Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Tetszetős. Nekem pl. úgy is a falon van a TV, így legalább nincs miről leporolni a port. :DDD

Viszont mire megengedhető kész készülék lessz, az még jó pár év.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) monchichi20


monchichi20
aktív tag

Mire meg tehetem hogy ezt megvegyem addigra elavult lesz ez a típus :C

(#3) Peter13


Peter13
senior tag

A meg-megdöccenő kép nem lehet a forrás hibája? Eddig még nem láttam olyat, hogy a projektor akadt volna (igaz, csak limitált tapasztalattal rendelkezem), viszont sokszor előfordlt hogy képkocka-eltérés, frissítési difi vagy a fene tudja mi miatt döccent a kép (mondjuk a monitoron is).

Az 50K USD viszont...hát...ööö....hogyismondjam, olyan nekifutásból hasbarúgós, na. Igaza van a felettem szóló kollégának, mire megengedhető lesz, addigra elavul :)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#4) Duree


Duree
veterán

Hihetelenül jó és szép megoldás,elegáns kivitelezés,de borzasztó az ára,nem csak nekükn drága egy egy tehetösebb német is elhúzza a száját.

duree54

(#5) elefant válasza Duree (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szerintem idővel jelentősen csökken majd az ára, illetve megjelennek az olcsóbb, egyszerűbb alternatívák. sajnos ez első fecskék esetén mindig ez van. piszok drága....

(#6) mzso


mzso
veterán

Most a döccenről tudni kéne mit jelent? Abban biztos vagyok, hogy nem szakkifejezés, talán inkább tájszó. (Vagy csak simán kevesen használják.)

(#7) Monngoose


Monngoose
aktív tag

Peter13,
nekem is pont az jutott eszembe először, hogy miért lenne a döccenés biztosan a proji hibája?! Én is a forrásra gyanakodnék inkább...

mzso
"Most a döccenről tudni kéne mit jelent?"
Ez most komoly? Akkor te szókincs terén komoly kihívásokkal küzdhetsz.
Hadd segítsek:
röpül --> röppen
döcög --> ...

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#8) elefant válasza Peter13 (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát de érted, bevittek egy elszeparált terembe, ahol 20 percenként kezdődött a műsor, sorba kellett állni hozzá, meg minden. nyilván a saját forrásukat használták, a saját demófilmjüket. ennél már csak tényleg "rosszabb" lehet a valóság. és igen, meg-megakadt, úgy, hogy úgyis feltűnt, hogy nem erre figyeltem, vagy nem a hibákat lestem.

(#9) MZperX75 válasza elefant (#8) üzenetére


MZperX75
addikt

Nem tudjuk mi a gépházban,akadás lejátszó hibából is eredhet,A drága árcédula meg lehet a fejlett optikai rendszer "prototipus"mivoltja ,ez jövőre 10e dodó 2 év 5 ezresért haza viheted,persze dollárban.

Emlékszem Win98-as,vagy 95 bemutatón meg lefagyott a rendszer :DDD megesnek az ilyenek.
Az Intel IGP demonstráláson a fickó egy videón játszott és le is bukott.

#3) Peter13

Elavul?
Miért a MOZI milyen öreg,maximum a technológia elavulhat 10-15 éven belül.

[ Szerkesztve ]

(#10) junkpod


junkpod
nagyúr

Én sem értem, hogy projektor, hogy tud döccenni...
Az árat nem írták el egy 0-val?

Box's don't touch!

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Hacsak a képet nem maga a projektor generálta egy beépített médialejátszóval, akkor nem abban volt a hiba, hanem abban, ami a bemenetet adta neki.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) mzso válasza Monngoose (#7) üzenetére


mzso
veterán

Vagy nem pest megyében lakok. Gyakorlatilag még senkit nem hallottam használni...

(#13) MZperX75 válasza mzso (#12) üzenetére


MZperX75
addikt

Attól még hogy nem hallottál róla,még lehet. ;)

(#14) MMSZoli


MMSZoli
tag

A döccenés egy ismert jelenség, ha a forrás olyan FPS anyagot küld át a cuccra, amit nem teljes mértékben támogat. Szerintem itt is erről lehet szó.

Kicsit kiestem ebből a témából pár éve, de ha jól emlékszem, a 23.976Hz media 60Hz-re való nem tökéletes skálázásánál (ha nem tudja a készülék natívan), akkor pár másodpercenként ugrik a kép egy kicsit, mert eldob pár képkockát hogy behozza a szinkront (ezt hívják HD stutteringnek)

32-40"-nál még figyelni kell hozzá, de ekkora méretben szerintem már kiverheti az ember szemét :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.