Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

:D rendhagyó perfomaca - amúgy a Nova "titanium gray" színben nagyon jól néz ki - méretben is remek, csak árban lett sok.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) balaaazs válasza ghiottone (#1) üzenetére


balaaazs
senior tag

Nemsokára szakma lesz ebből, szelfi-tréner!

¯\_(ツ)_/¯

(#3) atosan


atosan
addikt

Baszki 😱 Mik vannak.
balaaazs ja, és lesz alsó- közép- és felsőfokú vizsga.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#4) xmaas


xmaas
őstag

Tok jo csaj ez a Xenia Csumi valami modell szeruseg vagy mi a banat de hogy ilyen esemenyre ilyen szemelyt pakoljanak a kozonseg ele ilyen keszulek bemutatonak hat elegge elment az eszuk finoman szolva

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Megnéztem a Google-ben Miss Tocsumpics... hoppá bocsánat, Miss Xeniát. Szép nő.
Pszichológusok állítják, hogy az állandóan magáról író, posztoló és fotózó ember nárcisztikus. Lehet igaz is.

(#6) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

10 évvel ezelőtt (kb 18 éves koromban) nem értettem, hogy a szüleim hogy lehetnek ennyire hülyék az informatikához és az internethez. Én kentem-vágtam a dolgokat, msn-eztem, iwiw-eztem, folyamatosan követtem a trendeket, magyarán eléggé értettem hozzá akkortájt.

Mostanában meg már azt veszem észre, hogy úgy elrohant mellettem a technológia, meg ez az egész mai internetes divat, hogy az valami elképesztő... Túl öreg vagyok 28 évesen? Kb ugyanúgy nézek most ki a fejemből, mint ahogy a szüleim tették anno. Pedig ez csak 10 év. De valahogy engem már rohadtul nem érdekel a szelfi-őrület, a facebook, a twitter. Nem akarok állandóan online lenni, mobilnetem sincs épp ezért. Nem hiányzik, hogy a legizmosabb videokártya legyen a gépemben, és okosórát sem akarok a karomra... Gyakorlatilag tv-m is csak azért van, hogy a nagy virágboltos videótákából alkalomadtán letöltött filmeket nagyképernyőn meg tudjam nézni...

Egy ilyen Huawei féle előadáson meg alapból agyrákot kaptam volna, ha negyed óráig ezt kellett volna hallgatnom.

Bocsánat a merengő kommentért, csak elgondolkodtam, hogy mennyire felgyorsult ütemben változik a világ...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

Másfél milliárd kínai csak nem tévedhet...

(#8) gerii válasza tothmaxy182 (#6) üzenetére


gerii
addikt

Azért jó tudni, hogy az elmúlt 10 évről más is így vélekedik, illetve nem érti miért öreg 2x évesen.

(#9) Quqesz válasza tothmaxy182 (#6) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na most képzeld el, hogy a negyven éves fejemet én mennyire vakarom!(most kezdjem: primo 16,videoton,c64 magnóval, amiga, x386, x486,pentium I.......WIN3.1!!!!). :D
Ez meg inkább ingyenélő szakon végzett...na jó csak irigykedek, mert profin csinálja a semmit! :W

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#10) NGA válasza Quqesz (#9) üzenetére


NGA
addikt

És én 50 évesen? zx81-el kezdtem, még magnó sem volt, ha játszani akartunk, ujra bepötyögtük a programot :-) Nem értem a 9 éves fiam mit néz egész nap a jutubon a minecraft videókon. Nekem 10 mp is agyhalál.

(#11) Quqesz válasza NGA (#10) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Megértelek! :) És a rábeszélős vhs film megvan? :D

Bog feje a videón mindent elárul :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#12) Peet91


Peet91
aktív tag

Bog, az arckifejezésed az egyszerűen priceless :D

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#13) joey04


joey04
titán

szent szar

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) reap3r


reap3r
aktív tag

Bevallom őszintén, hogy 22 évesen hülyét kapok a folyamatosan selfiezgető emberektől. Remélem nem vagyok egyedül a dologgal, de rosszul tudok lenni, amikor felnőtt emberek(még kis tinédzser meg retard egyetemistának elnézem, hogy az élet értelme a facebook/instagram) folyamatosan lövik a selfieket. Rengeteget fényképezek, imádok képeket csinálni, amikor megyek valahova/kirándulok, de a selfie az esetek 3%-ban jut eszembe... Egyszerűen nem értem, hogy a mai modern embernek miért kell mindig rajta lennie mindenen. Elmegy valaki egy kilátóhoz/várhoz/akármihez és mi az első szinte az embereknél? Egy selfie. Szabályosan rosszul vagyok, ha valakinél selfie botot látok, mert tudom, hogy na ez a majom magát jött fényképezni. Esetleg nem lehetne ebből a hatalmas öncentrikusságból felnőni?
Az emberek szerintem csak hülyébbek lesznek napról napra.

(#15) PhoneRoast


PhoneRoast
újonc

Ezen jót nevettem. Mármint a cikken. Ezt ők sem gondolták komolyan, ugye?

(#16) Quqesz válasza reap3r (#14) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez ilyen epénisz...kinek van több helyről/szituról fotója...régen meg ha vkit nem kértél meg soha nem készült rólad kép, csak te lőttél.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17) #16820480 válasza PhoneRoast (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Komolyan gondolják. Az EMUI kamerában az egyik kulcsfunkció a szelfi.

(#18) SolidMetal91


SolidMetal91
csendes tag

Envy much?
Valószínűleg a hölgynek - a képesítései alapján - volt annyi esze, hogy egyedül kitalálja mire van igény, és marketing gépezetet építsen köré.

(#19) D4ni válasza reap3r (#14) üzenetére


D4ni
őstag

A felnőtté válás kortól független. Sajnos ebben a rohanó világban egyre kevesebb figyelem jut a gyerekekre, amennyiben ez megtörténik (és nem tudjuk átsegíteni őket bizonyos helyzeteken, életszakaszokon) megragadnak egy szinten legyen bármennyi éves. Ennek ajándékát láthatjuk ma, ahol a szelfi, a "megveremabuszsofőrtmertelkérteajegyem", és az ingyenélés-semmitsemtevés egy afféle hagyaték.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#20) Ursache válasza reap3r (#14) üzenetére


Ursache
senior tag

+1

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#21) Bog válasza SolidMetal91 (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Félreérted. A csaj olyan, amilyen. Pont lényegtelen. A kérdés az, hogy mit keresett a színpadon egy tech rendezvényen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) G-Guts válasza Bog (#21) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Megkérlek NE hazudozz it mindenkinek!

Valld be, az volt a legnagyobb problémád, hogy nem tudtál közös szelfit készíteni a lánnyal! :DDD

(#23) #86973952 válasza Bog (#21) üzenetére


#86973952
törölt tag

Megadtad rá a választ. :)
"Biztos, hogy erre volt szükség? Mondjuk beszélnek róla, én is épp erről írok egy postot..."

Gyanítom erre a célcsoportra koncentrálnak, a szelfiző "fiatalokra". Én konkrétan már a FB -tól is hányok, mert lassan már tényleg korosztálytól független "postolom hol vagyok", "nyomom a képet meg a helyszint is"...stb.

Meg a 800 ezer Twitter követő azért elég komoly szám, biztos lesz pár post is, amiben helyet kap a Huawei (mert gondolom passzolnak neki egy telefont is), amiből lesz egy kisebb globális kampány szinte ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#24) Bibby


Bibby
addikt

Minden elmúlik. Úgyhogy egyszer ez a külsőség-centrikus világ is el fog. Kérdés, hogy ez már a tető, vagy innen még van feljebb (izé, lejjebb...)?

Ελευθερια η θανατος

(#25) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Semmi érdekes. Pont ilyen egy átlag Magyar Celeb.

(#26) moleculez


moleculez
veterán

Ez durva, de valahogy nem lepődök meg semmin, meg annak az ellenkezőjén sem.
Amúgy 25 éves vagyok, és nem értem a tizenévesek Fb posztjait, nincs Snapchatem, Instám, és tényleg én is úgy érzem elment kicsit elment mellettem a világ.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) ZavaBalazs válasza Fejvadi (#25) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

A "magyar celeb" miért nagybetűs?

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#28) Bog válasza G-Guts (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mögötte ültünk, az origós kollega konkrétan szerepel a lány FB Live közvetítésében :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Azért csinálnék vele egy közös szelfit az ágyban, mikor alattam nyög(és nem a súlyom miatt :DD)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#30) Quqesz válasza Bog (#28) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Megvan a hírnév juhéj!!! :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#31) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nem a celebekkel van baj, ők megérdemlik, mert ügyesen kihasználják, még negatív IQ-val is.
A baj az, hogy igény van rájuk.

#?*@&!

(#32) #86973952


#86973952
törölt tag

Kimaradt egy betű ebből az igen könnyen leírható névből: Xenia Tchoumitcheva.

Amúgy már meg is van az "ingyen" reklám:

(#33) Fejvadi válasza ZavaBalazs (#27) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Fogalmam sincs, csak így írtam. Lényegtelen.

(#34) Quqesz válasza #86973952 (#32) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aha, így jobb:szénia csumicseva...király :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#35) Mr.Silkó válasza tothmaxy182 (#6) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1 Agyzsibbadás felsőfokon.

(#36) #86973952 válasza Quqesz (#34) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én elolvasni sem tudtam elsőre... :)

(#37) Quqesz válasza #86973952 (#36) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát csumizhatja a bulámat :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#38) Gainka válasza tothmaxy182 (#6) üzenetére


Gainka
őstag

Ez annyira jól sikerült ez a hozzászólás hogy el olvastam 2x. Ja, es pont igy érzek en is 28 vagyok.
De vannak meg itt jó kommentek is amiken szakadok. :DDD
Pl: Moleculez, insta az nem wow-ban van? :D

[ Szerkesztve ]

(#39) Postas99


Postas99
senior tag

Mekkora kamu volt ez a csaj és a Huawei bemutató is.

A videóban 1.08-ál a háttérben ott a kép a csaj éppen szelfizik, de a szefis(fos) képet másvalaki lőtte róla oldalról.
Szóval ez pont annyira szelfi csaj mint én magam.

Több képen a neten még csak nem is selfie-k vannak róla hanem valami gyökér lefotózta őt.

Értem én hogy sokan sunáznák a fosój@t de ennyit nem ér egy ilyen felfuttatott buta csaj. A videóban és a selfie képeken sem láttam a PHD-s munkájával selfie-zni.

(#40) janos1988


janos1988
addikt

Igen - és még szerencse -, hogy Bog tudat alatt a másik agyával gondolkodott és így született meg ez a cikk. Ahogy nagyon helyesen említette is a végén. Nincs itt semmi baj, ilyen is kell.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#41) Zoja™ válasza tothmaxy182 (#6) üzenetére


Zoja™
őstag

Szintén zenész...

Mint ha a saját hozzászólásomat olvasnám és még a korunk is egyezik. Ráadásul alapjáraton birka türelmem van, nehéz komolyabban felhúzni az agyam, de ha ezzel a hölggyel(?) lennék össze zárva egy légtérben, szerint 2 perc után vagy a saját fejemet verném a falba, vagy az övét.

Azt viszont el kell ismernem, hogy jól csinálja, amit csinál, bármi is legyen az, ha ilyen életvitelre futja. Kíváncsi lennék, hogy mi lesz vele a jövőben, de ehhez követnem kellene a ,,munkásságát", de inkább kihagyom. :W

(#42) Halkow.


Halkow.
senior tag

Legalább valamihez ért az orosz hölgy :DD [link]

(#43) Tomi_Ohl válasza G-Guts (#22) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

:DDD :C

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#44) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Basszus gyerekek,én a 20 évemmel nem is tudtam,hogy merjek e írni ide,de muszáj volt.Jómagam rendelkezem egy Instával,amin lassan elérem a húszezer követőt,egy Snapchat-el amin a score-om lassan eléri a százezres határt,plusz ugye a Facebook.És igazából elmondjam mi a titkom,mit csinálok?Jól figyeljetek,egyszer írom csak le...SEMMIT.De azt ugyanolyan jól,mint a cikkben említett hölgyemény.Ugyanolyan ember vagyok mint itt bárki,semmiben sem különbözök.Nincs 10 milliós BMW-m,nincs arany Rolex-em,nincs gyémánt kövekkel díszített iPhone-om.Ezzel szemben van egy 2000-es Omegám,egy Huawei okoskarkötőm,és egy ugyanilyen márkájú telefonom.A közösségi oldalamnak köszönhetem a fotózásokért kapott pénzt,és a különböző munkáimat is.Szóval csak azt akarom kihozni ebből,hogy ne gondoljátok hülyének a kiscsajt.Mert okosabb mint azt elsőre hinnétek!:)

(#45) joey04 válasza Szabcsizz (#44) üzenetére


joey04
titán

Szerintem nem ezzel van a gond. Sokkal inkább a híveivel. Hogy ez kell, ez sikeres. Ez a szánalmas. Nem aki készíti a tartalmat, hanem aki zabálja, az a szánalmas...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) judas13 válasza #16820480 (#7) üzenetére


judas13
addikt

Xénia láz...👍

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#47) Hallosz


Hallosz
senior tag

X (wo)man.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#48) Hallosz


Hallosz
senior tag

Csillagos ötös a marketing csapatnak!
Feromon felhő, diszkrét 3,14na szag :B lengi körül a készüléket.
- De ettől még a telefon, olyan amilyen - :U

Mert lakni, muszáj.

(#49) Postas99 válasza Hallosz (#48) üzenetére


Postas99
senior tag

Arany igazság, ha a kupi nem megy nem a bútorokat kell kicserélni.

(#50) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Most is róla beszélgettek , jól csinálja amit csinál.
De amúgy mivótasajtóeseményen? :))

iPhone X@R, iPad Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.