Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

8,5 GB RAM, jó kerek szám! Fura.
A kínai gyártók szép lassan, vagy nem is olyan lassan, de átveszik a TV piacot.
Hogy ez most jó-e, vagy nem, azt majd meglátjuk....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) mad823 válasza tibaimp (#1) üzenetére


mad823
őstag

Kimaradt, hogy FALD (210 zóna), QLED, 120Hz, HDR10+, HDR10, HLG, Dolby Vision, WiFi AX, Dolby Atmos, DTS HD. Így már korrekt csomag.

(#3) headhunter


headhunter
addikt

(#4) tibaimp válasza mad823 (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jó csomag, nem arról van szó, csak honnan vettek 500MB-os ram modulokat. Kimarad egy csomó valamelyik telefonból :) és jó lesz a TV-be alapon.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) Cassi válasza mad823 (#2) üzenetére


Cassi
senior tag

Túl szép ez ahhoz, hogy igaz legyen. Próbáltam megkeresni a panel típusát, azt hiszem a BOE (legnagyobb kínai panelgyártó) nyáron bejelentett QLED paneljeiről van szó. Talán az első széria, ki van csukva, hogy ez megközelítse a Samsung minőségét. Alapos tesztelés után lehet csak nyilatkozni arról, hogy kukába való-e vagy sem.

(#6) #72042496 válasza tibaimp (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

A telefonpiacot se vették át, de felrázták és feljöttek a vezető gyártók közé. Ez ráférne szerintem a tévékre is.

Ugyanakkor a nemzetközi jelenlét drága. Ez belpiacos készüléknek tűnik, ott könnyen olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#7) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ezek lehet, a házimozi felől jöttek, mert az Oppo-nak vannak DVD /BR lejátszóik, fejhallgató erősítőik és fejhallgatóik is...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#8) Duree


Duree
veterán

Elég ütős darab, jó az ára de gondolom ha átjön Európába jóval drágább lesz, akkor már el gondolkodtató ez az ára. Persze a képminőségére kíváncsi lennék egy teszt keretében.

duree54

(#9) Joshi válasza zetor2000 (#7) üzenetére


Joshi
titán

"mert az Oppo-nak vannak"
Pontosabban csak voltak, mert ezt a szegmenst megszüntették. Ma már csak a mobilos szegmensre fókuszálnak. Ez a tévés dolog csak próbálkozás, nem hinném hogy számottevő modellszámmal rukkolnának elő.

(#10) Joshi válasza Cassi (#5) üzenetére


Joshi
titán

A DisplaySpec oldal szerint ez egy Samsung 65Q80 készülék, szóval csak át lett címkézve némi "tuninggal". Oppo 65S1

[ Szerkesztve ]

(#11) aginor válasza tibaimp (#4) üzenetére


aginor
addikt

Nyilván sehonnan.. Tippre, egy nagyobb tárhelyet osztottak fel, amiből 8,5Giga maradt szabadon, így azt használják ramnak. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12) Cassi válasza Joshi (#10) üzenetére


Cassi
senior tag

Nem, csak azt mondják, hogy hasonlít hozzá, tehát VA, FALD stb. Szinte biztos nem Samsung panel, a prémium paneljeiket nem adják oda másnak, és a Q80T-nek 50 zónája van, ennek meg 210.

(#13) tibaimp válasza aginor (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Tuti, hogy ez van, csak kicsit trollkodtam :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.