Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az a baj, hogy iPad árban van, azon az árszinten meg szerintem kevesen választják az Androidot, azon belül is a Huaweit. Telefon fronton viszont durván mennek, bár tudom, hogy nem reprezentatív a minta, az ismerőseim közül 4-en is nemrég vettek Huawei/Honor készüléket. Ja és egyiküknek se volt korábban a márkától semmijük.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Ez nagyon drága :( Olyan 50 körül még megveszek egy tabletet, de 120-130 ezerért?

(#3) xmaas válasza Csapoati (#1) üzenetére


xmaas
őstag

Hat azert tegyuk hozza hogy Ipad legalja szintjen van ilyen felszerelest minimum 200+ matyasba adnak alma logoval megtamogatva ,de az jogos hogy ha mar droid akkor valoszinuleg nem huvelyt fognak valasztani az emberek ennyiert .

Amugy arra nagyon kivancsi lennek hogyan tudnak kipreselni 11 ora videonezest belole mert valahogy ketlem hogy az valodi adat

(#4) Gainka


Gainka
őstag

Kedves Huawei, 100 000 pénzből lecserélem a teljes horgászfelszerelésem, újra.
Amúgy tetszik, csak drága mint a az összes többi csúcs telefon is.

[ Szerkesztve ]

(#5) Csapoati válasza xmaas (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az iPad Mini 2 Retinát nézd, az még olcsóbb is és nem igazán gyengébb (egyedül az 1 giga RAM kifogásolható).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ezen az áron, nem is fantáziálok rajta.

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Szép és erős. Kíváncsi leszek, szolgáltatók beteszik-e a kínálatukba. Amúgy az én kedvenc tabletem a Mediapad T1 7.0. Eszméletlen jó az üzem ideje (12 óra hivatalos, konkrétan majdnem három napot végig neteztem rajta) és használható tablet, szép kijelzővel, jó érintővel.

(#8) ovics


ovics
aktív tag

nem lenne rossz, de ilyen árnál már megvárom azért a samu tab s3at is hogy mit tud

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tabletem már van 2-vel se megyek többre. Inkább valami hajszál vékony gépet vennék mint az Acer Spin 7 vagy esetleg a Swift vonal. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) Szilofon


Szilofon
tag

Nekem volt Huawei T1 8.0 Pro,nagyon jó volt mindenben,és az ára is megfelelő volt.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#11) joelke HU


joelke HU
senior tag

Nagyon szép. Pontosan ilyenre fáj a fogam. Mobilon megszoktam, hogy olyan szép tűéles a kép. A telóm 400 ppi feletti a mostani tabom meg csak 160. Nagyon fáj a szívem egy jobb megjelenítővel szerelt cuccért. De itthon ez ritka madár. Egy-két méregdrága Samsung tudja talán meg valamelyik kifutó Asus. Na majd karácsonyig talán ez is olcsóbb lesz, ha megjelenik egyáltalán addigra.

Motorola G51

(#12) gerii válasza xmaas (#3) üzenetére


gerii
addikt

Lehet az 11 óra, nekem az Atomos Win tabletem elmegy 6-7 órát még 2 év után is.

(#13) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem nem drága, viszont szebb azért lehetne. Viszont az kérdés, hogy a K950, és az IGP-je hogy bír ezzel a felbontással.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Na lehet meg van a kovetkezo telefonom. :D

(#15) -Mosquito- válasza Csapoati (#5) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Meg az, hogy egy 3 éves tab.. Wifis 95eft ,4G-s meg 128eft nem sufni boltból. Pl a "Galaxy Tab S 8.4 WiFi-s változata 130 ezer forintba került, az LTE-s kivitel 160 ezekbe került 2014-ben." Szóval akkor mi is a drága?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#16) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ujjlenyomatolvaso/homegomb miért nem nagyobb? Arra sok helyre elfért volna egy nagyobb kényelmesebb darab, igy aránytalan és ezáltal kényelmetlenebb a használata. Utobbi más tabletre is érvényes.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) Csapoati válasza -Mosquito- (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy önmagában drága, hanem hogy az iPad Minik árszintjén van, ahol az emberek általában inkább azt választják.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) sirkan13


sirkan13
aktív tag

Szerintem teljesen korrekt,Mediapad M2 Lte-em van a vodától hosszabítással és kedvezményekkel 72.000ft-ból megállt nekem.130.000ft-ért szerintem nem sok,ha a specifikációt nézem.Megvan az utód.Én tabot használok mindenre kivéve telefon arra egy x-cover 2 használok,multimédiára,netre ott a tab.

[ Szerkesztve ]

(#19) pusszycat válasza sirkan13 (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

El lehet bögyörészni rajta de kicsit nekem kényelmetlen mindenre. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) atikó


atikó
őstag

Lesz feketében akkor veszek boldog tulajdomosa leszek egy sim változatnak.

(#21) #16820480 válasza atikó (#20) üzenetére


#16820480
törölt tag

A többi tabletük is csak fehérben és aranyban volt elérhető...

(#22) atikó válasza #16820480 (#21) üzenetére


atikó
őstag

akkor buktak egy vásárlót, nem értem mi ez az aranymánia, nagyon gáz! (egyre több gyártó nyomatja, ezért kellett lemondanom a honor v8-ról mert arany van meg fehér. biztos nyavalyás alma koppintás!

(#23) #16820480 válasza atikó (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mert egyre több gyártó kínai. Náluk ez megy, sajnos :U Tabletből alig lehet Kínában feketét kapni, mert csak szutyok hardverrel gyártanak feketét, a normális hardver a fehérekbe kerül... Én sem értem, de hatalmas divat az arany arrafelé.

(#24) pusszycat válasza atikó (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A Samsungnak van fekete tabletje. Na jó csak vicceltem tudom h ki nem állod. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) sirkan13 válasza pusszycat (#19) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Észre sem veszem hogy nálam van😃Nadrágzseb nyáron,kabátzseb télen.

(#26) gusthy válasza Csapoati (#17) üzenetére


gusthy
veterán

Szerintem az ipad mini iszonyúan elavult.

(#27) atikó válasza pusszycat (#24) üzenetére


atikó
őstag

:R :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.