Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Előzetesen jól fest, kíváncsi leszek mennyire bír el a hűtés a 1060-as kártyával. És végre IPS panel megint.

[ Szerkesztve ]

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Szebb, mint a tavalyi változat, de a 15,6 hüvelykes kijelző számomra továbbra is viccessé teszi ezt a kategóriát!

(#3) ZuluMASTER válasza PR0JECTNR56 (#1) üzenetére


ZuluMASTER
csendes tag

Az én laposom is melgedne a 1060 miatt,de használok cooling pad-et,és vacuum coolert.. egyszerre.. ennek köszönhetően(mielőtt nekem esnek a trollok... :D : kis helyen elférnek,így nem vesztettem semmit a mobilitásból) de persze csak akkor használom őket ha játszom,mert alapjáraton egyáltalán nem meleg a gép:

Bántják sokan,hogy mivel kevés a hely.. Melegszik/throttling-tól kell tartani.. a fenéket.. volt,hogy unatkoztam,mert rossz volt az idő,és csajszim is szüleinél volt... egész nap toltam a Doom-ot,max beállításon,és semmi gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

Minden publicitás jó, kivéve a nekrológot.

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Sajna a 17"-os kategóriának megvan a felára, pedig tényleg az lenne az igazi. FHD mellé én megelégednék a 1050Ti- vel, jól néz ki a hátsó rács is, de kár az akksiért.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#5) idegen lény


idegen lény
őstag

250 ezer forinttól

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#6) Mustaros válasza ZuluMASTER (#3) üzenetére


Mustaros
aktív tag

A cooling pad meg oké , de a vacuum Cooler minek??
Vettél egy majdnem fel millás gépet amire ilyen szarokat kell aggatni hogy ne melegedjen túl?

(#7) AusWolf


AusWolf
őstag

Az 1000 dolcsis nyitóár nem is rossz, főleg mivel nagyjából ennyiért adták/adják az előző szériát is 1050 Ti-vel.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#8) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

jónak tűnik! kíváncsi leszek mennyi lesz az itthoni belépő ár.

(#9) pengwin válasza ZuluMASTER (#3) üzenetére


pengwin
addikt

Erről a hűtés-konfigurációról tudnál esetleg képeket feltenni? :)

Üdv, pengwin

(#10) PR0JECTNR56 válasza pengwin (#9) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#11) villamos válasza Hurkaleves (#8) üzenetére


villamos
őstag

Ahány dollár, annyi euró a jó szokás szerint, plusz a hazai pofátlanság határát súroló kiskereskedői árrés... mindez természetesen freedos -szal...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#12) pengwin válasza PR0JECTNR56 (#10) üzenetére


pengwin
addikt

A kiegészítő toló-szívó hűtésére gondoltam, de azért köszönöm szépen!

Üdv, pengwin

(#13) Chiller


Chiller
őstag

A TN panelt kicserélték IPS-re, de az aksit meg lefelezték.

Gratulálok....

(#14) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

..

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#15) Tép-e válasza villamos (#11) üzenetére


Tép-e
csendes tag

Akkor kb mint a 7559 esetén. 320-330 dos, 360-450 win10+ssd mérettől függően :(((

(#16) Lacok


Lacok
őstag

A 4K-s kijelzőnek nem látom sok értelmét ezekhez a hardverekhez.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#17) pengwin válasza Lacok (#16) üzenetére


pengwin
addikt

Nyilván mókusvakítás ehhez a hardverhez...
Szerintem lenne értelme, ha kalibrált, tényleg jó minőségű 4K-s panelt adnának bele, mert úgy legalább munkára jó lenne.
Csak z a gyártónak nem érdeke, mert gondolom akkor a sokkal drágább munkagépeit nem vennék.

Üdv, pengwin

(#18) CSB29


CSB29
aktív tag

Nagyon sok hasonló, vagy gagyibb hűtésű gép, pl. az acer nitro meg a rog gl is "nagyjából" elbír a 1060-nal nem? Ennek akkor nem lehet probléma. + Sokkal szebb. Nem ordít a képedbe az iskolában, vagy az irodában h esténként cségó wooden nyolc vagy :D

(#19) Kisherceg85


Kisherceg85
tag

Érdemesebb volna ezt megvárni, mint megvenni a 7567-est ezzel a konfiggal??

• Gyártó: Dell • Processzor típus: Intel® Core™ i7 Processzor Quad Core • Számozás: 7700HQ • Memória méret: 8GB (+8 GB-ot kértem bele) • Merevlemez méret: 1TB + Kértem egy Samsung 960 EVO NVME - 250GB - M.2 SSD-t, a gyári ami benne van, az 500MB/s körül van az olvasás/írás, ennek meg 3000 az olvasás 1500 az írás.) • Videokártya típusa: GeForce GTX 1050 Ti • Kijelző méret: 15.6 • Felbontás: 1920 x 1080 • Tipus: Full HD LED / matt • Operációs rendszer: Windows 10 • Garancia időtartam: 3 év • Szin: Fekete

(#20) fm! válasza Kisherceg85 (#19) üzenetére


fm!
tag

Én szerintem már megvárom a 7577-et, ott már legalább tuti IPS a kijelző. Bár egyelőre csak radium.hu-n van, talán máshol is feltűnik nemsokára, nehogy valami átmatricázott billentyűzetes szürke import legyen a gép.

[ Szerkesztve ]

(#21) fm! válasza fm! (#20) üzenetére


fm!
tag

És még mindig csak várok és várok... :)

(#22) #42098752 válasza fm! (#20) üzenetére


#42098752
törölt tag

A Radiumot en sem ajanlom senkinek. Kerulni kell, mint ordog a szenteltvizet, mert sumakolnak ezerrel, ami sajnos sajat tapasztalat...

(#23) fm! válasza #42098752 (#22) üzenetére


fm!
tag

Köszi az infot, a héten végre már rendes kínálat van pl. a mysoft-nál, de nagykerben is. Pár nap, aztán eldöntöm végre, hogy melyik verzió legyen és már rendelem is!

[ Szerkesztve ]

(#24) #42098752 válasza fm! (#23) üzenetére


#42098752
törölt tag

dupla volt

[ Szerkesztve ]

(#25) #42098752 válasza fm! (#23) üzenetére


#42098752
törölt tag

http://www.laptopszalon.hu/dell/dell-inspiron-7577-245471-laptop_31404-adatlap

Csak a Windows 10 tart vissza a vasarlastol...

(#26) fm! válasza #42098752 (#25) üzenetére


fm!
tag

Mármint az, hogy csak azt lehet rárakni, a Windows 7-et már nem. Ez nekem is probléma, hatalmas visszalépés lesz Win10-re váltanom nekem is Win7-ről. Vannak progik, amik egész jól visszahozzák a régi Start menüt, de az már nem ugyanaz. :O
Sőt, a jó kis Inspiron 1720-amat is már most siratom, pedig megmarad, csak csinálok belőle egy szervert. Valahogy nem visz rá a lélek a váltásra, ha lenne a 7577-ből 17"-es változat a Latitude billentyűzetével, akkor egy pillanatig nem gondolkodnék.
Most a Latitude jön be, de abból is 15,6" a legnagyobb, és maximum 940MX kártyával adják aranyáron. A 7577-ből is max. 15,6"-os méret van, a billentyűzete pedig meg sem közelíti a Latitude-ét. Pedig én szinte csak gépelek (programozok) egész nap, marha fontos a jó billentyűzet.
Nekem a Precision M7720 lenne igazából jó, csak a 1,5 milliós ára kicsit elriaszt. Illetve, hogy abban is csak P4000 van, ami az 1060 VGA teljesítményének töredékét tudja csak.
A tököm, megint az lesz a vége, hogy semmit se veszek. 1 éve ugyanígy nekifutottam a 7567/Latitude-ra váltásnak, aztán 1 hónap keresgélés után nem vettem semmit. Úgy érzem, hogy idén is ez lesz. Újratelepítem a 1720-on a Windows 7-et, aztán éldegélünk tovább. :D

[ Szerkesztve ]

(#27) #42098752 válasza fm! (#26) üzenetére


#42098752
törölt tag

En 8.1-et hasznalok, de a 7-el is ki lennek bekkulve.

Nalam maradt a Dell (AW egesz pontosan). A valtast ugy oldottam meg, hogy rendeltem egy uj AW 18-at.
Igy maradhattam a jol megszokott 8.1-nel...

(#28) fm! válasza #42098752 (#27) üzenetére


fm!
tag

Úgy nézem Latitude 5580 lesz ebből i7-7820HQ procival, 940MX-el. Játszani valószínűleg nem nagyon fogok rajta tudni, de ha megint nagyon rám jönne, akkor max. felturbózom az asztali gépet. :U

(#29) DamianB válasza fm! (#26) üzenetére


DamianB
őstag

Ugyan ez szokott lenni velem is nézelődök na most aztán veszek egy új vadállat gépet aztán lenyugszok és használom tovább a régit.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#30) fm! válasza DamianB (#29) üzenetére


fm!
tag

Végül le kellett cserélnem az Inspiron-t, már egy nagyobb weboldal betöltése is gondot okozott neki. Latitude 5580 lett végül, de nem volt egyszerű menet, az első irgalmatlan coil whine-t nyomott, a második csere gép már elviselhető. De nem tökéletes, ami azért egy 360 000 Ft-os gépnél picit zavar... :F

(#31) Dhampir válasza fm! (#28) üzenetére


Dhampir
félisten

940MX? Nem 930MX? :F

(#32) fm! válasza Dhampir (#31) üzenetére


fm!
tag

Nem, itt 940MX-et írtak: [link]
Persze mint tudjuk mysoft-tól semmit... :)

(#33) Dhampir válasza fm! (#32) üzenetére


Dhampir
félisten

Valóban, a cikkszám alapján és a Dell szerint is létezik 940MX-el is. :R

(#34) Dhampir válasza Dhampir (#33) üzenetére


Dhampir
félisten

Azt nem gondoltam volna, hogy 400 körül csak 930MX-el van (korábban csak az "olcsóbbakat" néztem U-s procival). Több, mint félmilliót kell kicsengetni (Áfával) egy 940MX-es konfigért... :U

(#35) fm! válasza Dhampir (#34) üzenetére


fm!
tag

Igen, a terv nekem is az volt, hogy 940MX lesz i7 HQ procival, de átgondolva 560 000 Ft-ot rohadtul nem ér meg. Az i5 HQ és intel VGA 360 000 Ft volt, és komolyabb melóra se az intel VGA, se a 940MX nem való. (Bár leteszteltem, a beépített VGA-n simán elfutott még a Far Cry 4 is.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.