Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) --ka


--ka
senior tag

MInden nap van lejjebb a cím adásban!
Az újságírás egy szakma.
Ha a cél a bulvár volt, akkor kérem, álljunk le! Már odaértünk! :(((

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#2) beteg


beteg
őstag

Semmi baj nincs a cikk címével és a tartalmával sem.

Csak futni kell!

(#3) Segal


Segal
veterán

Ez igy edeskeves lesz...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) KBB


KBB
tag

Sikositott a samsung, bes**rok :DD

(#5) rottenbull válasza beteg (#2) üzenetére


rottenbull
senior tag

Hacsak annyi nem, hogy a síkosít az nem egyenlo azzal, hogy a síkká tesz.

(#6) mikej95 válasza --ka (#1) üzenetére


mikej95
aktív tag

Tudod, fel sem tűnt volna a cím, ha nem írod. Lehet hülyén van megfogalmazva, de kétlem, hogy bármiféle clickbait célból lett ilyen. A cikk pedig rendben van.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#7) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

van úgy hogy TV nézés közben is síkosítani kell na... ;]

elbaltázott egy címadás

Aurea mediocritas

(#8) Menyu_S6 válasza AXisBOLD (#7) üzenetére


Menyu_S6
tag

Eloszor azt hittem bekentek a Tv.t valamivel..😁

[ Szerkesztve ]

(#9) Sinesol válasza mikej95 (#6) üzenetére


Sinesol
veterán

Pedig elég egyértelműen clickbait, mivel a figyelemfelkeltő címadás köszönőviszonyban sincs a cikk tartalmával.

[ Szerkesztve ]

(#10) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Kell a francnak a hajlított tv. Hdr, x 1000 fps folyamatosan, megabrutál felbontás a lényeg és a col.
Illetve még annyi, hogy a fekete az legyen fekete a fehér az fehér..ja és legalább 1db DP legyen oldalt vagy a hátlapon :)

+ keret se legyen, oldják meg :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) Lacok válasza Menyu_S6 (#8) üzenetére


Lacok
őstag

Igen. Olyan anyaggal amitől eltűnik az ívelt kialakítás. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) KőkorSzaki válasza rottenbull (#5) üzenetére


KőkorSzaki
tag

+1

A cím pedig helyesen: A Samsung TV-t síkított

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Mit csinált? :DDD

(#14) Skynet258 válasza KőkorSzaki (#12) üzenetére


Skynet258
veterán

Nyelvtanilag korrekten meg síkitott. :D

https://geekpulse.hu

(#15) ßrainiac


ßrainiac
addikt

En ugy vettem eszre h mindig is szempont volt az otletes, vicces cimek adasa, amikor ezt elolvastam, nem ereztem ugy hogy barmi valtozott volna. Jo, azt nem mondom hogy nem kerestem a cikkben a sikositos reszt :))

(#16) KőkorSzaki válasza Skynet258 (#14) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Bizonyára :D

(#17) tecsu válasza beteg (#2) üzenetére


tecsu
addikt

Egyrészt a síkosítás nem ideillő szó, másrészt síkká tenni eleve csak ívelt dolgot lehet.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#18) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Ez a Tizen egy rakás s**r, már bocsánat!

(#19) #94529552 válasza --ka (#1) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem csak a kapkodás miatt lett a cím elbaltázva. Sietni kellett a következő bemutatóra, akármire.
Talán így jobb lett volna>>IFA 2017: Az ívelt Q8-ast ezentúl egyenes kijelzővel is forgalmazza a Samsung. Így nem a címadás lett volna a fő témánk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) --ka válasza #94529552 (#19) üzenetére


--ka
senior tag

tecsu vette az adást, erről a két dologról van szó elsősorban. A többi csak következtetés, részemről is.

Neked is igazad van, sok jó - ha nem végtelen - megoldása van a "feladatnak".

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#21) mzso


mzso
veterán

Micsoda tragédia. Most kereshetnek más orbitális baromságot ami miatt a sok pénzes eszetlen hajlandó lecserélni a méregdrága elavult ívelt tévéjét...

(#22) mzso válasza #94529552 (#19) üzenetére


mzso
veterán

Kivéve hogy ez így hülyeség. A kijelző nem "egyenes", hanem sík.

(#23) BITBOYS válasza mzso (#22) üzenetére


BITBOYS
addikt

Esetleg lapos :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24) Chrys_


Chrys_
addikt

El sem olvastam a cikket, a kommentekre jobban kíváncsi vagyok :D

(#25) #94529552 válasza mzso (#22) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hülyeség volt ebbe bele kötni, mindenki értette a lényeget. Meg attól is függ honnan nézzük. :O Aztán nem a szériát sikosítanák, tehát nyelvtanilag is hibás az eredeti cím, de azt sem vetted észre. Még mindig jobb amit én mondtam, bár mint kiderült, az se tökéletes. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) mzso válasza BITBOYS (#23) üzenetére


mzso
veterán

Ez már helytálló szinonima. :)

(#25) Pumma

Én nem mondanám jobbnak, inkább másképp rossznak. :)
Az eredeti címet meg semmiképp sem próbáltam igazolni.

[ Szerkesztve ]

(#27) wolfman


wolfman
veterán

kezdenek visszakúszni a sík darabok, ami arra utal, hogy egyszerűen csökken az érdeklődés a korábban felkapott ívelt modellek iránt

Szerintem sose volt rá igény, csak azok közt akik fogékonyak a hangzaton nevű hülyeségekre.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28) Astroboy


Astroboy
őstag

Olyan sikkesen lett síkosítva ez a sukár síkképernyő, hogy felsikkantok. :DD

(#29) Kernel válasza --ka (#1) üzenetére


Kernel
nagyúr

MInden nap van lejjebb a cím adásban!

"Címadás" egy szó, tehát kicsit szánalmas is a hozzászólásod, értelmetlen is, felesleges is.

Nyilvánvaló, hogy a cikkeknek csak úgy van értelme, ha kattintanak rá. Ehhez nem árt valamilyen szellemes címet is kitalálni. Ez most nem is olyan rossz.

Maga a téma is tetszik annyiban, hogy nem kedvelem az ívelt kijelzőket. Pláne, ha lejárnak a garanciák és bekerül a szervizembe is ilyen példány, valahogy nincs jó érzésem ezzel kapcsolatban.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#30) twollah1976


twollah1976
őstag

Na errol is (hajlitott kijelzo) lecuppantak a gyartok.

Az embereknek meg leesett, hogy megis csak jo dolog ha az egesz csalad normalisan latja a TVt.

Az meg csak szamomra erthetetlen, hogy a moziban sik a vaszon, ott bo 100 ev alatt nem is tudom miert is nem hajlitottak meg a vasznat.
Erre a TV gyartok elkezdtek eroltetni a hajlitott kijelzot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#31) Sinesol válasza twollah1976 (#30) üzenetére


Sinesol
veterán

Éppenséggel az IMAX mozik íveltek...

(#32) wolfman válasza Sinesol (#31) üzenetére


wolfman
veterán

Szerintem annak íveltsége kisebb ,ráadásul abban a méretben talán van is értelme. Mint a 3D-ek, aminek otthoni körülmények között nem sok.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33) VIC20 válasza twollah1976 (#30) üzenetére


VIC20
őstag

Valaki egyszer kifejtette itt, a fórumon, hogy a mozivászon sem sík, de persze ott a mérethez képest minimális a hajlítás, amit a kijelzőknél csinálnak, az valóban egyszemélyessé teszi a tévénézést.

(#34) twollah1976 válasza VIC20 (#33) üzenetére


twollah1976
őstag

Való igaz, van benne egy pici ív.

A hajlított kijelző is szépen lassan eltűnik a történelem sűllyesztőjében, ahogy eltűnik a 3D-s tv.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35) VIC20 válasza #94529552 (#19) üzenetére


VIC20
őstag

Igazából egy idézőjel megoldotta volna a problémát. (Akkor max. csak azon lehetne vitatkozni, hogy mennyire erőltetett a poén.)

(#36) mzso válasza wolfman (#32) üzenetére


mzso
veterán

Emlékeim szerint az (a kevés) is csak a vetítés miatt van, hogy a sarkaknál is normális legyen a képminőség.

(#37) --ka válasza Kernel (#29) üzenetére


--ka
senior tag

Gratulálok a nyelvtannáci hozzászólásodhoz, megérte!
A baj az, hogy a tartalom készítői pontosan az ilyen igényekhez állítják be a produktum minőségét.
Te régebben vagy jelen a PH!-n, mint én, ezért is furcsa, hogy nem érzed ezt kicsit sem gondnak.

Ígérem, itt és most bejeztem az ilyen típusú hozzászólásokat, nem érdekel a továbbiakban, hogy felületes, pongyola stílusban jelennek meg cikkek, az egyetlen valamire való magyar IT portálon. :R

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#38) #94529552 válasza VIC20 (#35) üzenetére


#94529552
törölt tag

Igazságon vagyon. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.