Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Hát ez így bűnronda. Jobban fogja gyűjteni az ujjlenyomatot, mint koldus az aprót.

[ Szerkesztve ]

(#2) hito válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem is elég ótvar mindkettő. De legalább még narancsbőrösnek is tűnik a fényezés a tükröződő felületen.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) Palos


Palos
tag

A felső részük nagyon bazári, ronda.

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Bevágódnak a googlenél?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Nem szép de legalább csúnya. Úgy gondolom, egységes a vélemény, de hogy ez hogy ment át a vezetőségen?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#6) Wapmester


Wapmester
senior tag

tényleg bazári az a csillogós ujjlenyomatmágnes rész a hátlapon, szerintem lehetne tükörből is ennyi erővel :D

(#7) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Csúnya, és a két felület - együtt - rettenetesen disszonáns. Külön-külön valahogy elment volna (szvsz. legfőképp a matt), de így egymás mellett ... hááát, a szép nem ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#8) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ronda. :D Pont a plázás csajok cipője jut eszembe, aminek az orra ilyen fényes. Most bezzeg egy képet se találok róla, de biztos tudjátok melyik az :D

(#9) NGA válasza Atomgeszi (#8) üzenetére


NGA
addikt

Szerinted ki a célközönség? Azok a plázás csajok, akiknek olyan cipője van.
És szerintem sikeres lesz pont ezért.

(#10) Atomgeszi válasza NGA (#9) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem. Azoknak almás kell, giccses tokkal. :))

(#11) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Jajj, de ronda, te jó ég!

Pedig hogy vártam ezt a telefont!

A felső fényes rész vissza is tükrözi majd a napfényt? Mert ha igen, akkor majd lehet a szemben jövőt vakítani, esetleg tüzet gyújtani vele.

[ Szerkesztve ]

(#12) Wallenberg válasza Atomgeszi (#8) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Lehet, hogy plázacicáknak vagy barbi babáknak készült?

Mindegy, várjuk meg a végleges változatot és majd meglátjuk.

Mindenesetre ez az osztott hátlap nekem személy szerint nem tetszik.
Határozottan csúnyának találom.

De úgy látom, nagy itt a majmolás. Az egyik kitalál valamit, a másik meg leutánozza (nano SIM, notch, cseppnyi notch, osztott hátlap stb stb). Úgy látszik, ez lett a trend. Mármint a másolás.

Egyébként milyen áron jelenik majd meg? 330-350.000 Ft?

[ Szerkesztve ]

(#13) BabMester válasza MittuDomain_ (#5) üzenetére


BabMester
senior tag

Valahogy be kellett mutatni gyorsan megint Android (EMUI)10-el, mert így ha lejár a türelmi idő nemsokára a Huawei amcsi kereskedelmi tilalmára, mivel most bemutattak a 10-es rendszerrel, akkor is jöhet az Android 10 a P30 Pro-kra. Kiskapu.
Valoszimuleg ezt a hatlapot tudjak gyorsan, olcson sorozatgyártani...

(#14) NGA válasza Atomgeszi (#10) üzenetére


NGA
addikt

Pedig hidd el, sokan veszik.

(#15) SkiDev


SkiDev
senior tag

Még a kék csak-csak, bár jó, igaz ez így ebben a formában nagyon ronda. Mintha valami giccses kínai zs kategória lenne. Abból a kékből egy full matt nagyon ütött volna.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#16) zoleeno1 válasza SkiDev (#15) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1! Ha ne adj Isten a Mate 30 China only lesz, egy full matt kék p30 pro instand get lenne... De ezek valami ocsmányak... :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#17) tökállat


tökállat
csendes újonc

Nyilván arra gyúrt a dizájner, hogy ha valaki fülén meglátod majd a telefont, akkor azzal rögtön be is tudod azonosítani. Csak épp túl lőttek a célon. Kegyetlenül ronda. :N

(#18) EnterR


EnterR
veterán

Jajj az a sminkes doboz...

PSN ID: marquuard

(#19) Wapmester válasza Wallenberg (#12) üzenetére


Wapmester
senior tag

ötletnek jó ez az kétfelé osztott hátlap csak nem ilyen színekben és tükrös megoldásban ,valami két normális matt színre kellett volna koncentrálniuk :D

(#20) borand


borand
aktív tag

Egyre szánalmasabb a huawei. Megfricskázzák a Note 10 színhasználatát, azátn bemutat egy pixel textúrára hajazó telefont. Arról nem is beszélve, hogy midnen design elemük összelopkodott innét onnét. Ez meg olyan, mintha csak a telefon 1/3adát polirozták volna.

(#21) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Nem rossz ez de tényleg csajos egy kicsit nagyon.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#22) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem a színekkel nem volt gond eddig sem. Mindegy, van két új, ártani nem árt.

(#23) juuzer


juuzer
addikt

Kövezzetek meg, de nekem tetszenek :Y :D

Vamos a la playa.

(#24) Hopkins95 válasza Atomgeszi (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem is pont az jutott róla eszembe. Szerintem is nagyon ronda ez így.

(#9) NGA Hát sajna tényleg úgy néz ki, hogy őket célozza! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25) enginev3.0 válasza juuzer (#23) üzenetére


enginev3.0
félisten

Oké, megkövezünk :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Szokásos jajjj de csúúnnyaa, közbe meg mindenki ilyent fog venni belőle.. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#27) p2pp válasza Ádám16 (#22) üzenetére


p2pp
őstag

Tőlem akár átlátszó is lehetne.
Tök 8 milyen a szine.
Így is, úgy is tokban hordom.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#28) Ádám16 válasza p2pp (#27) üzenetére


Ádám16
addikt

Nekem (is) Mate 20 Pro-m van kék színben. Veteknek tartanám tokba tenni.

(#29) p2pp válasza Ádám16 (#28) üzenetére


p2pp
őstag

Nekem muszáj tokba tenni a meló a gyerekek és minden más egyéb miatt. Legutoljára repült egyet, de a Schwarci féle Commandós tok tette a dolgát. Megvédte mindentől. Telón 1 karc se, de a tok bepókhálósodott. Már megérte a 4000Ft-os tok.
Kijelző és vagy hátlap csere vagy 20x annyi lett volna.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#30) Norbi. válasza juuzer (#23) üzenetére


Norbi.
őstag

Megnyugodtam, hogy nem csak szerintem nem csúnyák. :D

(#31) Pano válasza p2pp (#29) üzenetére


Pano
addikt

Attól, hogy a tok törik, még nem feltétlen törne a telefon is. Ugyan ez igaz üvegfólia -> kijelző viszonylatban.
Ezektől függetlenűl természetesen ártani nem árt.

[ Szerkesztve ]

(#32) Hopkins95 válasza p2pp (#29) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is tokban hordom, de átlátszó tokban! Nekem tetszik az, ha látszik a telefon hátulja rajta a logóval. Nem tennék rá ilyen armor tokot, attól olyan jellegtelen lesz az egész telefon hátlapja.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#33) benczeb válasza juuzer (#23) üzenetére


benczeb
aktív tag

Én is beállok középre. A gyári fotókon a kék nem csajos. :D
[link]

(#34) Dorcsika


Dorcsika
junior tag

Nekem bejönnek! Ha tudom hogy lesz ilyen is akkor megvártam volna.

Huawei P30

(#35) Griff55


Griff55
senior tag

rettenetesen bazári...

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#36) logitech1


logitech1
tag

Bűn ronda így :Y

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#37) juuzer válasza enginev3.0 (#25) üzenetére


juuzer
addikt

Oksa :D Bár nekem a Mi 9T se tetszik, mert szerintem rém gagyi a design de azért is kaptam már hideget-meleget :DD

benczeb: Ismerősőmnek (leányzó) nagyon bejönnek, szerintem jobban is, mint az Ájfon Xs-e :D :DD

Tesco Value: én is most már, hogy nem vagyok egyedül haha xdxd

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#38) zoleeno1 válasza juuzer (#37) üzenetére


zoleeno1
addikt

En a Note 10-en vagyok lehülve, ami elvileg egy premium, üzleti telefon. Nem tudom az a színjátszós, bazari hatlap melyik idiota fejlesztonek jutott eszébe, de szerintem borzalmas... Jó az egy középkategoriaban, tiniknek, meg gyereknek, de ebben a szegmensben nekem nevetséges:D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#39) Ádám16 válasza zoleeno1 (#38) üzenetére


Ádám16
addikt

Nekem elég volt a fekete telefonokból, így a számomra kisebbik rosszat választva inkább azt vennék.
Jómagam sem értem, miért nem csináltak komolyabb színeket mellé a feketén kívül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.