Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, lehet, hogy sokat tud, de szerintem ez kifejezetten nagyon csúnya lett. A korábbi felső kategóriás termékeik is nagyon csúnyák voltak, azzal a vaskos előlappal és az alatta milliméterre bent ülő kijelzővel. Nem értem ilyesmire miért nem figyelnek a cégnél...

(#2) CSAVI38 válasza #16820480 (#1) üzenetére


CSAVI38
tag

Egyetértek, ocsmány és legalább jó drága, pedig a funkciók rendben lennének, de ha már ronda, akkor amazfit bip a negyedéért

(#3) jUUh


jUUh
addikt

Nem jön be. Se külsőre se az ára szempontjából.

Samsung Galaxy S23+

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

A kinezeten meg dolgozhattak volna, az a nagy kani logo sem segit rajta. :D

(#5) Lami66


Lami66
őstag

Ó, azok a nyócvanas évek.....:)

(#6) tibaimp válasza Lami66 (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ugyan ez jutott eszembe...
gagyi

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Luck Dragon

Hát ez elég csúf lett.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) axioma


axioma
veterán

Ez lett a megvett pebble iranybol? Nyomokban hasonlit, de... ha jol ertem, nem always on kijelzo, innentol a legfontosabbat nem tudja. Ellenben 3x annyiba kerul a belezsufolt izek miatt.

(#9) Mykyta


Mykyta
csendes tag

Soha többet nem veszek Fitbitet, a harmadik adta meg magát egy éven belül a családban, míg a Huawei 2 éve meg se nyikkant. Pedig az appját imádtam.

(#10) lacruise


lacruise
tag

ezért ár volt megülni a Pebble-t :((

LG G5 & BB Z30

(#11) moleculez


moleculez
veterán

Pfejj de csúnya...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Csodálatos egy darab....

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#13) moleculez


moleculez
veterán

Főleg úgy hogy az okosórák mezőnyébe szánják. Fitneszkarkötők között okés, ott a design sokadlagos, de ez más liga. Huawei Watch, S3, és társai nagy falat.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) forgonati


forgonati
őstag

De szép... Biztosan eladnak majd belőle vagy 50 darabot világszerte...

Keelah Se'lai!

(#15) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Mit szívott az aki ezt tervezte? Elképesztően ocsmány ronda :DD

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#16) Timer válasza Mykyta (#9) üzenetére


Timer
veterán

Lövésem nincs, milyen szériát foghattál ki. Nekem volt Flexem, most Charge 2-őt használok, a nejem pedig egy Flex 2-őt, emellett van otthon egy Aria is (utóbbi mondjuk ipari hulladék, hogy nyomnám bele a f.rkam), de mind működik rendben, stabilan.

[ Szerkesztve ]

(#17) Mykyta válasza Timer (#16) üzenetére


Mykyta
csendes tag

2 db Fitbit Charge 1 hullott szét a leggyorsabban, a Charge 1 HR majdnem megélte az egy évet. Nem merek már velük próbálkozni, veszek egy fēnix-et a következő generáció talán még kisebb és könnyebb lesz.

(#18) Timer válasza Mykyta (#17) üzenetére


Timer
veterán

Érthető, csak meglep, mivel nálam tényleg semmilyen minőségi probléma nem volt velük.

(#19) OutsideR válasza lacruise (#10) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Hát igen, ebben nyomokban sem sikerült Pebble-t felfedeznem, cserébe csúnya lett. A vicc hogy a pebble bezárása után romlott el az órám. Kerestem utódot... Vectorwatch.... hát nem ezt is megvette a fitbit? Most egy Amazfittel szemezek. Várom a bejelentést ezt mikor kebelezik be hogy még rondább órákat gyártsanak.

(#20) nyisziati válasza axioma (#8) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem is ez jutott eszembe. Pebble hasonlóság megvan nagyjából, még a funkcionalitás is, de az árat durván elszabták.

Plusz a kijelző. Always-on nélkül hatalmas visszalépés.

(#21) Mp3Pintyo válasza OutsideR (#19) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Pebble Timeot vicc áron tudsz venni Amazonon ha nem akarsz még drágább órára váltani.
Amúgy a Xiaomi órája elég jó választásnak tűnik ennyiért.

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.