Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Emericus Max


Emericus Max
tag

Nem tehetek róla, de imádom :Y :Y :Y
Végre a wow faktor, amit manapság csak nagyon kevés telefon esetében tudnék elmondani.
Őszintén remélem, hogy sikeres lesz és akkor a folytatás(ok) már árban és tudásban is közelebb lesznek az átlag emberek pénztálcájához.
Azért a tesztelőkön is látszik a videókban, hogy bizony ott a mosoly az arcukon, átjön nekik hogy ez a koncepció mi is akar lenni. Nekem a régi V3/V8 kipattintása hívás fogadáskor és becsukása hívásbontáskor egy nagyon-nagyon kellemes emlék maradt mindig is. Egyetlen mai telefontól sem kaptam ezt vissza. Akik évek óta sírnak egy kompaktabb méretű telefonért, azoknak is jó lehet ez, hiszen telefonáláshoz, meg értesítések megnézéséhez ki se kell nyitni. Ha meg kinyitod, akkor ott a full size kijelző. Szóval remek!!!
Azt mondom, hogy lehet fanyalogni, de ez megint egy új kategóriát fog nyitni és van rá igény. Többek között én is igénylem, de sok más kommentelő is szerte a világon. Akinek meg nem tetszik az választhat elég széles palettáról a 'hagyományos' telefonok közül. Azok sem rosszak, ez sem rossz. Kinek a pap, kinek a papné :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.