Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Ha itthon az 50"-os modellt sikerülne 200 köré (alá) beárazni, és a képminősége is elfogadható lesz, akkor lesz esélye a piacon...

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) Tian66


Tian66
senior tag

Öregszem. Volt idő hogy félmilliót kiadtam egy 50es plazmára, ma meg már nem hoz lázba se a 60" se a 4K. :)
Bár ebben szerepe van egy FHD vetítőnek a falon. :)
Minden esetre az árak jó irányba haladnak!

(#3) _drk válasza Tian66 (#2) üzenetére


_drk
őstag

Már kezdtek volna jó árba lenni a TV-k. Aztán azóta kicsit meg is állt a dolog, de a 4k csak lejjebb nyomja.
Csak ez az infláció pont ebbe a 100 ezres kategóriába nagyon meglátszik.
Amúgy most átszámolva 500 dollár az 140 000 +áfa +kisker haszon, még mindig 200 körül van.
Annyiért mát lehet nem Hitachi-t vennék , bár annyira nem ismerem a márkát

(#4) D.Va válasza Tian66 (#2) üzenetére


D.Va
senior tag

Pont tegnap álltam egy üzletben egy 1 millió forint fölötti 4k-s tv előtt (4k-s demo ment rajta)... Finoman szólva is nem győzött meg. Le nem cserélném rá az óccsó Epson Full HD projektoromat... :))

(#5) megarambo válasza klepto (#1) üzenetére


megarambo
tag

Attól tartok ez 200 felett lesz. (209.000 -es lélektani árat már látom magam előtt)

(#6) megarambo válasza Tian66 (#2) üzenetére


megarambo
tag

:) :) :) Mondjuk egy már elfogadható projector se nagyon olcsó.

(#7) Crytek


Crytek
veterán

Semmi érdemi infót nem találtam. 3D van benne? Mert ha nincs nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#8) tecsu válasza megarambo (#5) üzenetére


tecsu
addikt

Az miért lélektani?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#9) tecsu válasza megarambo (#6) üzenetére


tecsu
addikt

Pedig a projector olcsóbb, mint a projektor, ugyanis utóbbin van 27%-os ÁFA is. :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#10) Tian66 válasza megarambo (#6) üzenetére


Tian66
senior tag

Hát valóban nem olcsó, de az élmény egészen más. Viszont vannak megkötések, korlátok. Ennek ellenére sem váltanék vissza tvre. Az is igaz hogy nem nézek tv műsort, gyakorlatilag, csak filmet külső lejátszóról. A majdnem 90" pedig kárpótol sokmindenért. :)

(#11) Tian66 válasza D.Va (#4) üzenetére


Tian66
senior tag

Meg tudom érteni. Aki 1szer beleksótol a vetítés élményébe otthon, az általában nem kívánkozik vissza tvre. :)

(#12) Duree


Duree
veterán

Nem rossz tévé az ára pedig meglepöen kellemes.Vajon milyen gyártmányú panel lehet benne?

duree54

(#13) D.Va válasza Tian66 (#11) üzenetére


D.Va
senior tag

Főleg 110" után minden TV kicsinek tűnik :D
De valahogy a képminőség is gyengének tűnt a 4k-s TV-n... pedig több mint 1 millió volt... annyiért meg főleg többet várnék... Pedig nincs drága projektorom, legolcsóbb Epson FHD (EH-TW2900)

(#14) Tian66 válasza D.Va (#13) üzenetére


Tian66
senior tag

A TW2900 kifejezetten jól sikerült model az lcds projik között. Nekem meg Samu A600 van, DLP, az is remek. És igen , mindenben 1et értünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) megarambo válasza tecsu (#8) üzenetére


megarambo
tag

Csak viccből, a kb. 200 ezres tévéket 199000 ezer helyett rendszeresen 209000-re árazták éveken át pl.a MM-ben sose értettem miért. (Majd akcióban 189.000)

(#16) megarambo válasza Tian66 (#10) üzenetére


megarambo
tag

Magam is ezzel a megoldással szemezek, de nem nagyon van helyen. Mit használsz?

(#17) duke


duke
aktív tag

" viszont az okostévé rendszer nem hiányzik belőlük."
Hat arra aztan marha nagy szukseg van.

(#18) Lacok


Lacok
őstag

Jó lett volna több infó a panelről.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#19) klepto


klepto
addikt

Hú, de meglepődtem, hogy enyém volt itt az első hozzászólás :D
Most jutottam el odáig, hogy láttam papíron egy olcsó, 55"-os 4K Hitachi TV-t, és nem tudom, hogy bele merjek-e vágni.
A modell: 55HK4W64, az ára pedig 110.000.-Ft. Szerintetek? Le merjem erre a masinára cserélni a jelenlegi TV-met, egy Philipsz 46PFL4508H/12-t?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#20) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv! Vettem egy ilyen 55"os Hitachi 55HK5W64 névre hallgató tévét viszont ez a fórum kicsit halottnak tűnik. Ha valaki más is vett Hitachi tévét írjon nyugodtan. Eddig egész jónak tűnik bár a net elég lassú valamiért. A wi-fis modem 5Ghz-en szórja a gigabites netet de a tévén a sebességteszt elég gyatrán szerepelt valamiért. Még jó, hogy nem netezésre akarom használni ráadásul a youtubon kívül semmi értelmes alkalmazás sincsen rá. De legalább szép a képe és a műsorokat is jó minőségbe fel lehet venni.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#21) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

Most került hozzám, szolgáltatón keresztül egy Hitachi 55hak5350 uhd android smart tv... Összességében ezen az áron elégedett vagyok vele, de a menüje fapados, lassú és bizonyos esetekben logikátlan. A cél az volt, hogy legyen 3 hdmi, egy analóg fejhallgató, és menjen a hbo go, netflix, youtube. Meg az, hogy pár centivel nagyobb legyen, mint az előző, ami tönkrement. Az egy 12 éves 50-es Blaupunkt volt, ha ez is megy (nem fog) 12 évet, akkor puszipacsi a Hitachinak. :)

Öntörvényű Sünmalac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.