Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Egyszerűen nem tudok érvelni a fejhallgatóba épített "G" gombok mellett...

Az egeret vagy a billentyűzetet engeded el, hogy odanyúlj és megnyomd?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2) elefant válasza TESCO-Zsömle (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Nekem se tűnik túl logikusnak. Ráadásul olyan helyen van, amit még a perifériás látással se látsz, vagy amihez egyszerűen semmihez nem tudsz viszonyítani, ellentétben a klaviatúra gyorsgombjaival, amit vakon is viszonylagos biztonsággal el lehet érni villámgyorsan

(#3) Locutus


Locutus
veterán

A Logitech inkább a tákolmány G szoftverén dolgozna, hogy Z170+Win10 kombón ne kékhalálozzon... kicsit azért kínos egy ekkora cégre nézve a jelenlegi helyzet...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) hypno skate válasza TESCO-Zsömle (#1) üzenetére


hypno skate
senior tag

Így vagyok én a ledekkel, meg a virtuális sokcsatornával.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#5) KillHates


KillHates
nagyúr

Jesszus! Akkora mint egy bukósisak! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6) TomiLi válasza Locutus (#3) üzenetére


TomiLi
addikt

Most erre nem érnek rá, mert a márkanévvel "kell" foglalkozniuk.... :U

Bogyóka

(#7) TESCO-Zsömle válasza hypno skate (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szar helyzetben leszel 10-20 év múlva, ha lerohad a TV-d és nem vehetsz LED-est... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) hypno skate válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


hypno skate
senior tag

A csilivili, mindenhol öncélúan világító meg villogó karácsonyfákra gondoltam. Természetesen.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#9) szab.tam válasza hypno skate (#4) üzenetére


szab.tam
nagyúr

virtuális térhangzások között sok különség van, nem másznék bele.
vannak 8 hangszórós fejhallgatóim is, g35-öm is.
játékra a virtuális térhangzásnak sok értelme nincs, max annyi, hogy jobban szól.
filmezésnél, és pl. zenei bd-nél már nagyon jó.

zenei bulay-t nézve, hallgatva hatalmas különbség van a 2.0, 5.1, de még pl. a dtshd források között is.
érthetőbben: hiába csak virtuális dolby-t kapcsolok, natív 2 hangszóróval, hatalmas különbség van bekapcsolt dhp alatt a források közöt. a dolby-t kikapcsolom, szinte semmi különbség az eltérő csatornaszámú forrásokból nyert, simán downmix-elt eredmény között.

csak ezt elég nehéz elmagyarázni azoknak, akik a partvonalról elméleti fikáznak, de nem használnak rendszeresen ilyen füleseket.

*****

dedikált gombok.
játéknál valszeg baromság, de médialejátszásnáll nagyon jól jön.
pl. pause...

****

"Ez a gyártó szerint csodálatos lehet olyankor, ha valaki játék közben pizzát akar rendelni, de nem akar lemaradni egyetlen fontos pillanatról sem."

hát hogyne.
és a pizzafutár amikor megérkezik, nem kell felállni, abbahagyni a játékot, hiszen bejöna szobába, kiveszi a pénzt, megetetni a zombit, sőt még egy kis jattért meg is pisilteti. nehogy fel kelljen állni a játéktól.
a gyártó szerint...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#11) elefant válasza szab.tam (#9) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát ez a pizzás példa konkrétan benne van a sajtóközleményben

(#12) gabipaci


gabipaci
addikt

Remélem még a héten kapok egyet tesztelésre :) Mondjuk inkább a vezeték nélküli. Lassan csere érett a G930

Logitech hardware tester

(#13) hypno skate válasza szab.tam (#9) üzenetére


hypno skate
senior tag

Biztosan igazad van.
Végtére egy képeslap eltúlzott színei is sokkal szebbnek tűnnek mint a valóság...még ha meg sem közelítik azt.

Tulajdonképpen nem is értem mit tökölnek a hangmérnökök hetekig profi cuccokkal, hogy egy hangképet összeállítsanak, hiszen egy fostalicska konzumer szoftver sokkal jobbat csinál valós időben bármilyen forrásból.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#14) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nyakmerevítő szériatartozék? ;]

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15) szab.tam válasza hypno skate (#13) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az audiodiophile és a virtuális térhangzás a fejhallgatókon öszehasonlítása kb. annyira értelmetlen, mint a sokcsatorás és/vagy virtuális térhangzás összehasonlítása hangfalak és fejhallgatók viszonylatában.

vannak olyan felhasználási területek, (konkrétan most fejhallgatókról beszélünk), amikor egy sokcsatornás zenei forrás élvezhetőbben, (vagy másként) szól, mint térhangzás nélkül.
nagyon nehéz ezzeket korrektül szembeállítani.

most jutott eszembe egy konkrét pl:
van egy 5.1 dts audio cd-m, jean michel jarre.
elég sok helyre körbehurcoltam.
természetesen(?) a legjobban a házimoziknak szánt hangrendszereken szólt.
legalábbis a szubjektív megítélésem szerint.

fejhallgatókon is végigteszteltem.
2.0-n nem volt az igazi.
az előbb említett g35-ön szinte borzalmas volt.
és a legrégebbi 5.1 natív fülesemen valami hatalmas élmény volt.

****

(#11) elefant
értem, és gondoltam, hgoy nem ti találtátok ki.
de baromságra marketinget építeni, már fáj.
habár, ha kajálja a célközönség....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hát ez kemény. Nem tennék ilyet a fejemre, sok egyszerűbb és olcsóbb módja is van, ha majomnak akarnék tűnni. :D
A gamerek tényleg igénylik ezt az bazári küllemet egyébként?
Mert ha meghallom, hogy gamer ház, gamer hűtés, gamer hangfal, gamer billentyűzet, általában valami szörnyen nevetséges külsejű cuccról van szó.

(#17) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hamár gémőr meg 7.1 akkor sokkal inkább bejön ez a design, ezt kellett volna inkább továbbfejleszteni, átgondolni, mert ez az új nekem nem fekszik. Illik amúgy a Logi új design arculatába, nem csodálkoznék, ha ezt is gépi algoritmussal tervezték volna, mint a G402 egeret (ami meg is látszik rajta sajnos).

Már a vonalvezetés sem 100-as és a tetejébe ott az a kék (led?) csík, ami ha még világít is akkor pláne felejtős...

(Azért egy jobb játékban kipróbálnám pár órácskára, mert hang ügyileg attól még lehet nem rossz abban amire tervezték és kit nem hajt a kíváncsiság... :U )

Zenére meg ugye, totál más (nem ár!) kategóriában illik nézelődni... :K

(#18) nubreed


nubreed
veterán

Fúj de csúnya, igénytelen kinézetű, kínai bazári gagyi hatást kelt.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19) XXArcAngelXX


XXArcAngelXX
tag

Nekem bejönnek a világítós dolgok és a fényük se zavar de ez azért túlzás. Karácsonyfára elég lenne ez a világítás. Gombok hülye helyen. Ilyen nem is tudom milyen formát meg a fene tudja ki gondol ki. :F

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#20) davidsone


davidsone
addikt

nagyon gámmer ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) FoxiestFox válasza SunMount3r (#17) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez már tényleg civilizáltabban néz ki.
Mondjuk 160 dodóért még szép..

(#22) rulla


rulla
tag

Ismét egy eszköz, ami nélkül nem lehet létezni.

(#23) Beri78


Beri78
őstag

hát ez se lesz az új fejhallgatóm :(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#24) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A cím egészen tetszett. :D A fejhallgató meg egy ipari hulladék kérdés nélkül.

(#25) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ez most jutott eszembe:
a fejhallgató egy olyan eszköz, ami hallgatja a fejet.
nem? :F :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.