Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yodafon


Yodafon
senior tag

a Garmin inkább csak dolgozzon a Galileo műholdak bekapcsolásán a GPSMAP 64 eszközében :((

I'm gangsta!

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Szoftveresen jók ezek a Garmin cuccok, de elég rondák, és árban sem a legkedvezőbbek sajna.

(#3) Callisto válasza #16820480 (#2) üzenetére


Callisto
őstag

Aha persze. Rondák:
https://buy.garmin.com/en-US/US/p/552982

Megint olyan szól hozzá, aki marhára nincs képben a Garmin cuccokkal, ahogy írja, csak itt épp lát egyet az alsó kategóriából.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#4) #16820480 válasza Callisto (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, hűha, jól beszóltál! Azért egy alsó kategóriás termék alá bedobni az egyik zászlóshajót elég merész analógia. Igen, a Fenix sorozat jól néz ki, csak 650$. Ha ez a Vivoactive így nézne ki 140-ért, akkor egy szavam sem lenne, de sajnos nem így néz ki, hanem bűn ronda.

(#5) Callisto válasza #16820480 (#4) üzenetére


Callisto
őstag

Te írtad úgy, hogy ismétlem "Garmin cuccok, de elég rondák". Így általánosságban. Ezért írtam, azt amit, de most ismét ismét bizonyítottad, hogy magad sem tudod mit írsz.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#6) #16820480 válasza Callisto (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

"ezek a Garmin cuccok, de elég rondák" = ezek a karperec stílusú cuccok. Ha már idézel :U

(#7) Callisto válasza #16820480 (#6) üzenetére


Callisto
őstag

Itt az "ezek" a Garminra vonatkozik, nem a karperecekre. Nyelvtan. Én jól idéztem, te most helyesbítesz.
Mondjuk azon nem vitatkozom, hogy ez itt a cikkben bűnronda. :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#8) #16820480 válasza Callisto (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jól van, legyen neked igazad. Nyilván ha nem értesz valamit, akkor az egyetlen módszer a beszólás.

[ Szerkesztve ]

(#9) Callisto válasza #16820480 (#8) üzenetére


Callisto
őstag

Nem. Én értettem és most is értem. Leírtad, elolvastam, magyarul van, magyar nyelv. Most is ugyanazt jelenti és holnap is azt fogja jelenteni. Ha Te nem érted még mindig...
És nyilván ha valaki általánosságban kijelent valamit, akkor az biztos igaz és rá kell hagyni, hogy esetleg mások akik szintén nem ismerik az adott témát tévedésben éljenek. :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#10) Cogwheel71


Cogwheel71
tag

Gps kimaradt? Lapozzunk tovább... Ha a szintén olcsó Amazfit Bip-be befért a Gps, always on kijelző, meg a másfél hónap üzemidő, akkor nem tudom miről is beszélünk... :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.