Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

valamit már újíthatnának, léphetnének ezzel a razer egérrel. Számomra a mamba alakja nem volt túl meggyőző, az ujjaim elhelyezkedése a gombokon,, ami nekem hosszú távon kényelmetlen,pedig tenyeres fogást használok, amihez kifejezetten jónak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) korren válasza b. (#1) üzenetére


korren
aktív tag

Nekem meg tökéletes. Ez eléggé szubjektív dolog. Nem jön be, nem kell megvenni.

-I like the misery. -I like this world!

(#3) 5150 válasza b. (#1) üzenetére


5150
aktív tag

Ez nem igy működik, ahogy elképzeled...

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#5) b. válasza korren (#2) üzenetére


b.
félisten

Már megvettem, az előzőt és eladtam. Alakról és formáról nem lehet szerintem nem szubjektív véleményt írni.
Szétterpesztett újakkal kell fogni, ha nem a szélén akarom nyomni a gombokat, ami szerintem nem jó, pedig nincs kis kezem.Fingergriphez szintén nem tökéletes a formája és mérete miatt, szóval kicsit felemásan kellett fognom a kettő között,clawgrippel, ami egyébként kényelmes volt, csak nekem nem előnyös.Ekkora mérettel ennek egy tökéletes palm egérnek kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) korren válasza b. (#5) üzenetére


korren
aktív tag

Oké rendben.

-I like the misery. -I like this world!

(#7) nyunyu


nyunyu
félisten

A Blackwidow Elite is elérhető már – ára razeres szintű, azaz 180 euró körül mozog.

Nem értem miért ilyen olcsó, hiszen rittyentettek volna köré egy kis kickstarteres hájpot, meg állandóan online közösségi szoftvert a háttérvilágítás vezérlésére, akkor akár 250$-t is elkérhettek volna ezért a szarért.

Na jó, a az5qrvanagyégés lett, hiába vették még razerebbre a figurát a razernél

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8) b. válasza nyunyu (#7) üzenetére


b.
félisten

:DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Cattle_Decap válasza nyunyu (#7) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Dragabban vettem az elso genes BW Chromat. Szoval ez az ar igenis barati. Bar en is tobbre szamitottam. Annyira nem zavart volna, a v2 kimaradt, ez lesz a kovetkezo, a v1 meg megy asszonynak. EZ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.