Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Herczegh


Herczegh
csendes újonc

Sziasztok!
Nektek van E-mail alkalmazásotok? Én nem találok ilyet, pedig a haszn. útmutató írja. Lehet, hogy csak bizonyos telefonokkal tudja ezt az óra? (nem samsung telefonnal használom)
Köszönöm, Miklós

[ Szerkesztve ]

(#203) Darko válasza Herczegh (#201) üzenetére


Darko
senior tag

Nekem S7E van, és áttértem a gyári email kliensre (ami a telefonon gyárilag rajta volt) mert azzal működik. Lehet, hogy csak a samsung telefonokon lévő email kliensekkel működik? Mindenesetre soknak van problémája ezzel azoknak akiknek nem samsung a telefonuk.

így néz ki az órán: [kép]

így a telefonon:[kép]

így a menüben: [kép]

Amúgy ezt az órát szerintem kihasználni csak Samsung mobillal lehet teljesen, gondolok itt az S health alkalmazásra pl.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#204) sarkan válasza PPeti1986 (#202) üzenetére


sarkan
aktív tag

Köszönöm. Sajnos akkor nem lesz órám. Az apple órája nem tetszik mert egyszerűen szólva randa és drága.

Az iphone-hoz egyelőre ragaszkodom.

[ Szerkesztve ]

(#205) Herczegh válasza Darko (#203) üzenetére


Herczegh
csendes újonc

Htc-n nem jelenik meg ilyen app. Köszönöm!

(#206) concrete86


concrete86
aktív tag

Sziasztok. Rendeltem egy frontiert, ami már az üzletben vár 3 munkanapig, de sajnos a magánélet közbeszólt és nem tudom megvásárolni. 110.200 ft, ha valakit érdekel (nem tőlem, az üzletből). Írjon privit, ha kell valakinek .

(#207) Zedlog válasza vmack (#199) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Köszi a tippet, gyönyörűek ezek a márkás számlapok. Csak sajnos pl. a Tag Heuer Carrera nekem 30 óra alatt 80%-ot szippantott le az akksiból. Nagy kár.

(#208) vmack válasza Zedlog (#207) üzenetére


vmack
tag

Nekem gyanús, hogy a telefonon futó progi (vagy a plugin) a hibás a merülésért. Egyre rövidebb ideig bírta az óra, volt, hogy egy nap után alig 20% maradt az órában, már kezdtem megijedni, de pont jött az aktuális januári javítócsomag a nexusra és e miatt újraindítottam, és a következő töltés után ismét 3 napig simán kibírta az óra. Majd aztán megint megfigyelhettem, hogy 2 nap után még 45%on volt estére az óra, éjjelre repülő módba tettem, reggel 40% on állt. kilőttem a repülő üzemmódot, és 1 óra alatt 23%ra esett. Feltöltöttem majd újraindítottam a telefont, és reggel óta mostanáig 20% ot evett csak.

Szóval próbáld ki azzal a számlappal ami szimpi neked, hogy újraindítod a telefont és nézd meg kevesebbet eszik e utána.

Amúgy alaposabban megnézve a feltett számlapokat van azért bajuk, a legtöbbnél ugrabugrálnak a mutatók (időnként elcsúszik a középpont) De alapnak jók, én is magamnak csináltam egyet a gear watch designerrel.

[ Szerkesztve ]

(#209) Zedlog válasza vmack (#208) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Én a telefont mindig kikapcsolom éjszakára, tehát valószínűleg nem azzal lesz a baj. Visszaraktam egy sima számlapot, amit a Galaxy appsból töltottem le, és most jó, tartja a kb. 1%/óra merülési tempót. Majd még próbálkozom.

(#210) Darko válasza vmack (#199) üzenetére


Darko
senior tag

"Vagy nem jöttem rá hogyan kell beállítani, vagy nem tudja, hogy hogyan lehetne cross training vagy trx edzés alatt folyamatos pulzust mérni."

Voltam reggel edzeni teremben és kipróbáltam a pulzusmérést.A Kerékpár funkcióban van folyamatos pulzusmérés, csak ugye az elégetett kalóriát ilyenkor nem jól értékeli, viszont van grafikonja a pulzusmérésnek. Ha nem szükséges a grafikon, akkor TRX-re jó lehet a Szobakerékpár funkció is a folyamatos pulzusmérésre, a kalóriaszámolása is megközelíthetően jó lehet.

A pulzusmérés pontosságát összehasonlítottam egy suunto ambit3-al, 4-5/p volt az eltérés a két érték között.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#211) Darko válasza Darko (#210) üzenetére


Darko
senior tag

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#212) vmack válasza Darko (#211) üzenetére


vmack
tag

Köszi!
Este kipróbálom, és egyben összevetem egy scosche rhythm+ -al.
Meglátjuk melyik mit mér :)

(#213) iminet válasza Memmaao (#198) üzenetére


iminet
tag

"Itthon nem lesz hivatalosan LTE változat."

Ebben biztos vagy ?

[ Szerkesztve ]

(#214) Memmaao válasza iminet (#213) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen. A szolgáltatók még nem élnek az e-sim lehetőséggel, a samsung hivatalos forgalmazói nem fognak LTE változatot kínálni. Szürke importos persze biztos lesz (de minek?).

My name is Bond, James... Dean.

(#215) iminet válasza Memmaao (#214) üzenetére


iminet
tag

Arról hogy az e-sim mennyire hasznos van valakinek infója ?
Esetleg tapasztalat ahol használni is lehet ?

Amúgy meg tisztára mint az NFC. :W
Van már minden telóba csak épp lehetőség nem sok használni, 2 bank azt ennyi pedig a tesz x éve sikeres volt. Amikor ment a tesztüzem mindenki mellette volt meg támogatta azt gyakorlatilag alig lett belőle szolgáltatás. Csak ezért pedig nem hiszem hogy sokan bankot váltanak.

[ Szerkesztve ]

(#216) roxan válasza iminet (#215) üzenetére


roxan
senior tag

Ha mondjuk az előfizetésedhez tartozó sim-kártyához adnának e-sim.et, akkor telefon (bluetooth) nélkül is tudnál mindent, amihez telefon (net) kell. Navi, telefonálás, mail, üzenetek, stb. Enélkül csak a telefonon keresztül mennek ezek.

(#217) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Kérdésem a következő lenne. A magasság mérő hogy muxik? Mert nekem fura hogy a tengerszint alatt vagyok - 300meterrel :D. Vagy lehet valahogy kalibralni?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#218) vmack válasza vmack (#212) üzenetére


vmack
tag

Hétfőn elbénáztam (a fene gondolta, hogy ha a telefonon indítom az shealth ban az edzést akkor nem figyeli a gear adatait :( na de ma megvan az összehasonlító mérés:

a scosche rhythm+ az etalon, ez pontosan mér:

és itt a gear mérése (a távolság az marhaság, hiszen nem futottam :D ) :

egymásra téve a két grafikon:

[ Szerkesztve ]

(#219) vmack válasza vmack (#218) üzenetére


vmack
tag

talán most jobban sikerült egymásra illeszteni:

(#220) vmack


vmack
tag

tudja valaki, hogy az shealth hogy milyen néven van fent az órán?
gondolok itt arra, hogy ha parancsikonból el akarom indítani pl a stoppert akkor annak ez a linkje: com.samsung.stopwatch-wc1 vagy a task managernek: com.samsung.w-taskmanager

csináltam egy számlapot, ahonnan szeretném elindítani ha a számlap bizonyos részét megérintem, a fenti kettőt már megcsináltam, de ezt nem találom sehol sem leírva.

jelenleg ilyen:

(#221) vmack


vmack
tag

eléggé döglött a topoic :)
reméljük, hogy most, hogy a Telekomnál is kapható, többen leszünk.

keresd a hibát a képen :))))))

[ Szerkesztve ]

(#222) Memmaao válasza vmack (#221) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem mindenki átment a teszt fórumára. Remélem, ha frontier-t rendelek, nem a classicot kapom :)

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#223) vmack válasza Memmaao (#222) üzenetére


vmack
tag

az merre?

ja, megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#224) MaCS_70 válasza Memmaao (#222) üzenetére


MaCS_70
félisten

Bár ott inkább az okosórák fikázása vagy védelme című szájkarate folyik, bár talán már konszolidálódik a vita.

Egyébként nem igazán értem, hogy miért jó ez a párhuzamosítás. Ez a topic régen megvan, ide kellene becsatlakoznia az újnak.

Millió más hardvernél is hasonló a helyzet, konkurens topicok mennek egymás rovására...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#225) Darko válasza MaCS_70 (#224) üzenetére


Darko
senior tag

Ennek kéne megmaradnia, ez legalább az óra bejelentésétől megvan és nem túrták még szét.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#226) Memmaao válasza MaCS_70 (#224) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát igen, de ugye általában az szokott lenni, hogy a teszt fóruma megy, a hír fóruma meg elhal, de jelen esetben a note 7 okozta csúszások (a gear s3 is ugye nov-re volt tervben eu-ban) miatt ez a fórum itt beindult, a másik meg késve indult.

My name is Bond, James... Dean.

(#227) concrete86


concrete86
aktív tag

Üdv, ismét kérdésem lenne.

Miért van az, hogy az órán nem tudom frissíteni az időjárást (sem erre alkalmas számlapról, sem a weather-ből), csak telóról tudok szinkronizálni? Wifi, b2, gps be van kapcsolva, mégis azt írja, hogy "A hálózat nem érhető el.". Ugyanez HERE-nél, nem találja meg a helyemet. A gyári Samsung S3 Outdoor számlapon rányomok az időjárásra, hogy belője, de ott a wifi-jel áthúzva és "Network error".. :( Help pls.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.