Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Darksiders feeling, más nézetben!

Jöhet. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) WayneGace


WayneGace
őstag

Engem annyira nem győzött meg, főleg 30 euroért.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#3) Kanczy válasza WayneGace (#2) üzenetére


Kanczy
veterán

Pontosan ezt érzem én is. Szeretem az univerzumot, de ebből max. 10 eurós vétel lesz.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4) Xaels válasza myckey (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Egy jó kis Twin-Stick Shooter platformer elemekkel, Darksiders univerzummal. Tetszik, de nem értem ez miért csúszik át konzolokon jövő februárra ráadásul még előrendelni sem lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) myckey válasza Xaels (#4) üzenetére


myckey
veterán

Kedvelem a hasonló stílusú játékokat.
Ennek még a világa is közel áll hozzám.
Jó a megjelenés is....

15 ezer körül nem igen adok érte....de egyszer rápróbálok.
Már csak az egész Darksiders franchise miatt is. Mert azt nagyon is szeretem.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) Kanczy válasza myckey (#5) üzenetére


Kanczy
veterán

Steamen most épp csak 26 euró, ami mai árfolyamon kb. 8800 Ft, de nekem még ez is sok érte.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) myckey válasza Kanczy (#6) üzenetére


myckey
veterán

Lesz az még lentebb is, remélem. :B

De köszönöm az infot, jobban képbe kerültem !

Csak az a problem, még a Darksiders III is várat magára.....egy kettő már rongyosra lett játszva, szóval nem akarom kihagyni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) Xaels válasza myckey (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Most még a Ruiner-rel szemezek illetve ott van még a God's Trigger de ez nagyon durva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) myckey válasza Xaels (#8) üzenetére


myckey
veterán

Az igen!
Elkapták a piros színt rendesen.. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) Create.


Create.
addikt

Még van egy kis pénzem pubg skinekből steamen, kiegészítem és elővételben decemberben meg is veszem.

(#11) mildwood válasza Xaels (#8) üzenetére


mildwood
tag

A Ruiner ingyenes volt az Epic Storeban pár hete asszem...

P

(#12) Xaels válasza mildwood (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Konzolozom pár éve már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) melega válasza Kanczy (#3) üzenetére


melega
őstag

Én is akkor veszem meg ha lemegy az ára az első rész volt a a legjobb. Amúgy mindhármat 2-szer végigvittem, imádtam.

(#14) mildwood válasza Xaels (#12) üzenetére


mildwood
tag

Lehet igazad van...én is besokalltam pár éve a PC-s szarakodásokon és vettem PS-t 1 játékot toltam ki, a DOOM-ot, igaz day1 és nem volt fps drop meg bug benne...de rájöttem hogy nem vagyok akkora gamer, hogy megérje...

P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.