Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doooo


doooo
veterán

Érdekes ez a dolog... akik a legnagyobb rászorulói a figyelemnek, a vásárlók visszacsábításának, azok viselkednek a leghülyébben. Értem én, hogy elég paradox a dolog, nyilván nem engedhetnek meg sok mindent maguknak pénzügyileg, de akkor legalább igyekezzenek jobban azzal a kevéssel, amijük van.

(#2) antim


antim
tag

Lesz a Honor Note 10-ből európai kiadás? Az IFA-ra ígérték a 'pletykák'.

(#3) dlaj válasza antim (#2) üzenetére


dlaj
őstag

Ez engem is érdekel! :)

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

De akkor mit hozott a Lenovo végül? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) ghiottone válasza Graphics (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

kb. semmit, de az a fejetlenség évek óta jellemző a cégre. Moto Z3-at nem hozták, az eddig marad a Verizonnak és Kínának. 6GB rammal szerelt G6 Plust és új Modokat nem hoztak, egyedül az Iphone x másolat One-t és a One Power-t - de az utóbbi jelenlegi állás szerint Indiában dobják piacra - ott kb. 200 dollárnak megfelelő rúpiás árat várnak, ami SD636 + 5000-es aksiért nem rossz ár.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) prolad válasza dlaj (#3) üzenetére


prolad
őstag

Engem is, ha utánakérdeznétek nagyon jó lenne :)

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Akkor már értem, hogy a marketinges anyagokon és a sajtós kollégákon miért röhögött visítva a német Blackberry közösség, mikor a Key2 teszkógazdaságos mobilja kapcsán megjegyezte az IFA sajtóanyag, hogy "teknik-wunder" (technikai cso-da!!!! :DDD) szóval igen jól értesült és felkészült volt a gárda. :DDD
És még véletlenül sem nézték szét a saját házuk táján.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) Bog válasza prolad (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Van egy dátumunk, október 11-én lesz valami esemény Prágában.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) kbyte1024 válasza Bog (#8) üzenetére


kbyte1024
addikt

Prága???meg van 🍺 buli lesz?;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

"Egyébként csak mondom, hogy ha feláll a színpadra egy adott vállalat elnöke és azt bírja mondani, hogy a mi cégünk legfontosabb feladata és ismertetője az INNOVÁCIÓ, akkor az önmagában is annyira innovatív, hogy két pofonnal kéne leküldeni, hogy tudod, hogy kit nézzél hülyének, találj már ki valami eredetit, lésszes." :C

Ennyivel érdemben le is írtuk az egész idei IFA kiállítást. :)

(#11) Polarstar válasza Mr.Silkó (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Egy jóképű drog-elvonó bejátszik. :DDD
Kutya se gondolná, hogy ennyire el vannak szállva a felsővezetők.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) Mr.Silkó válasza Polarstar (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Látszólag teljességgel alkalmatlan egyikük-másikuk egy nagy cég vezetésére, sőt, némelyiküknek még a piaci igényekről se nagyon van fogalma. :K

(#13) Polarstar válasza Mr.Silkó (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezzel elismerték, hogy miért van annyi felesleges szemét a piacon. Ami sajnálatos.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez jól szemlélteti miért tart némelyik cég ott ahol. Ilyen hozzáállással, és mentalitással, nincs min csodálkozni.

(#15) Bossyy


Bossyy
tag

Szerintem komoly önuralom kellhet hozzá, hogy az ilyen kreténeket az ember ne küldje el a fenébe. Emlékszem, mikor itt tettetek ki videot pl.az LG és a Nokia egy-egy felelős emberével és azokat a bullshit, közhelyes, bemagolt, mindenféle önálló gondolattól mentes, elcsépelt szófosásokat esküszöm még hallgatni (olvasni) is kínos volt.
Én szégyellném magam ha csak ennyire lennék képes a saját szakmámban.
Lehet, hogy amúgy tök szimpatikus emberek, jól el lehet velük beszélgetni az élet egyéb területeiről (az egyik hölgy még jól is nézett ki), de a szakmájukhoz illetve ahhoz, amihez érteniük kellene sült, tök hülyék, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#16) noPublicFG válasza Bossyy (#15) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Én pont fordítva gondolom ezt. Lehet , hogy jó vezetők, mert képesek minimális befektetéssel a legtöbb profitot realizálni, viszont megszólalni képtelenek.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#17) adlersson válasza noPublicFG (#16) üzenetére


adlersson
aktív tag

Mondjuk a számok tükrében a HTC-nél ezek közül egyik sem elmondható.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#18) Bossyy válasza noPublicFG (#16) üzenetére


Bossyy
tag

Annyiban igazat adok Neked, hogy ügyesek! Hiszen teljes dillettanizmussal képesek egy valószínűleg jól fizető pozícíót betölteni egy nemzetközi cégnél, ehhez pedig kétségtelenül kell egyfajta jó képesség (valamilyen téren). Viszont szerintem a cég eredményessége, termékeinek versenyképessége nem rajtuk múlik, hiszen nem ők tervezik semmit, nem ők optimalizálják, nem fejlesztenek, ők csak kommunikálnak.....látjuk, hogy hogy. Szerintem csak szimplán szerencséjük van, hogy olyan nagy vállalatnál dolgoznak, ami ezt elbírja és/vagy éppen a sok alkalmazott miatt nem tűnnek fel senkinek :-)

[ Szerkesztve ]

(#19) Bog válasza Bossyy (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát az van, hogy ezek az arcok, akik általános közhelyeket puffogtatnak egy interjúban és semmi konkrétumot nem hajlandók mondani azért szakmailag úgy egyébként eléggé képben vannak. Tök más kérdés, hogy nem mondhat semmit, meg kennie kell a dolgokat, mert ez lett neki megmondva, meg a legtöbb ilyen interjút arra próbálják használni, hogy fényezzék a saját termékeiket meg a céget, mert "ez is megjelenés".

Kevés kivétel van (Ken Hong, például).

Viszont az szerintem nagyon gáz, ha egy termékbemutatót felkonferáló vezető annyira sem tud eredeti lenni, hogy ne engedjen meg magának egy poént, de az meg még nagyobb ciki, ha egy világcég komplett PR & Marketing osztálya azt tudja kitalálni "kulcs" üzenetként, hogy INNOVÁCIÓ.

Egyébként miután végre odaengedték a színpadra a konkrét termékfelelőst és elemzőt, onnantól hirtelen még annak ellenére is rohadt jó lett az előadás, hogy engem tökre nem köt le egy ThinkPad. Mert a csaj hihetetlen laza volt és energikus, reagált a közönségre, a csávó pedig kicsit mackósabb, de iszonyat jól csinálta, reflektált a csaj korábbi mondandóira, összeröhögtek és közben tolta a technikai infókat kéregből, trélerhangon. Utána pont jött is szembe velem, mikor mentem valami italt szerezni, mondtam is neki, hogy jó voltál.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.