Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem semmi, jókora felár lesz rajta szerintem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Egy kis elírás a procival kapcsolatban a cikk végén:
"ők is csak egy ritka különlegességként tekintenek az 5 hüvelykes Full HD kijelzővel, nyolcmagos processzorral, 2 GB RAM-mal és 13 megapixeles kamerával felszerelt okostelefonra."
Vagy ebbe nem a négymagos KIRIN 910T kerül? Akkor valóban lehet létjogosultsága az exklúzívitásnak.

[ Szerkesztve ]

(#3) halkow válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


halkow
őstag

ez az exkluziv darab ....
mondhatni limited edition ,200k-t biztos el fognak kérni érte

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#4) Cyberpunk válasza halkow (#3) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt levettem én is. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) spawn21 válasza Cyberpunk (#4) üzenetére


spawn21
veterán

Képzeld el ha az iphone adna ki zafírvüveges telefomt. Az mennyi lenne? :Y

Szerintem 160 k-lesz

iPhone 13p

(#6) Cyberpunk válasza spawn21 (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lehet lesz azt pletykálják. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) Márko88


Márko88
aktív tag

Hüavelyért ennyit sosem adnék ki.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8) #86973952


#86973952
törölt tag

Szerintem meg nem kicsit fogják megdobni az árát. Bár az is kérdés, hogy belül változtatnak -e rajta, bár azt nem hiszem. 180 környékére saccolok.

(#9) lolal


lolal
senior tag

Nem tudom ki adna egy Huawei -ért 180 ezer forintokat akármilyen borítás is van rajta...... :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#10) Freiherr


Freiherr
őstag

Kerámia hátlap mire jó,mi a funkciója?

XXX

(#11) #86973952 válasza lolal (#9) üzenetére


#86973952
törölt tag

Aki nem ismeri a Huawei -t, csak előítéletei vannak az biztos nem. Egyébként a Mate 7 kisebb változata is kb. 200 körül fog nálunk kezdeni, nagyobbikra meg 250 körül lehet számítani, de ez majd kiderül. Úgy saccra 499 és 599 euróról.

[ Szerkesztve ]

(#12) lolal válasza #86973952 (#11) üzenetére


lolal
senior tag

Ismerem én is mert volt szerencsém hozzá. De akkor is egy kínai gyártó :) . Ha az Apple , Samsung , LG , HTC , Nokia kérne ennyit az még hihető . De egy ilyen B-kategóriás kínai cég áhh nem bírok azonosulni a gondolattal :( .

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#13) Cyberpunk válasza Freiherr (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Prémium! Ezen a szón van a hangsúly.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Cyberpunk válasza lolal (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezek közül három távol-keleti gyártó ugyan úgy.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) halkow válasza Cyberpunk (#4) üzenetére


halkow
őstag

gondoltam

Alcatel onetouch idol2s the king

(#16) Lambach válasza #86973952 (#11) üzenetére


Lambach
tag

Remélem azért ennél visszafogottabb lesz az árazása.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#17) Freiherr válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


Freiherr
őstag

Ok,csak gondoltam van valami hasznos funkciója is,de akkor ezek szerint nincs.

XXX

(#18) lolal válasza Cyberpunk (#14) üzenetére


lolal
senior tag

Igen de a Samu , Lg , Htc triója már eléggé régi brand :)

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#19) Cyberpunk válasza lolal (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A Huawei is régi, nem mellesleg egyáltalán nem névtelen noname márka! :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) #86973952 válasza lolal (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az hogy ismered a márkát és volt hozzá szerencséd, az két különböző dolog, mint ahogy az is, amiket utána írsz. Kicsit azért olvasgass utána a Huawei -nek, mert láthatóan nagy a köd nálad ebben a témában. Meg a kínai piacra/ról kikerülő többi márkának is. Persze ha nem érdekel az is érthető, de legalább ne írj ilyen sületlenségeket, mint a B kategóriás gyártó.

Lambach:
Igazából nem tudom hova szeretnék behelyezni az árát. Zafír üveg az oké, hasznos is. A hátlapi témára is lett megoldás, ami kérdéses volt, ez is oké. Elvileg belsőt tekintve nem fognak változtatni rajta, nem is rájuk vallana, hogy gyorsan egymás után dobják ki a többé/kevésbé javított modelleket. Én szerintem ez a zafír dolog (a hasznát nem elfeledve) inkább parasztvakítás, de inkább a téma meglovagolása, amiért több pénzt lehet elkérni.

Persze nem elfeledhető, hogy árcsökkentésben jók, gyorsan meg is oldaják ezt a kérdést. Elképzelhető, hogy a relatíve jobb árcsökkentést egy ilyen megoldással fogják kiküszöbölni, tehát a P7 egykori kezdő ára környékére, vagy valamivel fölé fogják tenni, mivel hw -t tekintve elvileg nem változtatnak rajta. Ebben az esetben viszont a későbbi lényeges árcsökkentés nem reális, szerintem. Végülis prémium változat, majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#21) blueMerle válasza lolal (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

De egy ilyen B-kategóriás kínai cég

Az igen, leülhetsz, egyes. A világ egyik legnagyobb mobilkommunikációs vállalata, Ázsia első számú mobilgyártója (a világon a 6-ik), de Te megszakérted, és szerinted ők egy B kategóriás kínai sufnicég. :DDD

(#22) lolal válasza blueMerle (#21) üzenetére


lolal
senior tag

Nem arra értettem a B-kategóriát hogy sufnicég , bár jót röhögtem én is azon amit írtál :DDD .
Hanem azon hogy egy Pl :Samu szinten azért nincs a Huawei.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#23) joey04 válasza spawn21 (#5) üzenetére


joey04
titán

Kíváncsian várom milyen lesz az első telefon amit az iPhone ad ki.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) spawn21 válasza lolal (#22) üzenetére


spawn21
veterán

abban igazad van, de nincs is messze tőle. Csak mert nem raknak a telefonjaikba pulzusmérőt?
Vagy mire gondolsz? Telefonokban nagyon is jók szerintem.

A Samu nagyon nagy Multi. Ez tény.

iPhone 13p

(#25) blueMerle válasza lolal (#22) üzenetére


blueMerle
veterán

Az eladott telefonok számában egész biztos hogy nem, de mobilkommunikációs-technológia terén a Samsung még csak messziről sem köszönhet neki. A legnagyobb mobilszolgáltatók hálózatait is a Huawei (is) építi ki a világon mindenhol. És többek közt a ZTE. Ja persze, hiszen ők is egy kis porbafingó kínai cég :U

Annak pedig különösen örülük hogy nevettél, az fontos. :P

[ Szerkesztve ]

(#26) Márko88


Márko88
aktív tag

Azt hol lehet esetleg megnézni, hogy a HTC hányadik gyártó ? Első négy megvan, de mindig az a hír.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#27) #86973952 válasza blueMerle (#21) üzenetére


#86973952
törölt tag

Annyival kiegészíteném, hogy jelenleg a 3. legnagyobb gyártó a nemzetközi piacon.

Amúgy nem kell vele foglalkozni, a szubjektív véleményét próbálja ráerőltetni a tényekre. Arányban sincs a két dolog egymással.

[ Szerkesztve ]

(#28) Mayall


Mayall
tag

Kiváncsi vagyok, hogy a kerámia hátlap mennyivel jobb a többinél. Mondjuk szeretem, ha új anyagokkal kísérleteznek.

(#29) spawn21 válasza joey04 (#23) üzenetére


spawn21
veterán

hát még én

iPhone 13p

(#30) #86973952 válasza Mayall (#28) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pantech -nek is volt már ilyen, Vega Racer 2 néven durván 2 éve.

(#31) Mayall válasza #86973952 (#30) üzenetére


Mayall
tag

Köszi. Utánanézek.

(#32) Lambach válasza #86973952 (#20) üzenetére


Lambach
tag

A próféta szóljon belőled, már csak azért is, mert egy-két kivétellel a Huawei cuccok (amennyire tapasztalom) árban eléggé bajnokok.
Ha így lesz lecserélem az első generációs Mate-m erre, már ha lesz rá esély, hogy felbukkan operátori kínálatban.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#33) #86973952 válasza Lambach (#32) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igazából csak tippelgetek, többet nem is nagyon lehet. Szerintem több reálisnak "tűnő" variáció is létezik, kérdés az, hogy mi a tervük az idő előrehaladtával az árral kapcsolatban. Ez befolyáslja azt, hogy mivel fog indítani, szerintem.

(#34) szodanaa


szodanaa
újonc

Sziasztok! Tudom nem vág teljesen a témába, bár valamennyire mégis, a minap jött egy frissítés a P7-re (HiSuite), kaptam az alkalmon és gondoltam felrakom. Igen ám, leszedte a progi, megcsináltatta velem a backupot a telóról, elkezdte telepíteni, oké minden, de mikor a készülék újraindult és a gyári recoveryben kezdte folytatni, közölte velem, hogy FAIL van, így leállt az egész.. azóta HiSuite nem ismeri fel, és a bootolástól tovább nem jut... Mi a fenét csináljak? Válaszokat előre is köszi!

(#35) blueMerle válasza szodanaa (#34) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát ha ez sem segít: [link] akkor bezony vissza gariba, mert ez ugye gyári szoftver volt ami elqrta a telód.

(#36) #86973952 válasza szodanaa (#34) üzenetére


#86973952
törölt tag

Milyen frissítésed jött? Honnan szedted? emui.com -ról, mármint oda vezetett a HiSuite?

(#37) szodanaa válasza #86973952 (#36) üzenetére


szodanaa
újonc

Jelzett a HiSuite, hogy abból is van új verzió meg a telefonon lévő szoftverből is. Lefrissítettem a Suite-t, majd rányomtam a telefon frissítésére és a Suite-n belül történt a letöltés, ott indult el a telepítő is, először felkínált egy backup lehetőséget, amit én szépen meg is csináltam, aztán rámásolta a készülékre a fájlokat, majd újraindította a telót, ami belépve a gyári recoverybe folytatta egy darabig a telepítést, majd FAIL üzenet.
egy lehetőséget kínált fell, Power off your phone (úgy emlékszem) azóta a boot image jelenik meg és semmi több, csináltam a recoveryben egy hard resetet, így a mostani indításnál már a this is secureboot phone (úgy rémlik) üzenet jelenik meg, ha megpróbálom bekapcsolni..

(#38) duvi válasza szodanaa (#37) üzenetére


duvi
nagyúr

Tartsd lenyomva a hangerő le+fel+power gombot amíg el nem indul. ITT egy videó a P6 hard resetről. Szerintem nálad is működnie kell. 0:53-tól jön a neked fontos rész. Figyeld az ujjakat, hogy mikor melyiket kell felengedni vagy nyomni. A recovery menüben pedig nyomsz egy factory resetet. Ezután már mehet a restart. Minden személyes adatod törlődni fog a belső memóriáról!

(#39) #86973952


#86973952
törölt tag

+ utána vissza tudod állítani a mentést is. Azt néztem közben, hogy miről lehet szó, de úgy tűnik B133 -ról. Egyik srác a témában most telepíti, ha gondolod nézz majd be a telefon saját fórumára.

(#40) szodanaa válasza duvi (#38) üzenetére


szodanaa
újonc

lett wipe cache partition is, akkor valószínű azért nem akar működni, amúgy ha úgy csinálom, ahogy a videón van, olyat dob ki a recovery, hogy nem talál UPDATE.APP fájlt és itt is csak a sutdown lehetőség van.

(#41) duvi válasza szodanaa (#40) üzenetére


duvi
nagyúr

Az UPDATE.APP fájl maga a rom, aminek a külső memórián kell lennie, ha három gombos módszerrel cserélsz romot. De nem akarlak összezavarni a P6 beállításaival. Menj el a P7 saját fórumára, az a biztos.

(#42) szodanaa válasza duvi (#41) üzenetére


szodanaa
újonc

Rendben, köszi! :)

(#43) Luck Dragon

Szép megjelenés mellé különleges anyaghasználat is párosul, csak félek dupla árban fogja magát mutogatni a polcokon.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) Cyberpunk válasza Luck Dragon (#43) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Duplája nem is, de lesz rajta felár az biztos.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45) judas13 válasza lolal (#12) üzenetére


judas13
addikt

B kategóriás? Minden téren tévedés, nem kicsit.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.