Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

O ki?

(#2) Exowienqt


Exowienqt
csendes tag

Szexi giroszkópos megoldás? Azt nem èrtem, eddig mièrt nem csinálták a fillères giro árakkal.

Aki másba beleesik, magának ás vermet.

(#3) nyesix


nyesix
senior tag

Ez így teljesen értelmetlen. A kép (minitor) előtted van, te meg hátrafelé forgolódsz?! Ennyi erővel elég lett volna ha a QWASD bill. kombót figyelik, és arra reagál a hang.

[ Szerkesztve ]

(#4) Goblin12 válasza nyesix (#3) üzenetére


Goblin12
őstag

VR-rel jobban eltudnám képzelni. Iígy elmondásod alapján tényleg nem sok értelme van.

(#5) toth_janika válasza nyesix (#3) üzenetére


toth_janika
őstag

Pont ez jutott nekem is eszembe... Minek fordítsam a fejem, amikor az egérrel/kontrollerrel fordulok? A VR-ban meg amúgy is onnan jön a hang, amerre nézel? Nem? :F

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#6) ttt


ttt
senior tag

Mondjuk eddig se a szobában forgolódtam, ha hátulról jött valami effekt. De mindinkább ráfordultam, egérrel, billentyűvel, de a monitort bámultam továbbra is. :K

VR-ben meg gondolom ez alap. :)

(#7) elefant válasza zsolti1debre (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

En 😐

(#8) Komplikato válasza Goblin12 (#4) üzenetére


Komplikato
veterán

Tényleg a Samsung Entrim 4D-vel mi lett? Az a belső füllel hiteti el a virtuális térben történő mozgásokat, hogy ne rókázzon be a delikvens. Aztán a bemutatója óta sehol egy teszt vagy bármi.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#9) elefant válasza nyesix (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szerintem ezt a modellt az ilyen több monitoros gamer szettek mellé szánják, tehát ha mondjuk a jobb oldali monitorra nézel, akkor kicsit máshonnan jön a hang. A forgolódós, tényleg extrém példát azért írtam, hogy érthető legyen, hogy mire gondolok

(#10) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok! Biztosan vesznek belőle pàrat majd az alaplapi hangkarihoz, de a sound blaster az fölösleges......:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#11) Duree


Duree
veterán

Na ez az a termék aminek semmi értelme nincsen,persze gondolom ez a fölösleges szolgáltatás miatt jó drága lesz.

duree54

(#12) toth_janika válasza elefant (#7) üzenetére


toth_janika
őstag

Ki az az En? :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.