Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Érdekes, hogy az Avforums tesztjében meg (n)agyon dicsérték.

Azért az biztos, hogy:
- Ez a fajta konstrukció nem lesz olyan, mint a dedikált hangsugárzó, illetve a helyiségen rengeteg múlik. Látom, hogy itt építettek neki egyet külön. Ezt viszont a házimozi és hi-fi show-n is megteszik, aztán ez olyan jól szokott sikerülni, hogy legutóbb már el se mentem arra a rendezvényre.
- Az Avsforumon egy promotált "független teszt" (ami nekem egy oximoron) során a Q9FN-t hozták ki egyértelmű győztesnek az OLED-del szemben. A teszt alatti fórumot pár pár perc után kipucolták és lezárták, később az egész "tesztet" levették. Ezután egy forintban nem fogadnék rá, hogy az Avforums akármelyik tesztje hiteles.

[ Szerkesztve ]

(#2) elefant válasza #72042496 (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

wombath mesterrel külön-külön próbáltuk ki, és ő is ugyanarról számolt be, mint én....

egyébként biztos, hogy sok múlik a helyiségen, de hát akkor azt is el kell mondani, hogy csak olyan szobában működik jól, ahol cm. vastag a plafon, ami ilyen-meg-ilyen anyagból van, teljesen szabályos alakú és nincsenek benne tárgyak stb. stb.

de mondom, hangprojektornak tök okés volt a termék, csak a "háromdimenziós térhatás" hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#3) Astroboy válasza elefant (#2) üzenetére


Astroboy
őstag

Magyarul a térhangzás csak gumiszobában élvezhető? :DDD

(#4) Raymond válasza elefant (#2) üzenetére


Raymond
félisten

Szerintem se Samsung specifikus mert en voltam a Sony-nal(?) abban a kis kulon helysegben ahol szinten Atmos hangrendszer volt demozva es hat valahogy fura volt az osszhatas. Hallottam jon a hang a plafonrol, de ez volt inkabb a gond. Too much, nem organikus volt a hangter.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) Don77


Don77
tag

Yamaha ysp-5600-atnem próbálta valaki? Az is atmos képes. A yamaha hangprojektorok elég rendben vannak szerintem.

(#6) Tengri válasza Don77 (#5) üzenetére


Tengri
senior tag

yamaha-ysp-5600-hangprojektor-teszt

Nem rossz, de a Samsung ennél jóval jobb...de még mindig nem az igazi, mert fizikai hangszórók nélkül Atmos-t nem nagyon lehet létrehozni.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#7) Tengri válasza #72042496 (#1) üzenetére


Tengri
senior tag

techradar test
Általánosságban minden tesztoldal jókat ír a H-K és a Samsung "házasságából" született N950-ről.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.