Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #96302336


#96302336
törölt tag

Uhh az e-inkes must have!

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Azért az áraknál megint elgurult a gyógyszer :((( ...1000 dollárt egy ilyen tablet méretű gyenge hardverrel szerelt laptopra? Én olyan 600-700-at tartanék reálisnak.

Nekem a Lenovo Yoga C630 799 Eurós alapára is túlzónak tűnik. Vagy legyen annyi, de akkor a fullos modell.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) Mamuska


Mamuska
őstag

Az X1 Extreme nagyon babának tűnik. ;) Már az X1 Carbon is nagy kedvenc volt, de ez a teljesítmény lehet kicsit sok lesz ekkora házba.

(#4) westlake válasza Mamuska (#3) üzenetére


westlake
félisten

Visszatekintve, az első generáció egy szörnyűség. :B

Play nice!

(#5) Gusztáv válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem nem annyira vészesek ezek az árak, tekintettel arra, hogy ennyi pénzért mostanában egy felsőkategóriás telefont kapsz. Meg azért elég egyedi is lett a masina, a hw sem gyenge, csak ne egy notebookkal hasonlítsd össze.

Laci

(#6) .mf válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


.mf
veterán

Naja, az ARM-os Windows mögött az volt az érvelés, hogy az x86 nagyon megdrágítja egy laptop előállítását, a MS nem tud a 250 USD-s régióban versenyezni. Erre mit kapunk? 800 USD-s telefon-belsős izét. Good job, man. :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) Solten


Solten
addikt

Ez a Windows on Snapdragon egy Windows 10 S -szeru szornyuseg?

Saor Alba

(#8) jubilleum


jubilleum
senior tag

A T sorozatot is IFA tájban szokták frissíteni. Ez most miért maradhatott el?

(#9) westlake válasza jubilleum (#8) üzenetére


westlake
félisten

Frissítés alatt mit kell érteni? Egy-egy generációt nem szoktak frissíteni, hanem kiadják a következőt. A 9. generációs Intel processzorokkal majd jövő márciusban lesz Tx90-es széria.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#10) jubilleum válasza westlake (#9) üzenetére


jubilleum
senior tag

jogos, generáció váltásra gondoltam. és az is igaz hogy most nincs mire.

(#11) turbulencia8 válasza Solten (#7) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem olyan, mint a windows phone. A Lumia 950-bol kiindulva szerintem legalabb annyiara gaz lehet, mert alig van ra alkalmazas. Azert rakerdezek a WP-s topikban.

[ Szerkesztve ]

(#12) Gusztáv válasza .mf (#6) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem soha nem azzal reklámozták, hogy olcsó lesz. Ami mindig elhangzott az a 15+ órás üzemidő, meg az always connected pc. Olcsó akkor lesz, ha a kínai gyártók rászabadulank (Chuwi, Teclast stb), majd ha elfogy az Atom proci.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#13) turbulencia8 válasza Solten (#7) üzenetére


turbulencia8
őstag

WP10, ami x86 emulacioval van felturbozva, szoval a 32 bites asztali cuccok elfutnak rajta.

(#14) Hopkins95 válasza Gusztáv (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

De akkor mivel akar versenybe szállni? Mert annyi pénzért Macbook Air-t illetve Xiaomi Mi Air-t veszel. S azon neked kivétel nélkül minden futni fog. Plusz ha akarsz neadjisten néha videót vágni vagy játszani kicsit, kenterbe veri ezt Snapdragont. Üzemidőben nem lesz ott, de mondjuk a Macbook üzemideje szerintem már elég egy egynapos használatra(tapasztalatból mondom, egyetemen használtam).

(#5) Gusztáv Mondjuk az, hogy a telefonokat annyiért el tudják adni amennyiért, még nem jelenti azt, hogy annyit is érnek. Persze még így is megvan az a réteg, aki megveszi, de én nem tartozom közéjük.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) Alchemist


Alchemist
addikt

Azért a hivatalos X1 Extreme oldalon mekkora hülyítések vannak már: 10+ órás üzemidő... ha valaki rendesen kihajtja a rendszert, örülhet az 5-6 órának, mindez persze véres laggolással egy ilyen könnyű gép esetében.
A BT 5-ös támogatás pedig vicces, mert a W10 még a 4-eset is elég gyatrán támogatja.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#16) Solten válasza turbulencia8 (#13) üzenetére


Solten
addikt

o/

Saor Alba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.