Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

5 dolcsi? ez nem valami elírás? :) a benne levő anyag többe kerül, meg usb hubot se adnak ennyiért...

a felső képen a honda jelre emlékeztet a mintája :))

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Psych0


Psych0
őstag

Beszarok, van képük cryo névvel illetni. a "ventillátorosdobozukat". max valami breeze név illene rá.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#3) t72killer válasza mephi666 (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

inkább 50 lesz az. A gumírozott csúszásgátlóval meg épp azt érték el, hogy a lapos ne támaszkodjon rendesen a jó hővezető alumíniumra :((( így nem túl sok értelme van, a szellőztetésen kívül.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) vPhis


vPhis
aktív tag

ha tényleg 5$ lesz akkor megveszem és kiveszem belőle a 2 ventit, a maradék meg jó lesz lábtartónak

(#5) Enton


Enton
addikt

5 dollár? Honda jel? MZ/X? Mivan?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6) dabadab


dabadab
titán

Igen, az ara eliras, mindenhol mashol 50 USD-t (ill 49.99-et :) ) irnak.

DRM is theft

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Meg mindig nem ertem, hogy van e ertelme a notebookhutoknek.

(#8) orbano válasza twollah (#7) üzenetére


orbano
félisten

szerintem ez tovabbra is ordas nagy baromsag...

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Itt is egy USB port táplálja a két ventit, és ad tápot az egész USB hubnak? ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) germanh válasza dabadab (#6) üzenetére


germanh
senior tag

Hát igen, valahogy éreztem, de azért egy másodpercig eljátszottam a gondolattal, hogy végre lesz egy notihűtőm fillérekért. Egyébként frankón néz ki, de ennyiért meg biztos messziről elkerülöm :)) marad a barkács megoldás...

Enjoy the pain!

(#11) Csabee. válasza orbano (#8) üzenetére


Csabee.
nagyúr

akinek nagoyn melegszik a gépe, annak nem feltétlen baromság beszereznie egyet, de 50dolláros ár túlzás szerintem én jelenleg azon vacilálok hogy vegyek-e vagy ne..:D
de ha veszek, akkor sem ezt veszem :)

Üdv: Csabee.

(#12) mephi666 válasza germanh (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

megoldás: 4db ilyen :)) kicsit olcsóbb is és zsebben elfér... mellesleg csúszásgátlónak is jó meg minden :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) twollah válasza mephi666 (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

En negy darab ures CD tokkal oldottam meg a notebookom szellozeset es a billentyuzet is kenyelmesebben hasznalhato.

IMHO aruld a negy darab radirt, mint passziv notebookhutot ami kis helyen is elfer.
Allitom meg kereslet is lenne ra.

[ Szerkesztve ]

(#14) Stiky válasza mephi666 (#12) üzenetére


Stiky
senior tag

Kész... :DDD :C

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#15) Csabee. válasza twollah (#13) üzenetére


Csabee.
nagyúr

de ezek sufni tuningok, ha veszel egy jó Thermaltaket, az hűt, és elegáns is! :)

Üdv: Csabee.

(#16) twollah válasza Csabee. (#15) üzenetére


twollah
nagyúr

De ha a bekerulesi koltseget nezzuk akkor joval olcsobban jovok ki belole, foleg akkor ha a tokokat egy lomtalanitason kaptam fel a foldrol.

(#17) Csabee. válasza twollah (#16) üzenetére


Csabee.
nagyúr

igen a költség az okés hogy jóval olcsóbb, DE a tokok csak annyit tesznek hogy megemeled a notidat, ezért a szellőzési problémát valamivel jobbá tetted, DE még az sem elég.. legalább 4-5 centi kéne hűtő nélkül hogy jól szellőzzön... de akkor ez még csak a szellőzés, a hűtéssel mi is van? majd te fújod alulról?:D

nem hiába van az a két ventilátor.. nem csak a zúgás miatt rakták bele, meg hogy legyen benne valami... elhiheted :)

Üdv: Csabee.

(#18) mephi666 válasza twollah (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, 4db-os kit-ben lehetne árulni a radírokat "netbook edition" feliratú dobozban :) tényleg teljesen passzív, akármilyen méretű netbook/notebook alá berakható... univerzális... mellesleg radírozni is lehet vele :) amúgy ilyen esetekre lehetne árulni 10centis zsinórral ellátott usb-re dugható párcentis, fordulatszámszabályozós ventiket, amik kifújnák a meleg levegőt a megemelt gép alól :) itt-ott szerintem lesnének, ha leülnél konferencián, letennéd a laptopot, zsebbe nyúlnál, előkapnál 4 radírt meg egy ilyen ventit és 5másodperc alatt megoldanád a szellőzését :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) #19617792 válasza Csabee. (#15) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az ember fog egy alulemezt, kivág belőle egy-két 12 cm-es lyukat, fúr néhány lyukat, a végét meghajlítja, kis köszörülés az éleken, hogy ne vágjon, bele a venti 5V-on, kész. Ugyanez fából is elkészíthető, hajlítás helyett plusz egy vékony deszka, csavarozva, vagy lamellózva. Olcsó is, jó is. :)

Csabee: De ha a radír megemeli a notit, a venti több levegőhöz juthat, akkor javul a hűtés is, nemde? :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Csabee. válasza mephi666 (#18) üzenetére


Csabee.
nagyúr

a szellőzést igen, a melegedést nem...és a hűtést sem! :D

Üdv: Csabee.

(#21) Csabee. válasza #19617792 (#19) üzenetére


Csabee.
nagyúr

igen, hát meglehet oldani nem mondom, gondolkoztam rajta én is hogy majd én egyedit.. de a fordulatszám szabályzással lenne gondom, ha meg fordulatszám szabályzós ventit veszek.. akkor már kb ott vagyok mintha kompletten megvenném, és azért nem ugyan az :D

Üdv: Csabee.

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem tudom miért pörög mindenki azon, hogy felesleges a notihűtő, és megoldható gyakorlatilag bármivel ami a kezed ügyébe kerül. ;] :DDD
Ez igenis tök jó. Már várom a vízhűtéses gémer edisönt 250$-ért ;] :P

(#23) zed1983


zed1983
őstag

Ez tényleg jól néz ki :R
5 dodó?

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#24) Csabee. válasza zed1983 (#23) üzenetére


Csabee.
nagyúr

50

Üdv: Csabee.

(#25) jerry311 válasza Csabee. (#20) üzenetére


jerry311
nagyúr

Most komolyan, kit érdekel, hogy 45 vagy 50 fokos a laptop?
Mire kijönne élettartamban a plusz hűtés haszna, addigra már rég lecseréli az ember...

(#26) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Ez nagyon praktikus, emlékszem tavaly nyáron amikor játszottam a notin, bizony ontotta ki magából a hőt. Nagyon praktikus megoldás ez.

(#27) Csabee. válasza jerry311 (#25) üzenetére


Csabee.
nagyúr

igen, az élettartam miatt nekem se kéne de egy 9600Gt- vga-t lekell hűteni, ha már játékra lenne kedve az embernek, egyrészt mert a gyári ventilátor elég hangos tud lenni, ez a hűtőpad meg halk, és hűtené a notit annyira hogy a ventilátor ne zúgjon fel.. és akkor már megérte, mert nincs hangoskodás!

nem az integrált VGA-s notikhoz való ez tény... de egy esetleges jágéknotihoz elengedhetetlen kb.. márha valaki ad egy kicsit a cuccai védelmére!

jó most lehetne mondani hogy a notebookok nem játékra vannak, de manapság igenis arra megy el a fejlesztés hogy már játszani is lehessen rajta! :)

Üdv: Csabee.

(#28) D1Rect válasza Csabee. (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

Persze, hogy lehet rajta játszani, de azért az aknakereső nem jelent akkora terhelést. :)
Tudom egyes, leültem. :DDD

(#29) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

5 dolcsiért jó lett volna :) Amúgy itt volt az ideje a kisebb hűtők megjelenésének, eddig minden gyártó csak 15,4"-tól felfelé gondolkodott, most végre lesz hűtőjük a 14,1" és 15"-osoknak is :)

(#30) Csabee. válasza D1Rect (#28) üzenetére


Csabee.
nagyúr

aknakeresőhöz nem kell laptop :D elmész a nyugati pu közelébe, elkezdesz ásni és találsz aknákat :D :D :D :D :D :D :D :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#31) D1Rect válasza Csabee. (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor inkább már a Vistásat javaslom, ott virágokat kell keresgélni, nem csak a nyugatinál játszható, és sokkal veszélytelenebb. :)

(#32) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Biztos, hogy tudja a gyártó, hogy mennyi az az 5$ ? :Y
Már csak a 2db 12cm-es venti miatt veszek ilyet, mert az többe kerül

...

(#33) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nekem 2x3 darab DVD tokon van a notim, 3 van a bal oldal alatt, 3 a jobb alatt. :DD
D ha 5 dollár lesz, rögtön hármat is veszek hozzá!

(#34) Csabee. válasza Devid_81 (#32) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nézzétek meg googl ba máshol 50dollár

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.