Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

tudtommal nincs.

egy jó tanács: nagyon gyorsan szerkeszd át a posztot és azt a kalózkodást töröld onnan...

(#2) Kex613826 válasza Drenadar (#1) üzenetére


Kex613826
tag

Köszi, átszerkesztettem!

Be positive, nothing is perfect!

(#3) Penguin95


Penguin95
senior tag

Elég hozzá csak az apk?

(#4) HuMarc válasza Penguin95 (#3) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerinted ez a fórum a legmegfelelőbb hely ennek megvitatására? :D

(#5) Penguin95 válasza HuMarc (#4) üzenetére


Penguin95
senior tag

Arra akartam utalni, hogy mi van akkor, ha én időben letöltöttem, és a telefon újrarakása után is szeretném használni, de lusta vagyok kitúrni az adatokat? :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ane kór-on láttam, de nem szedtem le.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Kex613826 válasza Penguin95 (#5) üzenetére


Kex613826
tag

Ha a gmail fiókoddal már vmikir leszedted időben bármelyik eszközödre akkir te látni fogod, de űgy lehet egy felhasználótól származó link is elég lehet?!

[ Szerkesztve ]

Be positive, nothing is perfect!

(#8) Met válasza Penguin95 (#5) üzenetére


Met
nagyúr

Felmész a play-re és az alkalmazásaid közül kiválasztva újra feltelepíted.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#9) Penguin95 válasza Met (#8) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ez beugrott, viszont mikor új rendszert tettem fel nemrég (dual boot, szóval az megmaradt, amire letöltöttem), akkor nem volt kompatibilis a Play szerint. Majd elválik, de a tippért köszi. :)

(#10) Met válasza Penguin95 (#9) üzenetére


Met
nagyúr

Nem tudom, ahogy észre vettem a play az eszközhöz "társítja" az appot, ha kompatibilis akkor felteheted ha nem akkor nem, ha már fent van akkor kiírja hogy már fent van.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11) Penguin95 válasza Met (#10) üzenetére


Penguin95
senior tag

Na ezt majd kitesztelem.

(#12) #21346560


#21346560
törölt tag

Nos! Talán még nincs késő!
Ismét elérhető! :))

(#13) spookei


spookei
csendes tag

Sziasztok! Az igo Szülinapp már nem teljesen ingyenes? 7 napig működik ha újratelepíted? Amikor anno Free le lehetett tölteni, akkor ezt meg is tettem a régi készülékemre és ~ 8 napja az új telón beléptem ugyanazzal a Google fiókommal. Play Áruházban megkerestem az ingyenest, tehát nem a fizetőset. Fel is települ, de már akkor is kiírta, hogy csak 1 térképet tölthetek le ingyen, 168 ...-ig használva. Mondom jó, hiszen csak Mo. kell. Mivel már késő este volt nem figyeltem pontosan azt hittem, hogy 168 napig lehet használni, de nem 168 óráig, azaz most 7 nap múlva kapufa. Ki is írja, hogy a 7 nap letelt és nincs térkép feltelepítve. Szóval a progit továbbra is feltelepítheted ingyenesen, csak a hozzá nélkülözhetetlen térképért kell fizetni? :W Más is tapasztalta ezt? Vagy csak én néztem be valamit?

[ Szerkesztve ]

HomTom HT17 Pro Android 6.0 R09 20170104

(#14) fil válasza spookei (#13) üzenetére


fil
őstag

Én nem telepítettem újra, de azt látom ,hogy a térképet nem frissíti. 2015.12.-es a térkép...
Szóval szerintem ez csak egy beetetés volt. Sokáíg ugyebár nem volt legálisan elérhető az iGo androidra (nekünk magyaroknak, izraeli és török az igen). Aztán kijött az a szülinapi ,ingyenesen, és egy év múlva kijött a playre az androidos verzió mindenkinek ,ezzel pedíg kifuttatják az inyeneset. Vedd meg 9K-ért... :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.