Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Ez vagy a második verzió törése volt hycomatos? Amikor a kovács acéltömb helyett malacokat "gyártott"? :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) kemotox válasza Syl (#1) üzenetére


kemotox
addikt

Ez asszem. Soha nem játszottam vele, de ez a "DRM" híres volt nagyon :)

(#3) bacsis válasza Syl (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen ez volt az... nem véletlen hogy csak ez a játék 4 különböző verzióban van meg értelemszerűem eredetibe, mert különben nincs multi :)

(#4) Syl válasza bacsis (#3) üzenetére


Syl
nagyúr

Anno sokat játszottam a Settlers 2-vel (ennek lassan 20 éve :B ), és most ismét kedvet kaptam hozzá. Persze eredetim nincs, varezolni meg nem szeretek, de szerencsére találkoztam a Widelands játékkal. Open Source és van Linuxra is :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) bacsis válasza Syl (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

iylen hangulatú egy Settlers 3 party nálunk
És most várom megint a cimbiket :)
Ehhe... elég vicces vissza nézni a korábbi Settlers 3 party-k képeit.. a játék semmit sem öregszik, de mi felnőttünk :B csessze meg, mostmár bő 15 éve toljuk a cimbikkel... sok korábbi képen még gyerekek vagyunk, most meg mindegyőnk közelebb a 30-hoz mint a 20-hoz, sőt van aki idén be is tölti... megházasodtunk, na jó csak én :DDD gyerekeim lettek...
De valahogy nem tudunk ráúnni :)

(#6) jaja1981


jaja1981
addikt

Hiánypótló írás. :)

(#7) Syl válasza bacsis (#5) üzenetére


Syl
nagyúr

Jut eszembe, nem hogy free lett a Settlers 2?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) bacsis válasza Syl (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

lehet.. nem hallottam róla :B

(#9) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Settlers 3 7. II. Egyptian Campaigne vagyok jelenleg ez volna a feladat ami teljesítve, de nem lép túl a játékon a program. Mi lehet a baja?
Meg kell semmisítenie legalább az egyik ellenséget. ez nem fogja kivívni a többi törzs tiszteletét, de a letelepedett terület és a gazdagsága olyan nagy lesz - feltéve, hogy ügyes vagy -, hogy ellenségeid esetleg tartózkodnak a támadásoktól. Végül meg kell építeni a négy őrtornyot, a szél négy figyelőjét.
Koncentráljon védekezését a nagy őrtoronyra, és tépje le a kisebb őrtornyot, hogy ellenségének kevesebb támadási lehetősége legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.