Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

10-20 évvel ezelőtt még jó lett volna, most kicsit sem hoz lázba.

(#2) Wesder válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Volt 10 meg 20 évvel ezelött is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Geller72


Geller72
veterán

Ez kb. pont az a játék, mint az első része. Semmivel sem szebb vagy ad többet. Lehetne az első rész bemutatója is. Sem a graftól, sem a fizikától, storytól nem vagyok elájulva. Azt hittem, ennyi idő után valamit raknak hozzá. Megkockáztatom, hogy e pálya alapján a legelső részek közt volt bőven jobb. Reméljük nem csak ennyi volt, amit itt láttunk a wow faktor. :D.

(#4) oriic válasza Geller72 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán értem miről beszélsz. :D

Ez a Halo sorozat legelső része, amely 2001-ben jelent meg Xbox Classicra, 2003-ban PC-re (A Gearbox jóvoltából), majd 2011-ben érkezett a teljes felújítás Xbox 360-ra. Ez utóbbi felújítás 2014-ben a Halo: The Master Chief Collection részeként (Amelybe a Halo Reach -1-2-3-ODST-4 játékok 1080p-60FPS, majd később 4k-60FPS kiadása került) lett elérhető Xbox One-on. Ez a csomag érkezik most PC-re (Tavaly márciusban lett bejelentve), eddig csak a Halo Reach-et kaptuk meg, hamarosan érkezik a csomagba a Halo Combat Evolved Anniversary, aminek a zárt tesztelése folyik. (Ebből csináltam a videót)

Live-Die-Respawn

(#5) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Valami grafikai tuningot azért kaphatott volna ez a Krízis nulladik epizód. Nem vagyok az eyecandy híve, de mintha a második kettes helyett egy nullát látnának az aktuális dátumban a fejlesztők.

(#6) Kr/\toS válasza Geller72 (#3) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Mivelhogy ez az "első".

(#7) oriic válasza VinoRosso (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt nem a PC-re felhúzás a lényeg, hanem simán kidobják a teljes kollekciót PC-re, hiszen a 2. rész óta nem jött sorszámozott rész erre a platformra. Ugyanazt kapjuk majd mint Xbox-os változatnál, csak nagyobb lesz a felbontás meg több az FPS.

Live-Die-Respawn

(#8) Geller72 válasza oriic (#4) üzenetére


Geller72
veterán

Gyanús vót. ;] :D De mivel baromi régen játszottam vele, nem vettem volna tutira. De akkor azé' ilyen tré. :D. Mintha Steamen nem ezt láttam volna, bár felületesen néztem rá, mivel még nem volt "készleten". :D.
Nem ez volt anno Vista only? :D.

(#9) oriic válasza Geller72 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem ez volt anno Vista only? :D."

Az a Halo 2 volt. De már akkoriban volt rá hack, hogy menjen más rendszeren. :D

Halo sorozat (Az FPS széria) a Steamen jelenleg:

Halo: The Master Chief Collection - A teljes csomag (6DB játék): 39,99 euro

Ebből eddig csak a Halo: Reach jelent meg - Ez külön 9,99 euro

https://store.steampowered.com/sub/376282/

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) VinoRosso válasza oriic (#7) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem a felhúzás, hanem a (rókabőr) lehúzás a lényeg :D

(#11) oriic válasza VinoRosso (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A nép fizet érte úgy tűnik, hetekig a Steam eladási listájának tetején csücsült a kollekció. :D

Live-Die-Respawn

(#12) Wesder válasza oriic (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy hogy 1 jàték van kész. Tény hogy egész jó kis pack ennyiért.
Végre Boxon is visszaàllt az àra 130-ról 13ezerre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) VinoRosso válasza oriic (#11) üzenetére


VinoRosso
veterán

képzeld mi lett volna ha még meg is tupírozzák rendesen... de hát ha így is jó a nagyérdeműnek...

(#14) Hunpriest válasza VinoRosso (#10) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Ezen mi a rókabőr? 40 euróért a majdnem teljes Halo sorozat (6 játék) nem olyan rossz vétel...

(#15) Silenzio


Silenzio
addikt

"Így fut PC-n a Halo: Combat Evolved Anniversary" - jól fut. Nem lepődtem meg, tekintve, hogy régi anyag.

(#10) VinoRosso:
Ha nem szólalsz meg, bölcs maradtál volna.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#16) lmno válasza Hunpriest (#14) üzenetére


lmno
őstag

Hogy már kb negyedjére adják el ugyanazt.
Az emberek meg húzzák a szájukat, hogy miért ilyen csúnya, meg miért ilyen béna. Hát azért mert ez ugyanaz, csak megveheted újra, mégegyszer (+ még sokszor).

(#17) oriic válasza lmno (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De miért venné meg az ember újra? PC-n két db Halo FPS jelent meg közel 20 éve. Aki azóta sem vett konzolokat, de érdekli a sorozat annak ez nem lehúzás szerintem. (6 játékért 40 euró nem pénz szerintem.)

Live-Die-Respawn

(#18) VinoRosso válasza Silenzio (#15) üzenetére


VinoRosso
veterán

Tehát az ember akinek nem bölcs gondolatai vannak, de csendben marad, az bölcs. Logikus... ja nem! Ez csak egy ostoba frázis gondolkodásra képtelen embereknek mások oltogatására.

Egyébként meg: miért is?

#17:

Ettől még rókarbőr. Ha kiadnák az 1972-es Pongot azért mert a mostani generációnak nem volt sose Atarija arra is ugyanezt mondanád? Amikor minimál munkával maximális profitot kaszálnak olyasvalamiből amit már egyszer elsütöttek az a rókabőr. Pl Star Wars n+1, James Bond n+1, Terminátor n+1, Halálos Iramban n+1, stb..bár azok legalább új résznek néznek ki. Ez még csak kinézetre se más, és ez nem azért ilyen, mert mert az eredeti annyira időtálló, hanem mert ettől nagyobb profitmargót remélnek.

(#19) oriic válasza VinoRosso (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ettől még rókarbőr. Ha kiadnák az 1972-es Pongot azért mert a mostani generációnak nem volt sose Atarija arra is ugyanezt mondanád? "

Végül is Tetris-ből is van minden generációra egy-egy új kiadás. ;]

Live-Die-Respawn

(#20) GodGamer5 válasza Geller72 (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

De amúgy szebb. Főleg a pc-snél. DigitalFoundry anno kielemezte a konzolos kiadásokat és volt különbség. Meg anno a pc verzió portja sok szempontból elég hulladék volt.
Csak jönne már, ezen kívül még az 5-öt várom, de az odébb van... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) VinoRosso válasza oriic (#19) üzenetére


VinoRosso
veterán

Így van, meg Gyöngyhajú lány is megjelenik minden évben más köntösben, erről beszélek. De talán a Halo sorozattól egy kicsit nagyobb erőfeszítést várnék, minthogy egy szimpla portot eladjanak remakenek.

(#22) Wesder válasza VinoRosso (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Jön az Infinite, nem értem mit problémàzol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) antikomcsi válasza Wesder (#2) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen erről beszélek, akkor még jó lett volna ebben a formában, amit látunk a videóban, ma már ez nekem kevés.

(#24) VinoRosso válasza Wesder (#22) üzenetére


VinoRosso
veterán

Sajnálom, pedig leírtam érthetően, nem csak én sokan mások is előttem, meg majd utánam is fogják.

(#25) Wesder válasza VinoRosso (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Mikor szogtak grafikai meg egyéb módosítàsokat végrehajtani egy PC-s portnàl? Amúgy meg modold, ha màr azt úgy is lehet PC-n.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) GreatL


GreatL
őstag

Osztott képernyős local multis lövölde van benne?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#27) Wesder válasza GreatL (#26) üzenetére


Wesder
félisten

PC-n nem hiszem, bàr lehet tévedek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) oriic válasza GreatL (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs.

Live-Die-Respawn

(#29) saelin


saelin
veterán

Ps-re jön?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) oriic válasza saelin (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. :D

Live-Die-Respawn

(#31) Wesder válasza oriic (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig jöhetne

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) CocooN-z válasza oriic (#9) üzenetére


CocooN-z
őstag

Valamiért az votl bennem - de lehet csak nem figyeltem -, hogy 39,9 EUR a base csomag és ahogy jelennek meg, úgy kell bele megvenni a gameket DLC-kként... ez nem igaz ugye? :D Mert akkor feleslegesen voltam mérges... akár külön is megvehetem őket / 10EUR?

ps.: írtam ám privit! :D
pps: Nintendóra jön? :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#33) oriic válasza CocooN-z (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NNeeem, 40 a fullos mindenestől egyben a 6 játék. Az érkező részekért külön máár nem kell fizetni.

PM: Okkké, elfelejtettem, sry. :(

Live-Die-Respawn

(#34) Hunpriest válasza lmno (#16) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Milyen negyedjére? PC-n eddig csak a Halo CE és a 2 volt eddig és az is 13 éve volt... ez most nem konzol rerelease.

(#35) Šolaire válasza oriic (#33) üzenetére


Šolaire
veterán

Még a Reach-et nyüstölöm legendary- n. Ezt a részt már nagyon vártam. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#36) antikomcsi válasza Hunpriest (#34) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor mégis egyről beszéltek. Ezt már kiadták a 2000-s évek elején, windowsra is. Aztán a 2010-s évek elején is újra, most meg megint megkapjuk ugyan azt.

(#37) oriic válasza antikomcsi (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-re nem adtak ki ujra.

Live-Die-Respawn

(#38) antikomcsi válasza oriic (#37) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Oké, ezért írtam, hogy 2000-s évek elején windowsra is. Most meg szerintem megint ugyan azt adják ki, mint anno, és anno.
Nem a platformra gondolok leginkább, hanem arra, hogy nem úgy lesz "új", mint a Resident Evil 2. Bár igaz, azóta felnőtt egy generáció, egy újszülöttnek pedig minden játék új.

(#39) Wesder válasza antikomcsi (#38) üzenetére


Wesder
félisten

A RE2 Remake, ez meg Remaster.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) antikomcsi válasza Wesder (#39) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen, pontosan ezt mondtam, hogy ugyan azt adják el megint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.