Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nem lett rossz, viszont a 429 euró az sajnos nem 100-120 ezer forint, hanem inkább a 140-hez közelít. Pixel 3a Xl "ellenfélnek" tűnik, csak több kamerával, nagyobb aksival és jobb anyaghasználattal (jobb amoled panel, nem műanyag hátlap). Ami érdekes, hogy sehol nem került említésre az android one, vagy az android enterprise recommended illetve a frissítésekről se esett 1 szó sem a hivatalos blogban sem.
- A kamera nem biztos, hogy Sony, lehet a Samsung G1-es szenzora lesz ez.
- Az előlapi üveg Panda King Glass.
- Magyarországi forgalmazás nem valószínű - leveleztem velük és nem tervezik.
Mindegy, jövő héten jön 1 példány. :)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

"A hátlapon levő kamerarendszer a One Zomm ütőkártyája"

Ez a 3x optikai zoom nagyon vonzó. A Huawei erőlteti az 5x-t, de az rengeteg téma esetén, ahol képtelenség hátrébb menni, nagyon sok. Sok esetben nem fér bele a téma a perspektívába, lejjebb váltani meg nem lehet, mert rögtön digitális zoomra vált. Nagyon hiányzik belőle egy 2x vagy egy ilyen 3x opció. :R

Egyébként nagyon szimpatikus készülék ez most, örülök hogy a Motorola (Lenovo) képes még ilyen piacképes telefonok kiadására.

(#3) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Kevéslem a 4gb ramot, de amúgy egész jó ajánlat lehetne ;)

(#4) Zsoltinho24 válasza Májkülnájt (#3) üzenetére


Zsoltinho24
tag

Már nem azért,de egy galaxy s9ben is 4gb ram van és bőven elég.

(#5) ghiottone válasza Májkülnájt (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én is jobban örülnék a 6gb-nak, de volt nálam Pixel 3a, ami hasonló processzor és elég volt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) roli543


roli543
őstag

Nem tudom ki hogy van vele, de az a hátlap valami ku*va szép, esztétikus a kamera elrendezés, és azt nem írtátok, de ha aktív a kijelző világít a Moto logo hátul. Én először nem gondoltam volna hogy üveg, azt hittem fém. Egyszerűen csorog a nyálam olyan szép 😍😍😍

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#7) rdt89


rdt89
addikt

Ez elég ütőképes kis telefon lett és még akkumulátort is tudtak belepréselni.
Vajon a cserélhető hátlapos megoldás Moto-éknál véget ért?

(#8) rep3at válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


rep3at
őstag

Egyetértek, volt nálam rövid távon egy P30 Pro, a telés lencsét használtam a legritkább esetben, pedig renget6eget fotóztam. Stabival is nehéz megtartani sajnos.

Forward thinking. كرر

(#9) Bossyy


Bossyy
tag

Érdekes, hogy tud ilyet a Moto és úgy néz ki, idén nem is adnak ki olyan igazi flagship-et. Ebbe például nyugodtan beledobhatták volna a SD 855 -öt (nyilván drágábban, de ugye a drágább termékkel lehet többet keresni) és nem lenne kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#10) ghiottone válasza Bossyy (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az utolsó aktuális flagship az 2 éve a Z2 Force volt, utána már nem mentek 500 dollár/euró fölé, most úgy néz ki, hogy a középkategóriát próbálják kimaxolni. A keynote-on céloztak rá hogy lesz még innováció, mint például 64 megapixeles szenzor quad pixellel és még sok más. [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) forgonati válasza rdt89 (#7) üzenetére


forgonati
őstag

Ha a Moto mods-ra gondolsz akkor szerintem igen. Nem volt az akkora siker azért. Hasselblad mod brutál pénzért szar képminőséggel, projektor szintén csilliárd pénzért amiből alig fogyott... Talán még a hangszóró volt valamennyire életképes.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#12) Phoenixy válasza ghiottone (#1) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Nem Android One, csak a nevében szerepel a One szó.
Amúgy tényleg nagyon jónak tűnik.
"két napos készenléti időt ígér a gyártó"

Hát igen, a G7 Plus-t ismerve ez sajnos tényleg így van a Motorolánál. Ugyanúgy merül, mint amikor használom. Magyarán ha hozzá se nyúlok akkor is lemerül 1-2 nap alatt, de ha használom egy nap 5 órát, akkor is ugyanott van.

Vicc kedvéért egymás mellett használat nelkül hagytam múltkor a G7 Plus-t, és az eredeti Moto G-t (2013-as). Az új lemerült 68 óra után, a régi 20 napot bírt (pedig az 3,5 évet aktívan volt használva, most pedig a szekrényben pihen már 2 éve).

Motorola Edge 20 Pro

(#13) ghiottone válasza Phoenixy (#12) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az a fura, hogy a One széria eddig mind android one modellt takart.

Ott a G7 Plussal van a gond. X4, Z2 Force rendben van aksi téren most. Zoom majd kiderül.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#14) Phoenixy válasza ghiottone (#13) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Igen, de ez kivétel. Legalábbis ezt olvastam tegnap (azt hiszem az androidpolice-on).
Szerk.: Igen, ott írták. "Unlike the One series phones that have come before it, the Zoom won’t be an Android One device at all; not in any market."
[link]

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#15) ghiottone válasza Phoenixy (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Közben megtaláltam egy cikket a digitaltrends oldalon.
A Motorola szerint a megkérdezett vásárlóknak az elsődleges vásárlási szempont a dizájn és a kamera, a frissítés csak másodlagos. 1 főverzió és a piaci szegmens szerinti biztonsági frissítésekről van szó ahogy látom + tesztelik, hogy hogyan fogadják a vásárlók az android one telefonokhoz képest ezt és megfontolják a későbbi OS frissítést is. - így viszont, hogy nincs ígéret nincs mit számon kérni sem. Nem szimpatikus ez a hozzáállás, igaz, hogy csak max 1 évig használok egy telefont, de akkor is. Mindegy, letesztelem, ha jó marad, ha nem akkor megy vissza és várom a Pixel 4 Xl-t.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) SL-27 válasza ghiottone (#15) üzenetére


SL-27
tag

Ha a rendszer flottul működik - nem úgy, mint most a Pite a Z2 Force-on -, a telefon megkapja a havi biztonsági frissítéseket, minőségi az összeszerelés (ezzel sose volt probléma)...ám legyen. Bár 1 nyamvadt verziófrissítésbe szerintem nem kéne belehalnia a gyártónak.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#17) Istvan213


Istvan213
csendes tag

Valamivel mindig el kel baszni és most nem a noccsra gondolok, az lenne a legkisebb baj, de a kispórolt fizikai ujjlenyomatolvasóért kár! :(

(#18) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Na, indulhat a teszt :D

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#19) basaja válasza ghiottone (#18) üzenetére


basaja
senior tag

Nagyon jól néz ki. Írj mindenképp, nagyon kíváncsi leszek, mit gondolsz róla pár nap használat után! 👍

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#20) ghiottone válasza basaja (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

logouton majd lesz egy bemutató róla. Még csak annyi időm volt, hogy csináltam 140 képet + pár apró videót és 1,5 óra waze. Így elsőre nem rossz, de még kell pár nap.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#21) Lovi24 válasza ghiottone (#18) üzenetére


Lovi24
senior tag

Én is kíváncsi vagyok a véleményedre. Várom a tesztet! :DD

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#22) SL-27


SL-27
tag

Nekem nagyon tetszik. :K
Bááár... azt az előlapi kamerát csak el lehetett volna rejteni a kijelző alá :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#23) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Eddig jó. Waze ment 50 percet, háttérben spotify, antutu, geekbench 4, 5, pcmark, 3dmark tesztek, 22 perc videó chat és ez összesen több mint 3 óra sot.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#24) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Fotók vegyesen széles látószög, normál, 3xoros zoom, 10xeres zoom. Az egyik képen az Anna barlang bejáratánál az éles kép az "Éjszakai látás"-sal készült (magyar fordítás pipa :DDD ) : [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#25) basaja válasza ghiottone (#24) üzenetére


basaja
senior tag

Nekem telefonon nézve teljesen jónak tűnnek a képek. A kijelzőidő sem túl rossz, főleg elsőre. Jöhetnek még a tapasztalatok, ha lesz rá affinitásod.✌️

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#26) ghiottone válasza basaja (#25) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A szenzor jó, van benne lehetőség. cstark gcammal megvan a pixel szint is. Normál felhasználással nem látom eddig a 4gb ram hátrányát sem - bár volt nálam pixel 3a is korábban és akkor is úgy voltam vele, hogy mindenre elég a 670-675. Jó lett volna persze 6gb ram és sd855, csak akkor nem 140, hanem 250 lett volna a nyitóár.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#27) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Első feltöltésre ez jött ki:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#28) Lovi24 válasza ghiottone (#27) üzenetére


Lovi24
senior tag

Bíztató! Meg vagy elégedve a telóval?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#29) basaja válasza ghiottone (#27) üzenetére


basaja
senior tag

Hát ez elég komoly SOT lett 👍 Lehet, hogy újra jövőre újra Motorola tulaj leszek? 🤔

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#30) Lovi24 válasza basaja (#29) üzenetére


Lovi24
senior tag

Engedd el a Huawei-t.....:D

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#31) laleeee válasza ghiottone (#24) üzenetére


laleeee
őstag

nagyon kiábrándítóak ezek a képek :(

(#32) ghiottone válasza laleeee (#31) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Bővebben?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#33) basaja válasza Lovi24 (#30) üzenetére


basaja
senior tag

Van rá esély...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#34) ghiottone válasza Lovi24 (#28) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jó készülék lett a hiányosságokkal együtt is. Normál használatnál nem gond a 4gb ram, de ha egyszerre megy a Shadowgun Legends és a Need for Speed, akkor mellette már újratöltheti az operát. Szóval nem heavy gamer usereknek lett kitalálva.
- A mindennapi sebességérzet jó, majdnem hozza a 6gb ramos sd835-ös Force szintjét.
- Az aksi nagyon jó - a Z Play óta hiányolom ezt az üzemidőt.
- Kijelző jó minőségű amoled panel - pwm-re érzékeny vagyok, így az S8, Mi 8, OP 6T itt buktak el számomra.
- Kamera szerintem jó, tetszik a 3xoros zoom. Szerintem jók a végeredmények is és már találtam olyan gcam portot, ami kezeli a széles látószögű lencsét is, de a tele lencsére az 5 megapixeles mélység érzékelőst dobja be :D
- Ujjlenyomat-olvasó: lassabb, mint a fizikai, viszont jó a megbízhatósága, 10-ből 8-9xer oldja a képernyőt.

Szerintem még most se mertek kockáztatni ezzel a modellel sem és több helyen spóroltak is, pl.:
- Mostanában a frissítésekkel gondok voltak február és július között, de mintha ez rendeződne. Itt nincs android one, nincs ígéret a hivatalos oldalon, hogy lesz-e havi frissítés, os frissítés. Kevesebb erőforrás, olcsóbb életciklus - spórolhatnak itt is.
- IP52 a védettség, de meglepő módon a sim tálcán ott van egy gumirozás, mint az ip68-as X4-nél is. Hogy ez is ip68 akart lenni és nem fizették ki, vagy csak ilyen sim tálca esett le a gyártósorról?
- Hátul Gorilla Glass 3 elől Panda Glass - ez is spórolás.
- 4gb ram 6 helyett szintén spórolás.
- gyors töltés - 18 watt max, de a G7 Plusnál 27wattos turbopower van. 2 óra körül feltölti épp 0-ról 100 százalékra a gyári töltő, de ez lehetett volna 1,5 óra is, ha belerakják a drágább technológiát és a dobozban nem a megszokott 15 wattos töltő van. Mondjuk ez lehet előny is, mert kevésbé melegedik a készülék és az aksinak ez jó lehet hosszú távon.
- a keret, a kijelző, a sim tálca, a hangszóró elrendezés ugyanaz, mint a Z4 (play) - nél.

Számomra ez a készülék megfelel, de csak azért mert 150-nél többet nem adok új telefonra és miután végig próbáltam egy rakat másik telefont a megszokott moto display és egyéb moto szoftveres cuccok miatt maradtam itt. Amúgy Pixelre váltottam volna, de a dual sim csak a 3a modelleknél van és hátlapi ujjlenyomat olvasó nekem nem praktikus.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#35) Lovi24 válasza ghiottone (#34) üzenetére


Lovi24
senior tag

Köszi a sok infót!
Én nem játszok a telón,szóval ezért is lett a sima Mi 9T és nem a pro.
De most erősen elgondolkodtam ezen a Moto-n,visszahúz a szívem:) Lilában eléggé bejön .
A Miui továbbra sem tudott meggyőzni 100%-ig,nem is értem miért erőlteti a Xiaomi..... A PWM is észrevehető,időnként zavaró,szóval itt látszanak azért problémák....

A Panda glass-ról még nem hallottam! Mitől rosszabb ez mint GG??

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#36) ghiottone válasza Lovi24 (#35) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lilát eddig csak amazon kínálatában láttam. Valamelyik bemutató talán említette is, hogy az 'amazon exclusive'.

A Mi 9T benne volt nálam is a kalapban, de kiesett a Miui és a 220-as pwm miatt.

A Panda glass-ról nincs sok infó, majd még körül nézek. Mondjuk rögtön ráraktam egy brotect airglass-t és keresek normális üvegfóliát + tokot is, mert a gyári tok szép gesztus, de kb. 1 dolcsi AliExpress minőség.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#37) laleeee válasza ghiottone (#32) üzenetére


laleeee
őstag

Ennyire vadul digitálisan zajszűrt képeket szinte csak 20ezer forintos kínai telefonoktól látni, egy kicsit belenagyítva,a részletek teljesen eltűnnek. Ezek már nem is képek ,inkább gagyi festmények.
Még a G7 is megeszi reggelire: [link]
Az éjszakai mód talán..

[ Szerkesztve ]

(#38) ghiottone válasza laleeee (#37) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Teljes méretben nézted? Flickernél volt aki panaszkodott hogy nem adja be normálisan a képeket.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#39) laleeee válasza ghiottone (#38) üzenetére


laleeee
őstag

Szerintem néztem

(#40) ghiottone válasza laleeee (#39) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Megnéznéd a pixel 3a képeimet: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#41) laleeee válasza ghiottone (#40) üzenetére


laleeee
őstag

Ne idegesíts már, a pixel3-at a legjobbak közt tartják számon [link] , szerinted a One Zoom is van olyan jó ?

(#42) laleeee válasza ghiottone (#40) üzenetére


laleeee
őstag

Most látom, hogy a 3 az más mint a 3a 😁

(#43) ghiottone válasza laleeee (#41) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem ezt mondtam. Kell neki egy gcam az tuti, mert a gyári szoftver nincs a helyzet magaslatán. Azzal már jobb a végeredmény. A videóktól viszont nem vagyok elragadtatva. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#44) laleeee válasza ghiottone (#43) üzenetére


laleeee
őstag

Hát csak fárasztó hogy 4 kamerás fotós mobilnak van álcázva és közben meg egy.. (3a-nak milyen szép színei vannak😕)

(#45) laleeee


laleeee
őstag

Egy ilyet csináltál a one zoom-al is, ég és föld a kettő szerintem [link]

(#46) ghiottone válasza laleeee (#44) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na, itt van egy gcamos Zoom:

És a Pixel 3a:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#47) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Közben megjelent az Android Enterprise Recommended eszközöknél a One Zoom, így 1 OS és 2 évig biztonsági frissítések legalább pipa.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#48) ghiottone


ghiottone
nagyúr

És megjött az első frissítés is:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#49) SL-27


SL-27
tag

Az ALZA máris lecsapott a Zoomra. Kb egy ezressel drágább, mint Amazonról.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#50) ghiottone válasza SL-27 (#49) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jövő héten lesz már olcsóbb, visszaküldött is. Kipróbáltam, a tesztet elküldtem a logoutra, de megy vissza a telefon, a Force után nincs előrelépés számomra csak az aksiban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#51) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Közel 2 nap eredménye:

48 perc telefonálás, 6 óra 45 perc sot, 25 perc pubg, 1 óra 20 perc spotify bluetoothon keresztül, kb. 15 perc kattingatás a 2 appal. Nem rossz ez a teló, csak nem 140-ért. Ha beesik 100 körülre akkor lesz jó vétel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#52) Unic1


Unic1
csendes újonc

Két napja vagyok tulajdonosa a Motorola one zom telefonnak. A gyári kamera app éjszakai fényképezésre alkalmatlan. Viszont a google kamera appjával tökéletesen működik. Egyenlőre meg vagyok elégedve a telefonnal...

(#53) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Van felesleges tokom, üvegfóliám. ha valakinek kell pm.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#54) laleeee válasza ghiottone (#51) üzenetére


laleeee
őstag

Szerinted van rá esély, hogy frissítik a kamera appot és kegalább olyan lesz mint a gcam ?

(#55) ghiottone válasza laleeee (#54) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem nincs. Az appot nem tudták és soha nem is fogják tudni rendesen megírni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#56) laleeee válasza ghiottone (#55) üzenetére


laleeee
őstag

Miért, moto z2 play-en nekem jól működik,igaz a gcam nem megy fel rá,az a régi verzió sem amit küldtél

(#57) ghiottone válasza laleeee (#56) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ok, akkor örülj neki. X4-en, Z3 Playen, Z2 Force-on és Zoomon nem jó. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#58) laleeee válasza Unic1 (#52) üzenetére


laleeee
őstag

Írtam üzenetet

(#59) Unic1


Unic1
csendes újonc

A képek ma készültek. Élő facebookozás, fényképezés majd netezés után lelassult és nem tudtam a főoldalra vissza menni. Újraindítás kellett. 2 hét óta most volt ilyen hiba. Gmail appal fényképezték. A gyári app éjjel pocsék....

(#60) ghiottone válasza Unic1 (#59) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+ a mobilarena is tömörít. fototrend.hu

Amúgy nálad van augusztusi frissítés? Az amerikai és a német Moto Mewe csoportban senki se kapta még meg az augusztusit - a németeknél írták is, hogy a Moto ki se adta.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#61) Unic1 válasza ghiottone (#60) üzenetére


Unic1
csendes újonc

(#62) ghiottone válasza Unic1 (#61) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Neked is alzas?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#63) Unic1


Unic1
csendes újonc

Én felvidékről vagyok és az O2 szolgáltatónál vettem. Neked mi a benyomásod a telefonról?

[ Szerkesztve ]

(#64) ghiottone válasza Unic1 (#63) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Feljebb már leírtam. Nem rossz, de 429 euróért kellett volna még bele +2gb ram és a kameraszoftvert is rendberakhatnák végre - abban sosem voltak jók.

Más: Nemsokára jön egy újabb motorola one készülék:

forrás

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#65) Unic1


Unic1
csendes újonc

Én már "csak" 380 Euroért vettem. A google kamera appal tökéletes de a gyári katasztrófa....

(#66) ghiottone válasza Unic1 (#65) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az már emészthetőbb ár érte.
Én most átmenetileg 200 euróért szereztem egy One Vision-t, amibe a főszenzor ugyanaz. Majd ha kiadják a fentebb linkelt motorola one telót akkor azt megnézem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#67) laleeee válasza Unic1 (#65) üzenetére


laleeee
őstag

,Ujjlenyomat olvasó és arcfelismerő mennyire megbízható ?
ghiottone És szerinted ?

[ Szerkesztve ]

(#68) ghiottone válasza laleeee (#67) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Arcfelismerőt nem használtam. Ujjlenyomat olvasó mint az első generációs kijelzőbe építettek - nem olyan gyors, mint a fizikaiak, 10ből 9xer kb. tudja. Most One Visionben nézem - elég gyors az arcfelismerés, csak azért nem olyan biztonságos mint az ujjlenyomat.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#69) laleeee válasza ghiottone (#68) üzenetére


laleeee
őstag

Melyik az első generációs kijelző ?

(#70) ghiottone válasza laleeee (#69) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Optikai és olyan gyors, mint az OnePlus 6T esetében.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#71) honeker válasza ghiottone (#70) üzenetére


honeker
őstag

Be probálok én is egyet...

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.