Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Irigykedem!
Én is ilyen falakat szeretnék látni itthon. :D

[ Szerkesztve ]

(#2) MerLinh


MerLinh
senior tag

hát egyefene nagy puffogva elfogadnám ez az alagutat a wcben vagy kamrában... :))

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#3) Borisz76 válasza fehér_ember (#1) üzenetére


Borisz76
veterán

Láthatod....ezen a videón ! :D

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#4) wolfman


wolfman
veterán

Melyik a legkisebb?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) jedis válasza Borisz76 (#3) üzenetére


jedis
senior tag

Nem tudtam milyen témák lesznek a bemutatóban, de abban biztos voltam, hogy lesz benne kozmoszos rész. :K :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#6) fehér_ember válasza Borisz76 (#3) üzenetére


fehér_ember
addikt

Akárhogyis nézem, nem "olyan" élmény :N

(#7) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Nagyon szuper lett!

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#8) Lacok


Lacok
őstag

Ez szó szerint belépő az OLED világába.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) Tian66


Tian66
senior tag

Na erre jó az íves tv! Másra se...

(#10) Aryes


Aryes
nagyúr

Legközelebb akkor csináljanak ilyet, ha lesz szemüveg nélküli 3D tévéjük. :)

(#11) wolfman válasza Tian66 (#9) üzenetére


wolfman
veterán

De ezek vertikálisan íveltek, nem horizontban.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) Márton


Márton
nagyúr

Akkor már csak a kávamentességet kell megoldani :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#13) Tian66 válasza wolfman (#11) üzenetére


Tian66
senior tag

Az végül is mind1. Ha alagutat , gömböt, hidat, boltívet akarsz építeni tvből akkor jó lesz. Ha csak nézni...
Az már egy másik történet.
:)
Erődemonstrációnak viszont jó!

(#14) Morph76


Morph76
aktív tag

EZ TÉNYLEG ERŐDEMONSTRÁCIÓ!
Brutális ,és élőben tuti lenyűgöző!

(#15) Interceptor


Interceptor
addikt

Ehelyett lehet sokkal egyszerűbb és olcsóbb lenne egy nagy felbontású vr cucc, és a hatás ugyanaz, sőt szerintem még jobb is :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#16) tntmax


tntmax
aktív tag

Planetárium Reloaded

(#17) Duree


Duree
veterán

Ebből az alagútból az egyik tévét nekem lehetne adni, nem haragudnék mérte.

duree54

(#18) Peter13 válasza Interceptor (#15) üzenetére


Peter13
senior tag

Szerintem meg egyáltalán nem: a VR is biztosan jó, de azt az érzést amikor ott állsz az alagút közepén, és kicsinek érzed magad a "kütyühöz" képest, na azt biztos nem tudja :U . Plusz nincs rádaggatva semmi, teljesen szabadon tudsz mozogni, látod magadat rendesen (nem virtuális kéz meg ilyenek) és másokat is...ez egyszerűen teljesen más kategória. Arról nem beszélve hogy végső soron ez az OLED (TV illetve képmegjelenítés) erődemonstáriója akart lenni, nem a VR-é :D

A hírhez: meg kell hagyni, hogy az LG tényleg jól nyomja az OLED témát, és úgy tűnik most már PR-ban is ott vannak (régen max a nagy japán márkáktól vártunk és láttunk hasonlókat, hát most tessék)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#19) Interceptor válasza Peter13 (#18) üzenetére


Interceptor
addikt

Próbáltad már a vr-t?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#20) Peter13 válasza Interceptor (#19) üzenetére


Peter13
senior tag

Csak egyszer, kiállításon, Hevederes-beülős példány volt, lehetett "szaladgálni" mindenfelé a csúszófelületen, egyébként nagyon vicces és érdekes, de legalább ugyanilyen furcsa is volt (a mozgáskoordináció valahogy nehezen ment - idővel persze biztosan javult volna). A típusára nem emlékszem (promóciós termékként volt kiállítva egy nem-IT rendezvényen), de nem "kiterjesztett valóság" jellegű volt hanem "zárt" (így nem is láttam a körülöttem állókat). Továbbra is úgy gondolom hogy teljesen más élmény mint beleállni egy ilyen alagútba (bár ez utóbbit természetesen nem próbáltam :) )

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#21) Interceptor válasza Peter13 (#20) üzenetére


Interceptor
addikt

Minden csak azon múlik mennyire valóságos a vr, előbb vagy utóbb de úgyis kiváltja ezeket a dolgokat.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#22) becsiv válasza Interceptor (#21) üzenetére


becsiv
csendes tag

Klassz a videó, de ha jól számoltam 180 db. tv-t használtak erre fel, szerintem, ennyi tv-vel jobbra is futotta volna tőlük. Például valamire való normális 360 fokban felvett videó bemutatására, vagy hasonló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.