Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DThomas


DThomas
csendes tag

Próbáljátok ki a Sony Centert! Én úgy emlékszem, hogy az ottani wi-fi egész jó, ezért járnak oda sokan pl. laptoppal. :) (lehet, hogy már elavult az infóm :D )

(#2) Bocha válasza DThomas (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Elég sanszos, hogy pont ezért tele is van. Egyébként a médiaközpontban is retek a net, nem is értem a dolgot.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) rudi válasza Bocha (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Sokfelé jártam már sajtóeseményeken, általában az volt a meglepő, ha jó a net...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

szvsz. nem kell emiatt idegeskedni, a lényeg, hogy ha lassan is, de megérkeznek a hírek. :R
legalább lesz időtök élvezni a várost is egy kicsit. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

ezt egyébként láttátok már? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#6) Bocha válasza sz.balazs.95 (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Jaja. Belsős embertől megtudtuk, hogy van benne egy fém váz, "csak" köré lett építve a LEGO. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.