Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) troviko


troviko
senior tag

Lehet meg leszek kövezve, de kimondom: Iszonytatóan ronda.

https://www.oldtech.hu/

(#2) Syl


Syl
nagyúr

21"-es laptop, 18"-es tablet. Jöhetnek a 10"-es telefonok :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Addig tartott az amulatba ejtes, ameddig eljutottam a "8 kilo" reszhez...
A touchpad bazari kialakitas, szvsz... maskulonben megfogdosnam a gepet :)

Konkretan egy commodore jutott eszembe a geprol eloszor ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) Cifu


Cifu
nagyúr

Akár még ügyes is lehet, hogy a tapipadot jobbra rakták el a billentyűzettől, csakhogy így például a balkezes használatot alapból kilőtték.

Összességében nem egy túlságosan átgondolt megoldásnak tűnik, hanem nyers erőfitogtatás. Annak lehet hogy jó, csak kérdés azok, akik zilliónyi pénzt költenének egy ilyen szörnyre, elnézik-e nekik a hibáit, avagy csak a nyers adatokkal meglehet őket győzni...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) Buky87 válasza troviko (#1) üzenetére


Buky87
tag

+1

(#6) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Érdekes a numerikus részleg kivitele is, ami egyben touchpadként funkcionálhat: attól függően melyikre van szükségünk, egyszerűen csak meg kell fordítani.
Ez egy igazán hasznos ficsőr. Vagy kijelölöm a cellát, vagy írok bele, egy egyszerre a két műveletet nem lehet használni a nélkül, hogy ne kelljen valamit pakolni hozzá. :W

De amúgy brutális, meg hűha, kéne... Egy kép lecsukott kijelzővel is érdekelne, meg úgy a fizikai méretei.

Cifu: nekem a szövegből az jön le, hogy kivehető a numpad/touchpad a megfordíthatóság végett. Ha így van és ne adj Isten, vezetékes, jobb esetben vezeték nélküli, akkor a bal kezesek nyertek.
Ha viszont a numpad be van alá építve, az szerintem még jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Ez igazából nem is notebook, hanem egy kompakt, összehajtható desktop gép. Van benne egyáltalán akku? Ha van is, legfeljebb annyira lehet elég, mint amennyire egy UPS-ben.

x gon' give it to ya

(#8) F34R


F34R
nagyúr

Tok jo, egy rajongoja mar van ;] :P

(#9) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Ránézett az íróasztalom... már ő is curved :DDD (hol az óriási like és kell gomb?)

[iTX-or-GtfO!]

(#10) Peak


Peak
addikt

Saccra egymilla brutto lesz az ára.
Brutális szörnyszűlött.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#11) Sipike19 válasza Peak (#10) üzenetére


Sipike19
tag

Szerintem keveset mondtál. :DD

Sipi

(#12) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ugyanezt üzletiben Workstation kategória lenne. Akkor ez most Gamestation? Egyébként nagyon ronda szegény, bár egy gémer cucctól mit lehet várni...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nekem eleg egy 17"-os, most is az van, ideje lecserelni, csak egy 780m van benne. Sajnos Alienware meg nem jott ki a 1080-as laptoppal, a jelenlegibe meg szerintem nem ferne bele az uj belso :)

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Brutális, brutálisan jól is néz ki, de semmi értelme nincs. :DDD

Live-Die-Respawn

(#15) ROBOTER


ROBOTER
addikt

A számítástechnikában használt elnevezésekben ez a gyönyörű:

Amikor megjelentek a laptopok, méretük alapján tényleg ölbe vehetőek voltak, és önmagukban is egy táskát képeztek.

Majd jött a notebook, a tényleg méretes jegyzettömb méretű számítógépek kora, amiiből a kisebbek tényleg a táskánknak csak egy részét töltik ki, de amit szinte mindenki továbbra is laptopnak hívott. Pedig a két kategória alapvetően elvált.

Most itt van egy szörny, aminél az asztalhoz statikus szakértő véleménye kell, de ez notebook, tehát jegyzetfüzet.... ahhhha, csak A2-es és 500 lapos.

(#16) Cattle_Decap válasza Peak (#10) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Felejtos. 1.3m++

Az MSI Titanja is 1.5 korul van 2 GTX1080-nal.

(#17) velizare


velizare
nagyúr

többet nyom, mint az user. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) Vitamincsiga


Vitamincsiga
tag

A marketingeseiket - mert nyakam rá, hogy ők fundálták ki ezt a szörnyszülöttet - addig rohangáltatnám a pinyó és a tetőtér között és közben dolgoztatnám ezen az ördögi masinérián, ameddig sírva nem ráznák láncaikat :W

Jó lenne egy varázsgömb ;-)

(#19) Peak válasza Cattle_Decap (#16) üzenetére


Peak
addikt

Szeirntem mire 2017re piacradobják, nem csak a 1080asok ára fog esni, de minden más is, 200brutto körül lesz darabja a 1080asoknak, ergo szerintem annyira nem lesz drága, mint amennyit mondasz. :)
de kiváncsian várom a kifejletet.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#20) match123 válasza macilaci78 (#6) üzenetére


match123
tag

[link]

Szép lecsukva...akár táskának is felfogható, akkora rés van az elején :)
A tapi/num pad úgy van ahogy mondtad...tényleg ritka hülye megvalósítás.

(#21) menpee


menpee
aktív tag

Szigorúan magánvélemény, de dupla 1080-as számítási teljesítménnyel nem 21"-os egérmozit szeretnék meghajtani.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#22) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

(#23) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Elég OP lett :U kiváncsi vagyok mennyire lesz kerestett cucc...

(#24) fordfairlane válasza SunMount3r (#22) üzenetére


fordfairlane
veterán

Akkor már valami autentikusabb:

(GRiD Compass 1101)

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#25) Peak válasza menpee (#21) üzenetére


Peak
addikt

tekintettel a normális és egészséges 20 fokos FoV-ra, kiszámolható az ideális távolság a kijelző és a szem között. van egy fogadásom, hogy kartávolságon belül lesz, ergo lehet bármekkora az átmérő, alényeg a felbontás. szerintem.
21" esetén kb. 70-90 cm közötti nézőtávolság mellett valósul meg a 20 fokos betekintési szög.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#26) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ezt vártam!
Most 24"-os kivitelt várom. A kompromisszumok nélküli kivitelnek tűnik ez a méret.
Ezzel a mérettel vissza is térhetnek a laptopok, mert hordozófül nélkül nagyon kényelmetlen hurcolni őket.

Azért azt a jelenetet szívesen megnézném, amikor először nyitja ki valaki a 21"-os kivitelt, csúcsforgalomban, a négyes - hatos villamoson.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#27) matteo_szg válasza Peak (#19) üzenetére


matteo_szg
őstag

Rég nem a komponensek árától függ leginkább egy ilyen masina végfelhasználói árcédulája. :)

Simán 1,5m Ft lesz, mindegy, hova jut a GTX 1080 ára jövő év első negyedévére.

jupiiii

(#28) joghurt


joghurt
addikt

A maffia csak a tulaj nyakába köti a hordtáska szíjával, és már mehet is a tengerbe.

A tej élet, erő, egészség.

(#29) Peak válasza matteo_szg (#27) üzenetére


Peak
addikt

Oké! Fogadjunk egy sörben, hogy 3500 usd alatt lesz a nyitóára. :D

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#30) matteo_szg válasza Peak (#29) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nem fogadok, de elég megnézni a Predator 17 X árát az Amazonon. A 4K kijelzős über konfig GTX 980-nal 3200 USD. :)

jupiiii

(#31) fordfairlane válasza Hieronymus (#26) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azért azt a jelenetet szívesen megnézném, amikor először nyitja ki valaki a 21"-os kivitelt, csúcsforgalomban, a négyes - hatos villamoson.

Komolyan kérdem, van ebben egyáltalán akku? Két GTX 1080 mégis csak 3-400 Watt körül kajál, ha van, ami meghajtsa.

x gon' give it to ya

(#32) halaszlo válasza Kasya (#3) üzenetére


halaszlo
csendes tag

Ez az új kategória, phablet után lapsktop.

(#33) Peak válasza matteo_szg (#30) üzenetére


Peak
addikt

naaa egy nyomorult citromos gösser 0% alkohollal 199 forint... ne légy már nyúl!!! :D

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#34) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Úgy néz ki mint valami retro commodore gép kazettával.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) Cifu válasza fordfairlane (#31) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát itt van elviekben egy olyan, hogy "Batteries", de tippre a két VGA csak akkor indul be, ha csatlakoztatod a tápegységet, addig csak az IGP elérhető...

Szerintem...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#36) halaszlo válasza Tigerclaw (#34) üzenetére


halaszlo
csendes tag

Szerintem a C64 vékonyabb volt (legalábbis az újabbak). Ez már a cyberretro.

(#37) Reggie0


Reggie0
félisten

Nahat. Sikerult a laptop es az asztali gep osszes hatranyat egybegyurni. Egyeduli pozitivum amit latok, hogy a tomege kerek szam.

(#38) SunMount3r válasza halaszlo (#32) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Deskbook. :D

(#39) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Notebookot így matricázni, mint ahogy ott a billentyű felett tették? Totálisan ízléstelen. Egyébként brutális minden szempontból. Nem a mobilitás ékes példája, de el tudom képzelni az embert, aki sokat utazik de kell neki a brutális számítógép és vesz egy ilyet.

(#40) Lacok


Lacok
őstag

" egy ultraszélesvásznú megoldással van dolgunk, aminek felbontása 2560x1080 képpont, ráadásul a felhasznált IPS panel hajlított" :W

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#41) rottenbull válasza Cifu (#4) üzenetére


rottenbull
senior tag

Akik ilyet venni fognak, azoknak van egere, sot billentyuzete is :D

(#42) Reggie0 válasza rottenbull (#41) üzenetére


Reggie0
félisten

Sot, monitorjuk is van. Akkor minek van rajta kijelzo?

(#43) boeing


boeing
senior tag

Ronda es finom. :DDD

(#44) rottenbull válasza Reggie0 (#42) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ez mar egyszer lement itt, nincs kedvem ujra nekifutni veled.

(#45) x6radio


x6radio
tag

Szerintem igényes. :)

Curved screen nem annyira nagy szám szerintem, de akinek nem tetszik/nem telik rá az inkább ne legyen ennyire negatív. :)

Engem érdekelne, de kicsit korábban veszek gamer laptopot. :K

Mert ő hájdzs!! - By Obi Ván Bácsi

(#46) macilaci78 válasza match123 (#20) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gémer, úgyis lesz mellette egér, de akkor is...
Én tettem volna valami távtartót a monitor felső kávája és a billentyűzet alsó éle közé, hogy összecsukott állapotban ne sérüljön. Marha nagy död, marha nehéz dög, ha csúszik ki az ember kezéből, természetes reakcióként rászorít és a curved IPS kijelzőből Flat IPS lesz.
Ha a Thinkpadre jutott felhajtott állapotban kihajló világítás, akkor ide is juthat lehajtott állapotban távtartó.

menpee: lehetőséged van külső megjelenítőt rádugni.

Hieronymus: 24", mint kompromisszumok nélküli laptop. :D

Bandi995: utazáshoz ez az ívelt kijelző nem alkalmas, nehezen szállítható, sérülékeny.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#47) gurubefree


gurubefree
senior tag

Nekem tetszik :DDD

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#48) gproject


gproject
aktív tag

varom mar a kijelzo nelkuli -kozepen, konyvszeruen osszhajthato- projektoros megoldast

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#49) Eraserhead


Eraserhead
csendes tag

A cikkben szereplő fotók nem a legjobbak, anandtechen vannak katalógusképek, matrica nélkül sztem rohadt jól néz ki. Kéne.

(#50) misk@


misk@
tag

Szerintem több értelme van így egy "hordozhatatlan" laptopnak mit az asus féle púppal.
A 2db 1080-as azért egy kicsit overkill a felbontáshoz, de szerintem egy 1080-al olyan 3000-3500EUR körül eladható termék lenne belőle nyugaton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.