Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyi pénzért kapok egy mini hifi-t bluetooth-al igaz az nem hódozható. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) Carbonado11 válasza pusszycat (#1) üzenetére


Carbonado11
tag

Vagy egy JBL Charge3 - at.

Redmi Note 8

(#3) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha az USA-ban $200 akkor nálunk minimum 60 de inkább közel 70eFt lesz.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) ALBY


ALBY
senior tag

"Bluetooth hangfallal térne vissza hazánkba a Creative"
inkább ne fáradjanak, így is alig látunk ki a sok hulladék közül

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#5) Pynti


Pynti
csendes tag

Nem fog vele bankot robbantani :))

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem lesz ez egy kicsit drága?

(#7) Krill77


Krill77
őstag

Érdekes a roar 2 vel lehetett felvenni. Nem tudom mi az ujitas ahhoz képest a nevén kívül.

(#8) blueMerle válasza pusszycat (#1) üzenetére


blueMerle
veterán

És akkor kérdem én, hogy fogsz Kis Grófo-t bömböltetni a buszon? Na? Sehogy igaz? Ugyehogy jobb ez a termék ;] :P

(#9) dlaj


dlaj
őstag

Ahogy elnézem, ebben is csak 3 hangszóró van. De minek is kellene bele több?

(#10) ALBY válasza dlaj (#9) üzenetére


ALBY
senior tag

Tisztázzuk. Van két középmagas csipogó. Kb 200Hz alatt meg ösze vannak terelve a méylek mindkét csatornáról a nagyobb csipogóra mélyhangszóróra. Az oldalán két passzív membrán rángatózik (megdizájnosítva), így plusz levegőt megmozgatva.
Ekkora zárt doboz 200-300Hznél elfogynaa csipogás, képtelen lenne lejjebbről szólni, reflex szintén nem jön ki sehogy ekkorából, ráadásul a lyukak hibalehetőséget jelentenek a birka felhasználók mellett.
A 2.5" mélynyomónak csúfolt kávéscsésze alátét külön erősítőt kap, ami azért is jó mert előtte a jelet meg lehet még buzerálni kis EQ-val akár és felhúzni a mélyekez.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#11) blueMerle válasza ALBY (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát nem tudom, ne itéljünk pusztán a méretek/számok alapján. Nekem van itthon egy ilyen pár hangfalam a noti mellett és ha hallanád hogy szól, akkor keresnéd az állad a földön, pedig ez is két mütyür :)

[ Szerkesztve ]

(#12) pusszycat válasza blueMerle (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már szoba hoztad, nekem ilyenem van, és ez is leordítja a fejed.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) ALBY válasza blueMerle (#11) üzenetére


ALBY
senior tag

Ne feledjük, hogy a BOSE ezer éve gyárt hifi hangfalakat, és nagyon jók is kicsi hangfalak megtervezésében.
A Creative-nál meg csak képről láttak hifit...

Szerintem kár hasonlítani a BOSE cuccokhoz, és teljesen más embereknek is szánják.

Mondjuk a BOSE Soundlink Mini az jól sikerült jószág a hurcolható területre, de elég drága.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#14) blueMerle válasza ALBY (#13) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem nagyon ismerem a Creative cuccait. Van még itthon KitSound, de az egy batár nagy dög BT-s hangfal, úgyhogy az a hogy szól a kis mütyür versenyben nem pályázik. :DDD Egyébként tényleg meglepő mit képesek belepréselni apró kis dobozkba, a minap két srác hallgatott zenét egy padon, valami apró kis kör izé szólt abszolút vállalható minőségben. Nekem a Bose egy Genius fadoboz hangfalpárt váltott ami hát...mondjuk úgy hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, pedig majdnem egy árban vannak. A különbséget pedig zongorázni lehet.

(#15) Krill77 válasza ALBY (#13) üzenetére


Krill77
őstag

A bose SoundLink mini nem nagy szám. Halk es bizonyos dolgolban tok béna. Nézz róla összehasonlító tesztet. Személyesen is hallgattam. A creative sound blaster roar pedig ár érték bajnok.

(#16) Obyboy válasza pusszycat (#12) üzenetére


Obyboy
addikt

Szimpatikus cucc. Tudsz linkelni forrást ahonnan beszerezhető?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#17) pusszycat válasza Obyboy (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem 2 db is van, ha nem lenne jó bizti nem veszek 2. [Energy Sistem BZ3 - fehér] :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) Obyboy válasza pusszycat (#17) üzenetére


Obyboy
addikt

:R Köszi közben már megtaláltam. BZ6-tal találkoztál már? Van vele tapasztalatod? Tud annyival többet mint amennyivel többe kerül mint a BZ3?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#19) pusszycat válasza Obyboy (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát az nagyobb ezért van fogója is + tovább bírja akkuval és hangosabb is. De olyannal még nem volt dolgom. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) #34576640


#34576640
törölt tag

A másik hangfalas topicban nem kaptam választ ezért itt is felteszem :)
Milyen bluetooth hangfalat tudnátok ajánlani 30K-ig?
Játék és film nézésre kellene.

Előre is köszi a segítséget!
Üdv.
N.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.