kola99


kola99
tag

Hát igen... van akinek a Fall Guys , van akinek a Godfall...nem vagyunk egyformák ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Hopkins95 válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem sem jött be a Dark Souls, de azt meg kell hagyni, hogy annak legalább van egy erősen jellegzetes hangulata. Ebben nem látok hasonló egyediséget.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) GodGamer5 válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ez is igaz. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) saelin válasza kola99 (#14) üzenetére


saelin
veterán

A Fall Gods nagyon fun tud lenni. Nálunk előlépett #1 party játékká.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) Sirandrish válasza saelin (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Fall Gods az a Fall Guy és a Godfall szerelemgyereke? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) saelin válasza Sirandrish (#18) üzenetére


saelin
veterán

A fantáziádra bízom... :))

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.