Hirdetés

2020. június 3., szerda

Gyorskeresés

(#1) Segal

Segal
(addikt)

A képi világa nem is állhatna messzebb a painkillertől de ha brutál menyiségű enemy lesz benne a pályák végén bossokkal akkor imádni fogom :DDD

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Nem dobtam el magam a látványtól, de egynek jó lesz.

MÉLYEN ÁR ALATT ELADÓ HIGH END, AUDIOPHIL CSÖVES ERŐSíTŐ !!!! https://hardverapro.hu/apro/melyen_ar_alatt_egyedi_high_end_audiophil_csoves_e_5/hsz_1-200.html

(#3) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

ahogy anno a Plague Tale, ez is day one nálam...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#4) sz.mich

sz.mich
(tag)

Csak ezek az életerő csíkok meg kipotyogó sebzésszámok legyenek kikapcsolhatóak! :DD Különben nagyon bejön a cucc!

Csak kp., az ár fix.

(#5) kwzatz

kwzatz
(őstag)

Ez sajnos a környezetet leszámítva inkább Destiny mint Painkiller.

(#6) batman91

batman91
(senior tag)

Engem ez inkább a Shadow Warrior 2-re emlékeztet, ami nagyon nem tetszett.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) Kicsimix

Kicsimix
(őstag)

Nem egeszen ugyan az a latvany mint amit a 2017-es TGA-n mutattak... Minel tovabb csinaljak annal rondabb lesz? Kar..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#8) antikomcsi

antikomcsi
(veterán)

Nem lennék meglepve, ha ez jövőre sem jelenne meg.

(#9) - = Zk = - válasza antikomcsi (#8) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

én igen... várom nagyon

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#10) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Új Serious Sam mellett várós nagyon, szeretem ezeket az " agyatlan " shootereket. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) antikomcsi válasza - = Zk = - (#9) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Volt már pár játék, amit nagyon várt a nép, aztán még sem jelent meg "időben". Nem azt mondom, hogy nem is fog, de lehet, hogy elcserélheted majd az első hivatalosan kapott alanyi jogon járó rezsi utalványodra! ;]

(#12) - = Zk = - válasza antikomcsi (#11) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

ha-ha
tán bekented magad nevetGÉLLEL?! ;]
én bízom benne, hogy minden frankó lesz :))

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.