Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Az a tűzpiros még egy ferrari lóval a hátlapon nagyon jó lenne :)

(#2) VD


VD
őstag

Marketing Bullshitben még mindig a Finnek a királyok. :K
A film végére a nyálam kicsordult és majdnem elindultam venni egy Lumia 800-at! ;]

(#3) b4zsi- válasza VD (#2) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nincs igazad. Az apple videók nélkül eltudja érni, hogy menj a boltba Iphonért...

(#4) robert83 válasza VD (#2) üzenetére


robert83
csendes tag

Én fogok is venni ha olyan árban lesz 1 év múlva:)

(#5) ROBOTER


ROBOTER
addikt

A fickónak olyan irritáló beszédstílusa és gesztusai vannak. Annyira mesterséges az egész, olyan "nekem ezt kell mondani de magam is tudom, hogy bullshit, téged meg hülyének nézlek" stílus.

(#6) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Csak lesz fileküldés Bt-n? 6:55-nél:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7) arn


arn
félisten

ez egy nagyon jo telo lenne, mongy a felsokozep kategoriaban... siman meg is vennem.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) Istwan válasza ROBOTER (#5) üzenetére


Istwan
tag

EZ reklám. Természetes hogy filmtrükkök, megjátszott "spontán" vélemények,... Majd ha kijön, akkor hiszünk benne.
Amugy az a benyomos, fiókos sd kari megoldás cinkes.

(#6) FRENK1988
Jóhogy.... Ilyen alap funkciot csak a szifonék hagynak ki (annakidején) :DDD

Lehet mégis csak jú lesz ez a WP rendszer. ?! :U

(#9) Воланд válasza arn (#7) üzenetére


Воланд
titán

lenne? :F

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) FRENK1988 válasza Istwan (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát Pl anno az Omnia 7-ből is kihagyták:D 8emg az összes WP7-ből

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#11) Воланд válasza FRENK1988 (#6) üzenetére


Воланд
titán

nem, ez tovabbra sem fajlkuldes. az nincs. :N

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Elképzeltem egy hagyományos usert egy Wp7-esel beszélget.
-Van a telefonodon Bluetooth?
-Van
-Átküldöd ezt a zenét?
-Nem tudom :(
-Akkor minek a Bluetooth?

Az emberek nagy része fájlküldésre használja....

(#13) Istwan válasza FRENK1988 (#10) üzenetére


Istwan
tag

Súlyos.!! Még jo hogy nem vettem belölük.
-
Ne csesszetek... vagy csak rendszeren belül lehet küldeni?

(#14) debrejo


debrejo
senior tag

"Habár a videó folyamatosan azt sugallja, hogy a készülék dizájnja a semmiből került megalkotásra, valójában csupán az Nseries N9 burkolatának áttervezéséről lehet beszélni."

Ennyi és nem több.

(#15) Воланд válasza Istwan (#13) üzenetére


Воланд
titán

nincs fajlkuldes wp7-es rendszeren. pont.

egyebkent meg mar rohadt unalmas ez a tema.... :U

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) b4zsi- válasza debrejo (#14) üzenetére


b4zsi-
őstag

Lehet, hogy néhány képen az N9 van nem is a Lumia...

(#17) Sequoyah válasza b4zsi- (#12) üzenetére


Sequoyah
tag

Bluetooth? 2011-ben? Jóhogy nem floppy:D
Ott az NFC...

(#18) Sequoyah


Sequoyah
tag

Amúgy nem értem, hogy egy marketingvideóban miért csúnya emberek unalmas arcát kell bámulni, ahelyett h a telefont mutatnák orrbaszájba...

(#19) Воланд válasza Sequoyah (#17) üzenetére


Воланд
titán

pont jot irtal, mert meg az sem tamogatott. :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) b4zsi- válasza Sequoyah (#17) üzenetére


b4zsi-
őstag

Igen még nem is támogatott és a mobiltelefonok hány %-ban van?

[ Szerkesztve ]

(#21) Evil Snowman válasza Istwan (#8) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kedves Istwan. Mielőtt lecinkezel valamit, nem ártana ha minimálisan utána néznél a dolgoknak. :U Akkor ugyanis tudnád, hogy a Windows Phone modelleket (legyen az LG, Samsung, HTC és most már Nokia) NEM lehet microSD kártyával bővíteni, mert 8 vagy 16GB belső memóriával gyártják őket.
Amire te gondolsz az a SIM nyílás, azt meg egy normál user max1-2szer fogja nyitogatni. :)

Kékfog témához meg annyit, hogy én speciel csak headset-hez használom. Ha cimbikkel akarunk cserélni valamit, arra ott a közös Dropbox accountunk azt csókolom.

/OFF: Ugyanez van az MMS-el is. Rengeteg emberrel beszélek munkámból adódóan, hogy jajj nem tudtam MMS-t küldeni, diktáljam már le a beállításokat. Ilyenkor elgondolkodom azon, hogy miért nem egyszerűbb e-mailben elküldeni... Egyrészt több képet tudsz, másrészt a mai telefonos csomagoknál már szinte mindegyikben van felhasználható adatforgalom, bizonyos összegért cserébe. Egyszerűbb, gyorsabb szerintem :)
/ON

(#22) Sequoyah válasza b4zsi- (#20) üzenetére


Sequoyah
tag

Egyre több

(#23) Nefas


Nefas
csendes tag

Hát mit ne mondjak ez a telefon valami gyönyörűre sikerült,nem voltam nagy nokia párti de amit most alkottak azt más gyártó is megirigyelhetné.Végre egy olyan készülék ami nem hasonlít egyikhez sem és látszik rajta a minőség is,nagyon gondolkozom rajta hogy átállok win phone-ra egy ilyen készülékkel majd.Jó lenne ha más gyártó is összekapná magát mert az hogy mindegyik telefonjuk ugyanúgy néz ki csak nagyobb kijelzővel kicsit unalmas.

(#24) Istwan válasza Evil Snowman (#21) üzenetére


Istwan
tag

Ha sim kártya, akkor az mégrosszabb. 1 nyomás és megszakad minden. Pont hogy ritkán vesszük ki, ezért biztosabb helyre kellett volna tenni.

(#25) Evil Snowman válasza Istwan (#24) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Szerintem nézd meg még egyszer a filmet :))
De leírom szívesen, hogy működik, mivel volt a kezemben. ;) Tehát először ki kell nyitnod a microUSB-t fedő ajtót (az az, amin a félgömb alakú dudor van), majd a mellette lévő kis ajtót határozottan elhúzod balra és akkor ugrik ki a SIM. Nem tudom ezzel mi a probléma? :F Töltés közben nem ugrott ki nekem egyszer sem, ha pedig le van csukva a microUSB fedél, akkor az esélytelenek nyugalmával rángathatod a másik ajtót, mert nem fog kinyílni ;)

(#26) Pantal válasza b4zsi- (#12) üzenetére


Pantal
senior tag

Ez már velem nem egyszer elöfordult amikor Iphoneom volt. WP7el még nem futottam bele ilyenbe, de azt hiszem, ez csak idö kérdése.

(#27) Dsert


Dsert
tag

Valamiért nekem nagyon tetszik ez a telefon. De egy valamit nem értek, az a nagy hely alól pl. a kijelző alatt meg felül is van még 1 kicsike azt miért nem használják ki egy nagyobb kijelzővel ? Jó tudom, nekem a kijelző a mindenem de ez a letisztult design nekem nagyon nagyon bejön. Az árára kiiváncsi lennék mer gondolkodóba ejtett.
A videó meg jó szerintem, bár én mindiig is szerettem az ilyesfajta videókat, valahogy érdekelnek ezek. Tetszik az ahogy tervezik, stb....

(#28) Sequoyah válasza Dsert (#27) üzenetére


Sequoyah
tag

A felbontás fix. Szóval csak nyújtani lehetne, az meg hogy néz már ki...

(#29) adrianv válasza Dsert (#27) üzenetére


adrianv
tag

Én 145.000 ezret hallottam áfával, kártyafüggetlenül persze. Szerintem kezdőárnak ok, majd lemegy.

Sorry for party rocking!!!

(#30) Barthezz2 válasza debrejo (#14) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És szerinted az N9 honnan lett? :)
Való igaz, hogy ez egy átültetés, de attól még lehetnek igazak a készülékház tervezéséről mondottak, mert a házat meg kellett tervezni, akár N9-et, akár L800-at hozunk is ki a végén belőle ;)

Everybody lies.

(#31) gybazsi válasza b4zsi- (#12) üzenetére


gybazsi
senior tag

Velem ez már megtörtént, csak én nem wp7-et használok, hanem 1.6-os droidot.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#32) Kasya


Kasya
nagyúr

Lassan 3 éve nem használok BT-ot semmire az A2DP-t leszámítva. Arra meg az NFC kevés.
A finnek most is nagyot alkottak a marketinggel, hogy egy elöttem szólót ismételjek. Ha nem lenne N8-am, futnék is érte :)

(#33) kazie válasza Evil Snowman (#21) üzenetére


kazie
tag

Szerintem egyszerűbb bluetoothon átküldeni vmit, mint Dropbox-on, pl. egy 100MB videót nem igazán éri meg Dropbox-ra feltölteni, az adatforgalom miatt.

(#34) RaveForce válasza kazie (#33) üzenetére


RaveForce
veterán

email? :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#35) Barthezz2 válasza RaveForce (#34) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na mert ha mail-ben küldök el 100Mb-os videót, akkor mivel jobb, mint felhőbe fellőni? :)

Everybody lies.

(#36) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

A kijelző felbontása kisebb mint az N9-é, a kijelző átlója kisebb mint az N9-é, a készülékház megegyezik az N9 méreteivel, az N9 hamarabb volt...
Nincs BT fájlküldés, nincs NFC, nincs.. még mi nincs?
Ez így még az iPhone-nál is roszabb, kinek kell, minek , mire? Ez így az Androiddal sem tud versenybe szállni, valami előnyöket tud mondani valaki? A külső irtozatosan szép, nagyon tetszik

Cseberből vederbe

(#37) a.sebi


a.sebi
őstag

szép szép ....csak nokia...ez sajna már nem jelent jot...

(#38) Воланд válasza LEFTHORSE1 (#36) üzenetére


Воланд
titán

ezeket a kerdeseket ugysem lehet megvalaszolni, mindenkinek maganak kell eldonteni, hogy az o igenyeit kielegiti-e a rendszer vagy sem.

augusztus ota van egy omnia 7-esem, nekem teljes mertekben megfelel, tisztaban voltam vele, hogy mit és mit nem kapok a penzemert (pl. nekem a bt fajlkuldes hianya nem jelent hatranyt, eletemben jo ha egyszer hasznaltam eddig, sot kb. ket hettel ezelott neztem meg, hogy egyaltalan mukodik-e a bt modul). nem bantam meg, hogy megvettem, mert egy jol osszerakott rendszert es telefont kaptam a penzemert. az meg nem igaz, hogy nem tud versenybe szallni az androiddal, eleg sok volt androidos felhasznalo van jelenleg a wp7-es topicokban, akik mar a hatuk kozepere sem kivanjak az androidot a wp7 utan. persze vannak olyanok is akik visszamentek, mert hianyzott nekik a romfozes. minden csak egyeni preferencia kerdese.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39) RaveForce válasza Barthezz2 (#35) üzenetére


RaveForce
veterán

nekem nincs bajom a felhővel, a kollega nehezményezte, ezért ajánlottam neki egy másik, korszerű alternativát a bt-ra :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#40) robert83 válasza LEFTHORSE1 (#36) üzenetére


robert83
csendes tag

Hát kinek mi hiányzik, nekem pl ezek amiket felsoroltál nem, bluetooth már nem, nfc még nem.
Engem inkább az alkalmazások hiánya tántorít el wp-től, még...

(#41) HaZse válasza LEFTHORSE1 (#36) üzenetére


HaZse
őstag

Az iphonon sincs fileküldés BT-n keresztűl. Honnan veszed, hogy a Lumina 800-ban nincs NFC? Azért, mert jelenleg a Mango nem támogatja, azért maga a készülék tudhatja. Anno a C7-ben se volt jelen, csak mikor kijött rá az Anna.

Az LCD: N9 (480 x 854 pixels, 3.9 inches (~251 ppi pixel density))
Lumia 800 (480 x 800 pixels, 3.7 inches (~252 ppi pixel density))

Szerintem észre se veszed. Forrás

BT file küldést én a mobilos életemben, ami 1996 óta van jó, ha 10x küldtem át valami kis cuccost, de azt se mostanában. Inkább e-mailen küldöm el a cuccost.

Kinek a pap, kinek a papné. Ugyebár. Volt mindenféle telefonom, IOS, Android, WP7, Symbian. Jelenleg egy C7-et nyüstölök, mert a napi szükségleteimet tökéletesen kielégíti.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#42) RaveForce válasza robert83 (#40) üzenetére


RaveForce
veterán

Engem inkább az alkalmazások hiánya tántorít el wp-től, még...

:W

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#43) robert83 válasza RaveForce (#42) üzenetére


robert83
csendes tag

Pedig van ami még hiányzik nekem, de tudom ezt nehéz elhinni... :W
De ne kérdezétek mi, nincs kedvem vitát gerjeszteni, meg flamelni...

[ Szerkesztve ]

(#44) Inarus válasza robert83 (#43) üzenetére


Inarus
addikt

S mi hiányzik? Nem kötekedésből, csak hátha van alternatíva. :)

(#45) Sequoyah válasza robert83 (#43) üzenetére


Sequoyah
tag

Egyedi igények lehetnek...

(#46) norbert0929


norbert0929
tag

Szerintem stabil, megbìzható twlefon!
Nem kell szétgányolni, hogy legalább egy kicsit működjön!!(android: FC)
Gyors, szép, nem nagy még rá a támogatottság de legalább működik és nem 250.000. Mint az iphone ami már felveszi vele a versenyt (hardveresen)...

Minden OK :)

(#47) norbert0929


norbert0929
tag

Főzött ROM??...
Vagy még ilyen teló se nagyon van mindenkinek??..
Nagyon halott ez a topic...
Vegyetek Lumia-t... :Y
:R

[ Szerkesztve ]

Minden OK :)

(#48) Bailey válasza norbert0929 (#47) üzenetére


Bailey
senior tag

Itt a Lumia 800 fóruma:

[link]

(#49) norbert0929 válasza Bailey (#48) üzenetére


norbert0929
tag

:R

Minden OK :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.