Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sefter


Sefter
veterán

Tyű de gagyi design...

Psn ID: sefter_hun

(#2) -Skylake- válasza Sefter (#1) üzenetére


-Skylake-
addikt

Siman csak Acer. Nekem ez a marka mindigis a tech vilag aljat jelentette a fejemben es meg kell mondjam, ez a ceg mindent megtesz azert, hogy a velemenyem ne valtozzon soha.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#3) sowi válasza -Skylake- (#2) üzenetére


sowi
őstag

jajj, ha tudnad :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#4) Lacok


Lacok
őstag

"430 eurós kezdőárban gondolkodnak, de konkrét hardver híján nehéz kategorizálni, hol helyezkedik majd el a kínálatban."

Biztos, hogy nem az i7-es processzorral szerelt változat kezdőára lesz.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#5) -Skylake- válasza sowi (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

Mit kellene tudnom ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#6) ivarg válasza -Skylake- (#2) üzenetére


ivarg
tag

Idáig érezni lehetett, hogy beleremeg egész Taiwan ebbe a kemény kijelentésbe, kiváncsi lennék, hogy 50 vagy 80 ezer forint érték határon vásárolt eszközeid voltak e (ha volt egyáltalán valamid és nem csak a szád jár) az Acer-től.
ha valaki ilyen kategorikusan leugat egy márkát akkor az vagy sosem használta vagy csak a legolcsóbb szarjait amik mindenkitől szarok.
Májusban selejteztün egy cégnél S939 A64-es Acer gépeket 12db-ot az összes máig működik több mint 10évig használták őket probléma mentesen.
Egy másik ügyfél M421-es tornyokat használ vagy 8-éve szintén gond nélkül.
Sorban cserélik le a szappantartó Aspire AMD-s és Core(2)duo-s laptopokat újakra szintén mind működik máig csak a teljesítményük kevés már.
3éve az első V szériából 7db-ot adtam el egy céghez soha egyel sem volt gond.
Áruld már el mi a pöcsről beszélsz, nem tetszik a szinük vagy valami hasonlóan mély berágódás van az aspergeres tekervényeid között?
Sem a HP sem a Dell sem a Fujitsu nem képvisel minőségben többet/jobbat, azonos áron meg mindig kevesebbet nyújtanak valamiben, akkor mi is a baj?
Nem a legalja szintből kellene kiindulni ahol senki nem nyújt kiemelkedőt amikor egy márkáról képet alkotsz szerintem ez ilyen erős panelproli tempó nem gondolod?

Ja ne gondold, hogy Acer kereskedő vagyok márka függetlenül mindig a legjobb ajánlatot dobom az ügyfélnek a többi márkát is forgalmazzuk már lassan 20 éve...

[ Szerkesztve ]

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.