Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ezeket is tesztelhetitek? ;]

Remek képek és nagyon szép autók :K

(#2) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Azért némelyikkel szívesen mennék egy kört. :)

(#3) Roxbury


Roxbury
őstag

Köszi. 😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#4) Somatom


Somatom
veterán

Köszi a bemutatót! Máris listára teszem. Cserébe ajánlom a sinsheimi technikai múzeumot. Ott a sirályszárnyasból van egy teljes alukasztnis. Ez akkoriban húzós feláras extra kivitel volt, amiből összesen 21db -ot adtak el. A képen látható Concorde -ot, és a TU144 -et belülről is meg lehet nézni

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) HardRic


HardRic
addikt

Note 7 képek? :D Nice.

(#6) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hehe..

pont ma követtem a forgalomban egy 205 CTI-t :) .. néztem is, hogy de ritka :D
mondjuk az kicsit "rozogább" állapotban volt, kb. mint amit használtak is teljes élettartama alatt (ami nem most kezdődött).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#7) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nem vittetek magatokkal normális fényképezőgépet? Ennyire ne legyunk már igénytelenek ezekkel a mobilos képekkel...
Legalább egy MILC-t...

[ Szerkesztve ]

(#8) MikeWazowski válasza WhiteWalker (#7) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Most komolyan... egy MA-tól mit vársz? Csoda, hogy kijutnak az IFA-ra... :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) forgonati válasza MikeWazowski (#8) üzenetére


forgonati
őstag

Egy 4-5 éves milc-et egy kitobival olcsóbban megveszel már, mint egy középkatefóriás mobilt. De gondolom nem fér nekik bele a büdzsébe. A mobil meg mindig kéznél van. A minőség meg olyan amilyen...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#10) Somatom válasza forgonati (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Azt se felejtsük el, hogy sok múzeumban nem engedik a fényképezést (vedd meg a képeskönyvüket a bótjukban).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) MikeWazowski válasza forgonati (#9) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12) WhiteWalker válasza Somatom (#10) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez elég ellent mond annak , hogy mobillal itt meg lehetne?
Ahol fényképezőgéppel tilos ott mobilall is...

Szóval sok mindenre jó a mobil fotó "tudása" , de ez annyira szemet bántó , hogy kár volt ide felrakni a képeket...

[ Szerkesztve ]

(#13) Somatom válasza WhiteWalker (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Ebben csak akkor lenne ellentmondás, ha ugyanaz lenne mobillal fotózni, mint egy MILC -el, vagy DSLR -el. De, ez a szál pont onnan indult, hogy miért nem fényképezőgéppel fotóznak. Szóval, a kettő nagyon más. Ezt a múzeumokban is tudják. Sétálgatsz a telóddal, és néha lősz egy gyors képet, az egy dolog. De nyakadban egy komoly fényképezővel, oldaladon egy fotóstáskával sétálgatni az egy egész más szitu.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) Game-over


Game-over
aktív tag

Ha ezt a múzeumot tudtam volna egy hete.... :W
Most hétvégén voltunk kint, megnéztem volna (majd legközelebb), de köszi a tippért.

Ha van egy órátok akkor érdemes elmenni a Volkswagen DRIVE épületéhez is, ott is vannak jó dolgok kiállítva + az időszakos
ingyenes kiállítás
témája is megfelel a PH lapcsalád "kereteihez" :K

(#15) WhiteWalker válasza Somatom (#13) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Miben is különbözik egy DSLR géppel való fotózás egy mobiltol? (nem a minőségre gondolok)
Mondjuk pl Milanoban tilos Az utolsó vacsora festményt fotózni mindkét eszközzel ... :U Ki is van téve és mondják is.
Az más kérdés hogy "könnyebb" mobillal sunyiba fotózni tiltott helyen. De nem megengedett, ahol tiltás van.
Ebben nagyon nincs igazad.
Annyival kiegészíténem , lehet venni fotós jegyet , ha már nagy masinaval mész. Ennyiben más a két szitu.

[ Szerkesztve ]

(#16) Somatom válasza WhiteWalker (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Abban, hogy az egyiket elnézik, vagy nem veszik észre, vagy nem tudják bizonyítani, hogy fényképezés céljából van nálad, vagy nem törődnek vele, mert kereskedelmi célra (pl. egy cikk illusztrációjához) úgysem lesznek jók a fotók. Az viszont egyértelmű, hogy egy DSLR fényképezőgép mi célból lóg egy ember nyakában.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) WhiteWalker válasza Somatom (#16) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , ezért írtam , aki normális prezentációhoz szeretne minőségű képeket csinálni , az kifizeti a fotós jegyet árat.
Nah mindegy , ezek a képek saját blogra elmennek , de ide azért elvarnam a minőséget!

Off end

[ Szerkesztve ]

(#18) haris


haris
őstag

Jézusom! A sok "vájtszemű"!

Én élveztem a cikket, köszönöm a rengeteg képet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.