Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Értelmes adathordozó formátumon amíg nem lesz 8K, addig mindegy, hogy lesz streamelt 8K tartalom vagy sem. Meg nem kellett volna ugye kilépni a lemezes piacról, hanem támogatni inkább, hogy legyen rendes tartalom a hazai polcokon is magyar felirattal és nem csak a ratatatacsimmbummpaff szuperhősfilmeket lehessen megvenni, hanem értelmes David Attenborough féle természetfilmeket pl. vagy DisneyNature filmek.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Tin


Tin
veterán

A szuper tueles 8K teven aztan nezzen mindenki 8K streamelt tartalmat, amit rendesen le kell rontani, hogy ne akadozzon az otthoni interneten. Persze gondolom D-Koreaban nincs baj a savszelessegggel.
Nem mondom, hogy nincs ertelme ezeknek a teveknek, de konyorgom, sokszor egy BD 4K filmen sem lat az ember semmit a 4K-bol az FHD-hoz kepest, a tevek "felkonvertalasi algoritmusai" pedig siman hozzak mar azt a szintet, ami egy FHD-t is kepes oda elesiteni, hogy nem tudsz kulonbseget tenni normalis nezesi tavolsagbol.
Persze monitornak, fel meterrol nezve van ertelme, de annak meg tul kicsi a pixelsuruseg.

(#3) #04430080


#04430080
törölt tag

"A 8K tévék elterjedésének egyik legnagyobb akadálya jelenleg a tartalomínség."

Dehogy... 65" felett be kell szüntetni a 4k TV árusítását és egyből terjedni fog. 4k is egyből terjedt, ahogy eltűntek 50" felett az FHD modellek.

[ Szerkesztve ]

(#4) Akula válasza #04430080 (#3) üzenetére


Akula
őstag

ezt nem értem. miért? mi a gond a 65" fölött? nagyok a pixelek? ezért van az a bizonyos nézési távolság. vagy mire gondoltál?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#5) #72042496 válasza Akula (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha csak 8K tévék kaphatóak, akkor olyat fognak venni az emberek, a gyártók pedig mutogathatják, hogy terjed a felbontás.

(#6) M107


M107
addikt

:R

"
Az biztos, hogy a 2019-es Samsung tévéken elérhető lesz a funkció, de az még nem tiszta, hogy a tavalyi modellekre is érvényes-e a dolog."

Ez a mondat mindent elárul......

Vicc az egész......

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#7) M107 válasza #72042496 (#5) üzenetére


M107
addikt

:R

Az is lesz majd 2023-2024-ben mert akkor alap 8K Tv 150000 Ft lesz és boldog boldogtalan az veszi mert 4K már nem nagyon lesz az alatt meg főleg semmi.
Az hogy adás 4K lesz e magyar nyelven kérdéses vagy nem tudom.
Mondjuk lehet....

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#8) M107 válasza #72042496 (#5) üzenetére


M107
addikt

:R

UI:

Akkor lehet már a 16K lesz az Highend, bár fene tudja meddig soroflják felfelé....
Ja és 8K fotót készít az rohadt alma mert az a tredi.... az alatt semmit nem érsz...

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#9) M107 válasza #04430080 (#3) üzenetére


M107
addikt

:R

2025
Lakótelepi lakás egyik fala 128" smart Tv kivetítve ár bő 5 milka ha költözünk csak is olyan házba ahol 128" vagy nagyobb befér.

Ugye ezt te sem gondolod komolyan .....
;]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#10) Akula válasza #72042496 (#5) üzenetére


Akula
őstag

jaaa, gazdaságtan alapjai. bocs, szakmailag túlgondoltam. :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#11) duke


duke
aktív tag

Amikor mar csak 8k tevet lehet kapni, akkor majd mindenki 8k tevet fog venni fuggetlenul attol, hogy meg 4k tartalom sem varhato. En is azert vettem 4k-t mert mar eleg olcso volt, pedig mar akkor is sejtettem, hogy majd egyszer anelkul fogom elalvultsag okan lecserelni, hogy valaha is 4k tartalom ment volna rajta.
Szoval nem baj, egyszer majd jo lesz valamire a 4-8 k felbontasu kijelzo. Kar hogy a nagy felbontasu hang formatumok nem terjedtek ehhez hasonlo modon, hogy majd jo lesz valamire.

(#12) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Emiatt biztosan nem fogok Samsung tévét venni. Streamingre meg marhára kell a 8K... bitrate kellene.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.