Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fionn


Fionn
tag

+ nagy
- nagy káva... :(
- világít

Kérem :)

(#2) snecy20


snecy20
veterán

Látom nem mostanában szakad el a gamer világ a TN+film paneltől. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) awexco


awexco
őstag

Rgb led :P de szupi :D pont ezt hiányoltam ... ja nem :D
Philips moncsiknál az ambilight viszont kellemes lehet.

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#4) forgonati válasza snecy20 (#2) üzenetére


forgonati
őstag

Még mindig a TN a leggyorsabb, legalábbis elérhető áron... Arra tippelnék hogy a Freesynces monitor jóval olcsóbb lesz, mert TN panelból ilyen gyorsat nem kunszt gyátani, de a másik, 165 Hz-re képes IPS panel, na az rohadt drága lesz szerintem.

Keelah Se'lai!

(#5) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

A foton jol lathato a Motion Blur Reduction nevu feature mukodes kozben PH foto ;]

(#6) snecy20 válasza forgonati (#4) üzenetére


snecy20
veterán

És a helyzet nem is nagyon fog változni, hiszen szintén TN-re jönnek majd a 0.5ms válaszidejű monitorok nemsoká.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) Franklin válasza snecy20 (#6) üzenetére


Franklin
addikt

Ne is változzon! Legyen TN is, IPS is, lehessen választani.

Sokak pénztárcája lenne szomorú, ha csak IPS-es 144 Hz-es monitorokat lehetne kapni ;]

(#8) bindike01


bindike01
aktív tag

Szép meg minden de minek az RGB a hátuljára?....meg amúgy is. :O :O

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#9) Duck663


Duck663
őstag

Egy ideje monitort keresek, pár napja beírtam egy shop keresőjébe amiket elvárnék: 4K, DP, több mint 60Hz-es panel, jó lenne azért legalább 100Hz, de inkább 144Hz, FreeSync. A találat pontosan 0 db volt. Kiegészíteném, hogy lehetőleg nem TN. De mindegy, mert így is, úgy is, 0 a találat, amire lenne igény azt még csak véletlenül sem képesek kiszolgálni, persze az rendkívül fontos, hogy a készülék hátulján legyen egy világító dizájnelem, főleg akkor amikor a fal felé van fordítva és a kibontás után majdhogynem soha az életben nem látja senki. Amíg nincs ilyen, csinálhatnak bármilyen egyéb készüléket, aggathatnak rá bármilyen logót, jöhet bármilyen marketing maszlag, nincs az az isten, hogy ezeket megvegyem. Ha netalántán bekrepálna a mostani, hamarabb venném elő, a valamelyik szekrény mélyén porosodó CRT monitort, mint vegyem meg ezeket.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#10) pomorski


pomorski
őstag

Tetszik, elfogadnám valamelyiket.

(#11) Franklin válasza Duck663 (#9) üzenetére


Franklin
addikt

És milyen vga-val szeretnéd elérni 4K-n a 144 fps-t? :)

Esetleg a Samsung LC49HG90 jöhetne neked szóba, bár nem 4K, "csak" 3840x1080, de 144 Hz, VA panel, és temészetesen ívelt.

(#12) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

A ledes "dizájnelem" "szemkímélő" hatású, pont mint Philips ambija... A falat világítja a monitor körül, nem azért van ott, hogy direktbe a monitor hátát nézzed.

-

(#13) GoldhandRent válasza Franklin (#11) üzenetére


GoldhandRent
őstag

NVIDIA GeForce 9800 GTX 3-way-SLI
;]

[ Szerkesztve ]

-

(#14) Lidl


Lidl
senior tag

En direkt szereltem a moncsi hátuljára egy RGB led szalagot :D 5 dolcsi volt az Ali-rol.
Amikor bekapcsol a gép, bekapcsol az is. Valóban kellemesebb a szemnek.
A G-sync -es pont jó lenne nekem, de a 32 col kicsit nagy. De a tudás pont az, ami kéne. Viszont láttatlanban mondom, hogy 300+ lesz az ára, szóval nem nagyon lesz az asztalomon :(

Lidl

(#15) pomorski válasza GoldhandRent (#13) üzenetére


pomorski
őstag

Ritkán látni ilyen szép cuccot... A sajátod, vagy googlis fotó?

(#16) Pug


Pug
veterán

TN panel, no thanks

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#17) Franklin válasza pomorski (#15) üzenetére


Franklin
addikt

Ugyan már, ez sokkal szebb ;]

(#18) awexco válasza GoldhandRent (#12) üzenetére


awexco
őstag

ph ambi azért elég jól néz ki .

[link]

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#19) awexco válasza GoldhandRent (#13) üzenetére


awexco
őstag

A középső hol kap levegőt ?

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#20) Komplikato


Komplikato
veterán

Dell Ultrasharp OLED 4K 120Hz 30"-os verziója csak 5000 USD. ;)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#21) pomorski válasza Franklin (#17) üzenetére


pomorski
őstag

Szebb.

(#22) Lacok


Lacok
őstag

27"-on kicsit kevésnek érzem a FHD felbontást. Igazán rakhattak volna bele egy WQHD felbontású panelt.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#23) freeapro


freeapro
senior tag

del

[ Szerkesztve ]

(#24) Léc


Léc
tag

:Y

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#25) Duck663 válasza Franklin (#11) üzenetére


Duck663
őstag

A VGA-k fejlődnek folyamatosan, gyorsan és gyorsabban is cserélődnek, monitort viszont nem egy-két évre vásárolsz és nem egy-két évente cserélsz!

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#26) Franklin válasza Duck663 (#25) üzenetére


Franklin
addikt

Ez teljesen igaz, de ha még nem tudod kihasználni, akkor szerintem felesleges megvenni, mert mire utolérik a vga-k ezt a felbontást és fps-t, addigra valószínűleg olcsóbban is megkapod az ilyen (vagy még jobb) monitorokat.

(#27) snecy20 válasza Lacok (#22) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, ott már nagyon nagy a képponttávolság, hacsak nem 2 méterről nézi a delikvens.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#28) #34576640


#34576640
törölt tag

Mi a különbség a G-sync és a Freesync között? Érdemes az előbbire átállni ha van esélyem freesync élményre?

(#29) Hauserjoci válasza #34576640 (#28) üzenetére


Hauserjoci
csendes tag

A freesync amd kártyákkal működik (és Display port szabvány), a Gsync meg Nvidia kártyákkal.

(#30) Hauserjoci


Hauserjoci
csendes tag

Egyébként van valakinek tapasztalata a Gsynces változattal? Va panel engem megfogott ezekkel a paraméterekkel, IPS-el nagyon nem vagyok kibékülve, ez a bevilágítások meg csillogás miatt. Ahogy elnéztem a hazai boltok nemnagyon forgalmazzák. :F

(#31) Ijk


Ijk
nagyúr

Aligha van unalmasabb a monitor piacnal. Évről évre kiadjak ugyanazt. Jo lenne mar valami izgalkas, oled, 40" uhd 120hz freesync.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.