Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

Nem rossz, csak éppen nincs túl sok haszna. Inkább gyúrnának a minőségre, mint az ilyen hülyeségekre. Ráadásul minden bizonnyal Edge LED-es, ami tovább ront a helyzetén...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) wolfman válasza bteebi (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Hát nem tanultad meg? LCD nem tud tovább fejlődni,az OLED drága így körbe kell fosni még a témát hangzatos és látványos hülyeségekkel. Vékony vékony, de van ennek valami érdemi haszna?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) Lacok


Lacok
őstag

A külső megjelenés helyett inkább a képminőség javítására kellene nagyobb hangsúlyt fektetni.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#4) kolopele válasza wolfman (#2) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az OLED drága viszont megéri míg egy ilyen nem.

(#5) wolfman válasza kolopele (#4) üzenetére


wolfman
veterán

A beégés miatt nem vennék nyugodt szívvel.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) jedis válasza kolopele (#4) üzenetére


jedis
senior tag

Mihez képest drága ? 350-ért már van FHD-s, 500-ért meg UHD-s. Ahhoz képest, hogy mikortól lehet kapni OLED TV-ket, elég gyorsan zuhant az áruk. Karácsonyra mind kettő esni fog 50-50EFt -ot minimum. Aki ilyet szeretne a karácsonyfa alá, az be is fogja tenni . :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#7) tibaimp válasza wolfman (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem még plazmám van, igaz az utolsó előtti széria, de semmi beégés stb. Ha minden jól alakul én is ezt a jó kis Pana-t egy oled-re cserélném pár év múlva....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) kolopele válasza jedis (#6) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nekem van én tudom mennyi, ha beszorzod a 350 - et tízzel meg is kapod az árát (majdnem), nem mondanám éppen olcsónak.
Na persze vannak olcsóbbak is csak nem ebben a méretben.
wolfman: Hagyjuk már ezt a beégési marhaságot. Bármelyik beéghet. Ennyi erővel ne vegyél olyan autót sem ami szinte teljesen automatizált csak mert több a hibalehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#9) tibaimp válasza kolopele (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

77 colos oled tv-d van! :C
Az igen :R

szerk: majdnem 2m a képátló... :K komoly

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) kolopele válasza tibaimp (#9) üzenetére


kolopele
nagyúr

Most hogy a gyerekek megint suliban amikor itthon vagyok készülgetek egy cikkel erről is meg egy 1080 TI teszttel is, talán elkészül még idén :K

(#11) tibaimp válasza kolopele (#10) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Helyes, helyes.
Amikor (és nem ha) elkészül, nagy élvezettel fogom elolvasni, akár mind a kettőt is.
Gondolom a logout-ra megy?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) kolopele válasza tibaimp (#11) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mindenképpen.

(#13) joey04


joey04
titán

Parasztvakítás felsőfokon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) Piftuka válasza bteebi (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

Az a helyzet, hogy a Hisense esetében a minőségre való törekvés is megvan, számos, nagyratörő terv mellett.

Kínában 30 éve fogalom a cég, és a legnagyobb gyártó, az USA-ban hetedikek, de 2019-re a legjobb háromba szeretnének jutni. Dél-Afrikában, és - ami még fontosabb -, Ausztráliában pedig szintén elsők.

Utóbbi pedig inkább a minőségre, mint az árra érzékeny piac.

Európa felé is nyitnának; a jövő évi labdarúgó világbajnokság főszponzoraként ismertetik meg a termékeikkel a nézőket.

Én örülök, ha itt is elérhető lesz a termékpalettájuk, megfelelő szervizháttér mellett, ugyanis rendkívül sok féle készülékük van, és a zömére igaz, hogy meglehetősen jó áron.

Ráadásul többféle technológia mellett tették le a voksukat. A cikkben látható "tapéta LCD" csak az egyik; egyébként a piaci igényeket fedik le vele.

Amellett több féle LED tévéjük van, csúcs technológiaként az OLED ellenében a ULED-et (FALD) preferálják, de lesz óriás méretű lézer projektor tévéjük is...

Óriási tőke áll mögöttük, és annak egy jelentős részét (7%) dedikáltan csak fejlesztésre forgatják vissza.

Summa summarum: éppen itt, kis hazánkban, ezen a rendkívül árérzékeny piacon kellene örülni az ilyen cégek jelenlétének, és várni a mielőbbi "megtelepedésüket"!

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.