Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) ledgeri


ledgeri
nagyúr

És akkor mi lesz LOGI- logós, ha nem az ilyen szinesbindes apróságok... :F

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3) Cobra.


Cobra.
őstag

Arra a 10 hónapos üzemidőre nagyon kíváncsi lennék, volt MS BT-s egerem 1db tölthető AA elemmel és 2 hétnél tovább sose bírta. Ha sokat játszottam, akkor hetente kellett tölteni.

(#4) berVi


berVi
senior tag

Es termeszetesen ez sem full keyboard (pgup/pgdown, home/end, stb). Nem igaz, hogy nincs egy rohadt full bluetooth keyboard :( Pedig a numpad-rol mar igy is letettem.

[ Szerkesztve ]

(#5) Kékes525


Kékes525
félisten

"kényelmes gépelést biztosít asztali számítógépen" Hát ezt erősen kétlem. Ahhoz nagyon rossz a kialakítása, nagyon eltér a megszokottól. A vezetéknélküliség viszont tetszik. Rettenetesen sok vezetékem van.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Eléggé igénytelen dizájn + szinezés. Ez most "gémer" vagy "fiataloknak szánt"?

(#3) Cobra.:
A V500-am már évek óta bírja 1 elemmel. Persze nincs 0-24-ben használva. Még az MX Anywhere is bírja kb. 1 hónapig vagy tovább napi használat mellett (hétvégente egész nap, hétköznap 1-2 óra).

[ Szerkesztve ]

(#7) Komplikato


Komplikato
veterán

Én a 100 dolláros K811/K810-en néztem, mert az kb. ezeknek a fémesített verziója, de pont ilyen fapados.
Nem ér szvsz 25 dollárt se.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#8) zdanee


zdanee
őstag

Ismerős volt valahonnan a design, aztán rájöttem, nagyapám régi táska-írógépe jutott róla az eszembe.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#9) bAtt001


bAtt001
addikt

tegnap kaptam készhez a szürke M535-öt, eddig nagyon tetszik, nagyon kis lapos elegáns formája van. bluetooth kapcsolódás nagyon egyszerű, végre el lehet hagyni a nanoreceivert :) az ára kicsit borsos egy ilyen egérért de szerintem megérte a befektetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.