Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Menő cucc, tetszik is, de 40-ért nem fognak sokat eladni belőle.

instagram.com/albert__gyorgy

(#2) zsolt501 válasza TunerJoe (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen az árát én is erősen túlzónak érzem így elsőre, én olyan 20e környékén tudnám elképzelni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) TunerJoe válasza zsolt501 (#2) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Én is.

instagram.com/albert__gyorgy

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Már szinte csoda, hogy egy igen jó forma mobilt készített valaki. Édesmindegy szerintem mennyi. Ez egy klassz mobil.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) Norbi.


Norbi.
őstag

Végre egy kicsit normálisabb gombos Nokia. Gondolom netet osztani tud, sok embernek életképes lehet.
Viszont, tényleg drága, nálam is max. 25e lenne az ára.

[ Szerkesztve ]

(#6) ddaydome


ddaydome
senior tag

Nekem nagyon tetszik. Az àràval sincs baj, mert mil stand minősítést csak úgy nem adnak. Ipari környezetben, túràra ès mèg lehet, hogy a seregnek sem utolsó. Remélem lesz belőle teszt!

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#7) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Jól néz ki, végre egy egyedi mobil. :D

(#8) Fitzgerald válasza kalanchoe (#7) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, nekem is az jutott eszembe, hogy pont nem úgy néz ki mint bármelyik másik mobil 12 évvel ezelőtt :D

(#9) Polarstar válasza ddaydome (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Seregneeeeeeek????? :Y

Az b.szna be, ha egy tök átlagos, félig androidos hétköznapi mobilt bevinne valaki a seregbe. :D :D Mekkora vidámság is lenne a hírszerzőknek azonnal. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Megvárom a tesztjét. Homokszínben tetszik.
Remélem, használhatóbb lesz mint a CAT B35! Amiről pont elég rosszat olvastam, hogy ne akarjam megvenni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!
Én úgy olvastam, hogy WiFi-t tud megosztani.
LED lámpa van a tetején.
Illetve a hivatalos oldal: [link]

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#12) zsolt501 válasza Totis (#11) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Jó lenne ha a hazai szolgáltatók kínálatában is megjelenne.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#13) TCSZ válasza Algieba (#10) üzenetére


TCSZ
senior tag

Felejtsd el! Szerintem nincs benne Wifi. A kijelzőjén sincs ott az ikonja. A ram kevés. A 2Mpx-es kamera is felejtős. Gps none. És tuti, hogy a kijelző is olyan lesz mint a Cat B35é. Ha nem akkor bocsi. De okosabbak leszünk majd egy hivatalos spec táblázattól. Peddig még az az alsó karabiner csatlakozási lehetőség is király! De szándékosna nem csinálnak olyan telefont ami ki válthatna egy okos telot........

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#14) Algieba válasza TCSZ (#13) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Mivel van benne Maps, akkor GPS-nek is kell lennie. Legalább is így logikus.
Annak semmi értelme, hogy a cég kiadjon egy butuska alap strapafont, amikor piackutatás alapján illene tudnia, hogy van igény normális terep mobilra. Ilyen piaci rést kihagyni ostobaság lenne.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Eddig ez egész jó. Szerintem sokan rá fognak repülni, főleg ha tényleg tudja a leírt üzemidőt. A melósok szeretik az ilyeneket, lenne célközönsége.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

Bár ennek a készüléknek nem én vagyok a célközönsége, szerintem szükség van rá. Ezt most elég jól összerakák. Lehetne ilyen hozzáállásuk az okostelefonok esetében is.

(#17) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ha megnézitek a specifikációit a telefonnak akkor kiderül, hogy bizony nem lesz ez rossz, sőt nagyon is jó a kategóriában.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#18) Mr.Grincs válasza zsolt501 (#17) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Elég jó fel van pakolva. A 2 megapixeles kamera gyönyörű olajfestményt készíthet, de több mint a semmi. A micro usb helyett valami tipik nokia töltő csatit raktam volna be, mert az sokkal megbízhatóbb volt mint a micro usb... Ellenben a micro usb, ami a világ szarja...Gondolom lesz rajta kis ajtó ami egy idő után elfárad és leájul majd a micro usb tele megy ganéval....ahogy az ilyen telefonoknál szokott lenni Pl. CAT-nél ez rendszeres volt amíg javítottam őket.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#19) zsolt501 válasza Mr.Grincs (#18) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Na nehogy azt hidd, hogy az a nokia töltő csatlakozó olyan szipi szupi szuper volt, mert bizony azt nekem 1 telefon esetén 3x cserélték garanciálisan aztán megszabadultam a telefontól, szóval nagyon messze van az a jótól... a jelenlegi telefonomnál (4 éves) és még hibátlan a micro USB csatlakozó, pedig van használva nem csak töltésre.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#20) EnterR válasza TunerJoe (#1) üzenetére


EnterR
veterán

Mintha csak azért gyártották volna, hogy legyen egy ilyen is.

PSN ID: marquuard

(#21) tha_answer válasza EnterR (#20) üzenetére


tha_answer
őstag

itt lenne ertelme a vezetek nelkuli toltesnek, miert nem pakoljak strapatelefonba a gyartok?

(#22) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Végre kitaláltak valamit.
Formára is Nokia, nem pedig az eddig megszokott kínai koppincs dizájn.

Egyébként érkezett egy kihajtható Nokia is.
Nokia 2720 Flip:

[ Szerkesztve ]

(#23) Ákos45 válasza Fancy-boy (#22) üzenetére


Ákos45
csendes tag

Nem is hittem volna, hogy a Nokia is ilyen hamar beszáll a hajlítható telefonok versenyébe :)

(#24) rdt89


rdt89
addikt

Ez jó lenne de nem ennyiért.

(#25) AxBattler


AxBattler
félisten

30-40k HUF között teljesen korrekt alternatíva, tekintve a képességeit.
GSMArena előzetes.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#26) EnterR válasza tha_answer (#21) üzenetére


EnterR
veterán

Elszaladt volna velük a ló, és a fanok azzal vádolnák, hogy túl modern ahhoz, hogy egy régi modell rebootja legyen. :D Vagy valami hasonló.

PSN ID: marquuard

(#27) Genova1983


Genova1983
tag

Ezt a 2mp-es kamerát miért nem tudják már elfelejteni?Ez a kb semmire sem jó kategória,le is hagyhatnák inkább.
Ezt leszámítva tetszik a telefon.

(#28) kalanchoe válasza Fancy-boy (#22) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Kicsit elfogott a must have érzés :D

(#29) Fancy-boy válasza kalanchoe (#28) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ráadásul két színben is elérhető lesz. :))


(#30) Mr.Grincs válasza Fancy-boy (#29) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Fehér színben kéne armageddon telefonnak. :DDD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#31) Genova1983


Genova1983
tag

Volt már Nokia 2720.Majdnem pont tíz éve jelent meg,akkor még fold utótaggal

(#32) Lincoln6echo válasza Fancy-boy (#22) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Fú,de klassz design! I like it! :)

(#33) dz1989


dz1989
senior tag

Szeritem nagyon jó lenne ha nem ilyen hulladék 2Mp-es kamerát tennének bele. :W 5MP AF alap lenne. :O

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#34) Polarstar válasza dz1989 (#33) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Majd fél év múlva kiadnak egy revo verziót.

Picikét magasabb áron.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#35) Drazn


Drazn
kezdő

Ha ezt a telefont leejtem, szinten a padlo torik ossze a nokia 3000 helyett? :D

(#36) Dhampir válasza Genova1983 (#31) üzenetére


Dhampir
félisten

Annak még nem volt külső kijelzője.

(#37) Genova1983 válasza Dhampir (#36) üzenetére


Genova1983
tag

Volt neki,csak ha nem volt aktív,akkor szinte teljesen láthatatlan volt.

1,36" monokróm külső kijelző

(#38) Dhampir válasza Genova1983 (#37) üzenetére


Dhampir
félisten

Tévedtem, köszönöm, hogy megírtad. :R

(#39) Silεncε válasza Fancy-boy (#29) üzenetére


Silεncε
őstag

Ez eskü tetszik, pedig én mindig utáltam ezt a kihajthatós vonalat.

(#40) Luck Dragon

Papa imádja az ilyen készülékeket, ideje meglepni. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) gproject


gproject
aktív tag

a 145(?)mm sok,nagyon

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#42) balko235


balko235
kezdő

Melósoknak nagyon hasznosak az ilyen telefonok, gyakran látok náluk hasonlót.

(#43) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Most néztem hogy lehet e már kapni a készüléket, és mikor megláttam az árát erősen ledöbbentem :Y
A cikkben jósolt árnál is többért lehet most kapni... ha lehet kapni, ezzel az árral kissé mellé lőtt a nokia, pedig szerettem volna egy ilyen készüléket az egyik ismerősnek ajánlani, de nem ilyen áron... [link]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#44) Fancy-boy válasza zsolt501 (#43) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Egyelőre még csak rendelhető. Szerintem amikor megjelenik több helyen, olyan 30 és 40 között várható az ára.
Ezzel a kategóriával már kevés gyártó foglalkozik, ráadásul Nokia név alatt kiadott modell, szóval megkérik az árát.
Persze lehet venni például CAT ütésálló készülékeket olcsóbban, de kérdéses a minőségük.
Luck Dragon kolléga véleménye a CAT telefonokról: [link]

Mondjuk a CAT B35 ami nem bírja ennyire a strapát jelenleg 30 fölött van a boltokban, tehát a most megjelenő Nokiáért reális lehet a 35-40.

[ Szerkesztve ]

(#45) zsolt501 válasza Fancy-boy (#44) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A 30-at még én is megadnám érte, de azt a 42 ezret erős túlzásnak érzem, még akkor is hogy Nokia, tudom 12 ezer csak a különbség de akkor is.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#46) Fancy-boy válasza zsolt501 (#45) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Az AQUA-nál 38.990 Ft: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.