Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babosmiki


babosmiki
addikt

Kíváncsi leszek a változtatásokra.. :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tehát kiadták volna bétatesztre a felhasználóknak úgy ahogy van, most pedig kényszerűségből mégis egy (talán) rendes minőségű készüléket kell kiadniuk...

Hát szép munka, eszembe jut a gyulladós Note története... :) Szép dolog a techdemó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Zolik válasza Graphics (#2) üzenetére


Zolik
senior tag

látom ez a gyulladós note a mai napig sláger ha a samut kell szapulni :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#4) Graphics válasza Zolik (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy pillanatig sem szapultam a Samsungot, megjegyeztem, hogy szerintem korrektebb lett volna elsőre egy olyan készüléket kiadni, amely sérülékenysége nem merül fel a használat során.

Minden gyártónál lehetne emlegetni ilyet, a Huawei zöld kijelzői kapcsán, a kevésbé ellenálló modellek más gyártóknál, stbstbstb.

Ha ez számodra szapulás, nevezd annak, de szerintem elég szofisztikált véleményt formáltam. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) draco31 válasza Zolik (#3) üzenetére


draco31
veterán

Ez már örökké így marad :D

Kíváncsi leszek a változtatások utáni tesztekre.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#6) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nem is értem, hogy egy független cég csinál egy termékről tesztet, milyen jogon hívják vissza. Meg kellett volna normálisan csinálni és akkor nem lenne rossz marketing nekik a teszt.
Mi lesz az új neve a terméknek? Fold 2? Fold S? Fold 2.0? :D :DD :DDD

(#7) Kokzor válasza INGJOKE (#6) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Nem kell neki új név. Még nem volt megvásárolható a termék.

(#8) Narancskoma


Narancskoma
tag

Miért nem ezután dobták piacra? Vagy miért nem hívták bétatesztnek?

(#9) INGJOKE válasza Narancskoma (#8) üzenetére


INGJOKE
veterán

Lehet, hogy az az alfa teszt volt és most mikor kijön most kezdődik a béta... :D

(#10) kakuk.tamas válasza Graphics (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Huaweiénél az LG hibája volt a zöldülés.
Ahogy ez a Fold hiba is, úgy az akksi mizéria is a Samsung sara volt (ő tervezte az akksit.)

Szóval nem egy kategória a kettő.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) Juhaszatti válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Akksik kapcsán is volt szó arról, hogy beszállítói probléma volt. Aztán ki tudja..

(#12) tony_snow válasza Narancskoma (#8) üzenetére


tony_snow
tag

Miutan, narancskoma? Nem tudom feltunt-e (valoszinuleg nem), de meg nem volt piacra dobva a keszulek.
Velemenyem szerint a samsung teljesen jol jart el. Kikuldtek teszteloknel / ujsagiroknak tesztpeldanyokat, es leszurtek a visszajelzesekbol a konzekvenciat. Ami az, hogy meg nincs megfelelo allapotban a kiadasra, tovabbi fejlesztest igenyel, igy nem karositottak meg senkit.

(#13) Kokzor válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az nem csak az LG hibája volt. Valamiért átment a Huawei minőség ellenőrzésén.
Vagy nem ellenőrizték megfelelően, hogy mit kapnak, vagy nem volt nekik probléma.

(#14) #24536576 válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


#24536576
törölt tag

Inkább az a különbség, hogy a Samsung nem adott el belőle egy darabot se, nem okozott vele kárt(Fold), míg a Hüvely igen. Aksinál tervezési hiba volt, de nem hárították át a userekre, hogy rosszul fogták.

(#15) #24536576 válasza INGJOKE (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

NoteFE után ez lehetne Fold Up.

[ Szerkesztve ]

(#16) sKie^ válasza #24536576 (#14) üzenetére


sKie^
tag

Mate 20 pro-nál az volt inkább a probléma, ahogy a Huawei kezelte az ügyet. Megpróbálta elbagatelizálni, nem adott ki hivatalos állásfoglalást az ügyben, mintha a probléma nem is létezne. Na ez a patkányság, nem az, hogy egy ilyen terméket visszahívnak további fejlesztésre/cserére.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#17) Velocity


Velocity
aktív tag

A képekből és a videókból elég egyértelmű volt, hogy az egész technológia gyerekcipőben jár és szerintem maga a készülék is erősen bénán néz ki összehajtva. Majd javítanak a hibákon, jönnek az újabb és újabb fejlesztések, aztán a Galaxy Fold 3 vagy Galaxy Fold 4 már egészen használható és jól kinéző kütyü lesz, feltéve ha nem megy az egész dolog a süllyesztőbe, de ezt majd a piac eldönti... amúgy is mocskos drága készülék lesz, szóval ha még minden szempontból tetszene is, akkor se vennék. Én inkább megvárom míg kiforrott lesz a cucc és ha tényleg szükségem lesz rá (bár szerintem nem) akkor majd pár év múlva beruházok egyre :) Amúgy nekem az a tippem, hogy a Fold és a Note szériák idővel össze fognak olvadni...

konteo: sőt lehet már idén egy igazán kiforott szétnyitható Note (is) megjelenik és az egész Galaxy Fold dolog csak figyelemelterelés és megtévesztés volt :DDD

amúgy ahogy néztem tényleg leszedték az ifixit-es szétszedést, aki lemaradt róla az ide kattintva pótolhatja :)

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#18) 7Heads Drago válasza Velocity (#17) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nyilván, mert szeretnének legközelebb is kapni tesztre készüléket....

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19) tibaimp


tibaimp
nagyúr

És ha azon a lyukon befolyik a víz, mert a zsebemben van a teló és elkap az eső....
Vagy kimegyek a meleg, fűtött lakásomból a -20 °C-ra....
Sok itt a kérdés! Garanciális ügyintézés hogyan fog zajlani, az ilyen meghibásodásra majd nem lesz gar, mondván, hogy az én hibám, hogy befolyt a víz, meg bejutott a zsebpiszok, stb....
Mindez egy 2000 dolláros cucc esetében! :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) joey04


joey04
titán

sokan túl sokat képzelnek ebbe a helyzetbe.

a javítások ellenére is techdemó lesz, de minden gyártó minden igazán nagy újdonsága az. az a nehéz, hogy azt a pontot kell megtalálni, ahol annyira már nem bétás a cucc, hogy botrány legyen belőle. ez elsőre most a samunak nem sikerült, de még időben kiderült, és most korrigálnak. ennyi, nem több.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ezzel az a gond, hogy a már ismert hibába fognak kapaszkodni a leendő vevők, bizalomvesztés esete is fennáll.

De persze minden cég életében vannak jó és rossz időszakok. Az innováció már csak ilyen... Már ha lehet ezt annak nevezni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Fred23


Fred23
nagyúr

Lesznek rá vevők, vannak még nagyon bátor emberek! ;]

(#23) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Csak azt nem értem, hogy minek kellett a nagy sietségben bétásan kiadni ezt az eszközt, ha utána elméletileg simán javítanak a hibákon. Nem nem bocsájtották belsős tesztelők rendelkezésére korábban a mobilt, hogy ne legyen ilyen blama a részükről? :N

[ Szerkesztve ]

(#24) oliverhr


oliverhr
csendes tag

Ha ez a fold készülék olyan lenne mint a Galaxy S10 csak ki lehetne nyitni, akkor èrdekelne.
Ez egy tesztverzió.
Lapozhatunk

(#25) Petyyyyy válasza Mr.Silkó (#23) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez nekem is eszembe jutott és azt gondolnám kellett (volna) legyen egy belsős teszt. Gondolhatnánk hogy ezúttal open beta volt, de kétlem. Valószínű siettek a kiadással, hogy megkapják a first ever title-t.

Megaztán a negatív hírnév is hírnév, viszont így szerencsésen megúszták, hiszen nem volt megvásárolható. Ha el kellene szórnom egy zsák pénzt, simán meg merném venni.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#26) Mr.Silkó válasza Petyyyyy (#25) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én viszont nem kérnék bétás holmiból (na nem mintha terveznék bármi ilyesmit venni, se a kialakítás, se az árfekvés nem az én világom).

Az elsőséggel amúgy is elkéstek, ott van már a piacon lévő Flexpai.

(#27) kpal


kpal
veterán

Vajon mennyit gyàrtottak le az első verzióbol ? Azok most mindet bezúzzàk :F

(#28) Drachoo válasza Mr.Silkó (#26) üzenetére


Drachoo
senior tag

“Én viszont nem kérnék bétás holmiból” Az te vagy, viszont vannak akiket érdekelnek a technikai újdonságok.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#29) arn válasza Graphics (#4) üzenetére


arn
félisten

Ki lett adva?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#30) SyMbioTe válasza Mr.Silkó (#23) üzenetére

"Csak azt nem értem, hogy minek kellett a nagy sietségben bétásan kiadni ezt az eszközt"
Pont ez az, kiadva nem lett a telefon, csak kiküldtek 20-30-at, tesztelőknek/újságíróknak. Gyakorlatilag egy zárt alfa/béta tesztnek lehet felfogni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#31) Mr.Silkó válasza Drachoo (#28) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha van erre a béta verziós kütyüre valakinek felesleges ~2000 dollárja, akkor hajrá. Nekem nincs, ezért írtam, amit.

[ Szerkesztve ]

(#32) Mr.Silkó válasza SyMbioTe (#30) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez akkor lenne igaz, ha nem vették volna fel a készülékre már az előrendeléseket. Ha nem szólnak azok a bizonyos ismertebb teszterek, akkor simán kiadták volna ezt a mobilt végleges termékként.

(#33) Drachoo válasza Mr.Silkó (#31) üzenetére


Drachoo
senior tag

Tesztelésre adták ki, nem kereskedelmi termék. Nem fizetett érte senki. Bár ezt már többen leírták, de úgy látom nem ment át. ;)

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#34) Mr.Silkó válasza Drachoo (#33) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

De mint írtam már korábban, ez nem a Samsungon múlt eredetileg.

(#35) Drachoo válasza Mr.Silkó (#34) üzenetére


Drachoo
senior tag

Gondolom azért a Samsung döntötte el, hogy tesztkészüléket ad ki... :DD

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#36) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Azért ha jobban megnézzük a cikket, akkor pont semmit se mondanak.
Ide egy kisebb ránc-eltüntetés vajmi kevés lesz. Pofára esés lehet megint...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#37) Drachoo válasza 7Heads Drago (#36) üzenetére


Drachoo
senior tag

Kétlem, hogy ebből a közeljövőben kereskedelmi termék lesz. Nincs olyan állapotban ez még.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.