Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Végre egy olyan forma amire várok. Nekem az agybadugós végű fülhallgatók mindig kiesnek a fülemből. Karácsonyra meg is lepem magam egy ilyennel.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Nekem Freebuds 2 van, megvagyok vele elégedve egyedül a válaszidő sok! Videóknál érezhetően csúszik a hang. :(

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#3) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon egyedi a megjelenése és a kialakítása.. :U

(#4) nozs23


nozs23
addikt

Szép, egyedi a kialakitás. Tudom, ez nem koppintás, olyan Huawei-es. :)

(#5) vicze válasza kiezTe90 (#2) üzenetére


vicze
félisten

Az nem válaszidő, hanem késleltetés.

A cikkben se értem mit szerettek volna félrefordítani válaszidőnek. Angol cikkekben latency-van, ami késleltetés akárhogy is nézem. Már csak az a kérdése, hogy minek a késleltetése?
A hang csúszást elsősorban a codec határozza meg nem a füles.

(#6) kalimist válasza nozs23 (#4) üzenetére


kalimist
aktív tag

Nem véletlen költenek annyit kutatás-fejlesztésre. :)

(#7) Gabes13


Gabes13
tag

Nagyon gondolkozom hogy élő rendelem majd a mate 30 prot ha lemegy a show es már lehet. Velhetően adnak hozzá ajándékba valamit lehet hogy ezt. Mondjuk én csalódott vagyok a formát illetően, mert ez számomra használhatatlan darab mint az Apple felé megoldás. Na mindegy ha így lesz akkor megy eladásra. :D

[ Szerkesztve ]

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#8) Smiro


Smiro
senior tag

Durva árazás, és nem egy nagy durranásnak tűnik. Kínai oldalak tele vannak 10 ezer körüli, nagyobb aksis (tartó tok) és üzemidőben szinte dupla nagyságú eszközzel. Nekem épp úton van egy 12 ezerért. Feltételezem hangzásban sincs különbség, sőt, lehet, hogy simán nem.

(#9) Ádám16 válasza nozs23 (#4) üzenetére


Ádám16
addikt

Ha a jót copyzza valaki, valahogy nem tud zavarni.

(#10) #24536576 válasza Ádám16 (#9) üzenetére


#24536576
törölt tag

Kár, hogy itt nem erről van szó.

(#11) kiciMcHUN


kiciMcHUN
csendes tag

Számomra ez a kialakítás a legmegfelelőbb. Vajon lesz olyan magyar áruház ahonnan meg lehet majd rendelni vagy marad a gearbest és hasonlók?

(#12) feliks


feliks
senior tag

VÉGRE!
Már nagyon utáltam, hogy nincs egyetlenegy darab valódi versenytársa sem az Airpodsnak, nulla alternatíva volt, ha az ember nem agybadugós, true wireless fülest akart, hanem hagyományosat, mert eddig csak ezek az agybadugós förmedvények jöttek sorban. Grat a Huaweinek, remélem jól is szól majd :)

[Be Happy]

(#13) vicze válasza feliks (#12) üzenetére


vicze
félisten

Pontosan ugyan így néz ki a FreeBuds 2 is ami 1éve a piacon van.
Meg persze van kismillió klón, nevesebb gyártóktól is.

(#14) balko235


balko235
kezdő

Nem valami egyedi a design.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.